MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK.cz - Stále na rybách

Fúze ČMKS a CC

Kategorie: Všeobecné

V sobotu 29. května 2010 se Českomoravský kaprařský spolek a Carp Club dohodli na vzájemné spolupráci v oblasti prosazování zásad sportovního rybolovu, práci s mládeží a ochrany přírody. Tato dvě samostatná sdružení si spolupráci na vlastní kůži vyzkoušela na dubnové akci Carp Rods Casting. I nadále jsou tyto subjekty individuálními organizacemi, s tím že již letos se obě organizace budou podílet na přípravách a realizacích akcí. Věříme, že spojení těchto dvou organizací je základem pro budoucí spolupráci s dalšími organizacemi a svazy.

 

Martin M. - ®, 1.6.2010

Diskuse k bleskovce

N Fery - ® Ne 6.6.2010 18:46:59
Kocháč >> jo aha..já právě věděl,že nejsi členem ani jednoho..dík za upřesnění..
N Kocháč - ® Ne 6.6.2010 18:40:07
Fery >> Zdarec, jen to trochu upřesním. Nedošlo ke sloučení, ale k dohodě o spolupráci. Třeba tento rok bude Tovačov pořádat spolek s CC dohromady.
No a k otázce, já a Michal Kindl jsme na schůzi na Ostrově vstoupili zpět mezi řádné členy spolku a rovnou vypsali i přihlášky do Carp clubu :o)
N Fery - ® Ne 6.6.2010 18:28:20
Mrknato >> cituji "K bodu1) pokud by ostatní rybáři věděli, že vyhlášením K70 na revíru je nutno současně omezit množství násaďáků, názor by změnili okamžitě. Neví to."..
..děláš z ostatních rybářů hlupáky..já jsem fakt rád,že jsem jebnutej,tak jak jsem z kaprařiny,protože kdyby mě jeblo z experimentální plavané,tak to bych si to šel rovnou hodit..
N Mrknato - ® Ne 6.6.2010 18:15:52
Fery >> Já myslím, že ti s tý kaprařiny už úplně jeblo. Vznesl jsem dotaz na Kocháče a on mně odpověděl. Problémy hledáš ty. Pokud tě se*u tak, že až do běla, tak se na mě vys*r. Takhle to pochopíš?
N Fery - ® Ne 6.6.2010 15:59:08
Kocháč >> ty jsi členem některých z těchto dvou združení?..jinak já si myslím,že sloučení je jen dobře a v zájmu věci..
N Fery - ® Ne 6.6.2010 15:58:11
Mrknato >> přijde mi,že jsi papežštější než papež.."rybáři nevědí,ale já vím"..pokud si někde něco odhlasují,tak co tě sere?..je to přesně podle stanov,tak v čem je problém?..že jsou všichni hloupí,jenty ty jsi chtrý?..jen ty víš co pálí svazový rybolov?
N Petr Havlíček - ® St 2.6.2010 10:05:28
Jako zakládající člen Carp clubu jsem s touto fúzí souhlasil a co to přinese dobrého pro oba spolky ukáže přeci jenom čas.
N Kocháč - ® St 2.6.2010 9:58:44
Mrknato >> K těm dodatkům k bodům. Hele já ti rozumím a nejsem schopen napsat nic víc než jen to, že cílem těchto sdužení je udělat to nesobecky a s rozumem. A ten hlas co mají to přenese dál, třeba to kapraři pochopí nebo aspoń většina :o)))
N Kocháč - ® St 2.6.2010 9:22:57
Mrknato >> nemáš pravdu. Mluvíš o kaprařině x let staré. Dneska je to všechno trochu jinak. I ta kaprařina zaznamenala posun a troufám si říct, že z tvého úhlu pohledu k lepšímu, jen o tom nevíš a za bernou minci bereš kaprařinu x let starou se svým heslem Kapra všude hodně a velkého a hájeného.
N Mrknato - ® St 2.6.2010 9:08:46
Ivo >> Jistě že mě to pálí. a řeknu ti, proč to nepálí vostré kapraře. Jeden den na vostrém nerevíru přijde vostrého na cca 600,-Kč. 100 dní, které mohou otřást jeho světem 60000,-Kč. Tato cena obsahuje cíle, které se vostří snaží prosadit i na revírech, protože tam 100 dní přijde bratru na 1500,- se vším všudy. Pokud se způsob a manýry moderní kaprařiny rozšíří na většinu revírů a o tom nepochybuji, pak cena této rybařiny stoupne, fabuluji, někde ke 3000,-Kč, ale původní druhy s toho nebudou mít ani korunu.
Je to jako pohled na bojiště. Generálové vidí vítězné šiky a hrdiny, ale vojáci v poli ty mrtvé a zraněné.....

[ Vstoupit do diskuse - 30 reakcí ]

Co je nového - všeobecné
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniMikbaits akce -35%

Mikbaits akce -35% na boilies 1 a 2,5kg, dipy, boostery a těsta

akce, rybareniNOVINKA 2017 Sedačka Thunder Brown

Za 1.790
Pokud se přihlásíte dosáhnete na další bonus v podobě 3% dodáme za zaváděcí cenu do 24 hodin bez poštovného a balného.Sedačka nejen pro rybáře s prodlouženou opěrkou zad a silným polstrováním pro maximální pohodlí. Okraje sedačky.....

Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Doporučujeme e-shop
Rubrika E-shopy
Rybářské potřeby Rybina Rybářské potřeby Rybina

Největšího kapra chytíte pouze s kvalitním vybavením a to Vám nabízíme v našem e-shopu Rybářské potřeby Rybina. Široký výběr rybářských...