Sumcařina

NVash - Profil | Čt 11.6.2026 22:44:07

_Karel_ >> Ale není tam jeho jméno 👍😉🤘

    N_Karel_ - Profil | Čt 11.6.2026 22:39:36

    Vash >> Skoro. Holubec je z jeho "týmu".

      Nmastrof - Profil | Čt 11.6.2026 21:05:16

      FRANK71 >> Vágnera nemůžu ani cejtit a určitě si to od něj nekoupím. Jinak v té montáži nevidím problém, sám ji používám, ale vážu si to sám. Je to za mě mnohem šetrnější, než rybě prorvat sumcovy hák nozdrou, když teda víš kudy to protáhnout.

        N1Mara - Profil | Čt 11.6.2026 18:59:29

        FRANK71 >> hrozný jak si to překroutili dlé své úvahy ! ...

          NKnapík - Profil | Čt 11.6.2026 17:32:51

          FRANK71 >> neuvěřitelný.

            NKarlokkk - Profil | Čt 11.6.2026 15:21:10

            FRANK71 >> No a ja bych to protáhl te zdechline. Pěkně kleštěmi a vůbec se toho nedotýkát 😂🤮.Měl ji jako boilis abych ji měl mimo háček. Třeba napíše někdo z vedení 😂. Osobně bych to raději neriskoval. No ani riskovat nebudu. U nás je všechno možné ve slovíčkach.

              NFRANK71 - Profil | Čt 11.6.2026 15:10:37

              Další názor.🤔

                NFRANK71 - Profil | Čt 11.6.2026 15:06:04

                Karlokkk >> jaký to má význam na zdechliny? Těm háček opravdu nevadí, jak sám uvádí na videu z výstavy.

                  NKarlokkk - Profil | Čt 11.6.2026 14:51:16

                  siluri >> Jako to je moje představa , vím že tohle tady nepoužijí možná ve Francii na smradlavé zdechliny 😂ale spíše ne. Každopádně on neprodává jenom v Česku. Své kupce si to najde.

                    Nsiluri - Profil | Čt 11.6.2026 14:42:23

                    Karlokkk >> ta mrtva ryba a zombie nazov davaju zmysel, to ma nenapadlo

                      NKarlokkk - Profil | Čt 11.6.2026 14:34:09

                      No ja to vidím tak, je to zombie, tak teoreticky na zdechliny. Když do nějaké mrtvé nacpes polystyren a nejake ty divné vrtaky s montáží ... Bude to podobné. A pokud chceš chytat na živé to musíš tam za hranice kde je vyvazování dovoleno. Takže si myslím že to ma podchyceny zda se co může teoreticky. No možná i lepší než prošívání ryb co se dělalo.

                        NFRANK71 - Profil | Čt 11.6.2026 13:25:09

                        kaprus >> jasně, že je to zakázané. Viz kolega.

                          Nsiluri - Profil | Čt 11.6.2026 12:26:21

                          _Karel_ >> podla mna malo byt zmyslom mensie trapenie nastraznej ryby ktoru mozes po neuspesnom love "zvliect" a pustit, paradoxne to ale moze narazit nato co som si ja len myslel ale Čík nizsie potvrdil - v podstate je to vyvazovanie za skrele. Cele je to blbina

                            N_Karel_ - Profil | Čt 11.6.2026 11:12:09

                            Nějak mi chybí fantazie na to, abych si představil, že rybka bude volnější a přirozenější než při nastražení za jednohák přes nosní dírku. Nevidím v tom smysl.

                              NČík - Profil | Čt 11.6.2026 9:44:16

                              kaprus >> Uvazování ryb za skřele je dle RŘ zakázáno...😉

                                NKnapík - Profil | Čt 11.6.2026 9:13:21

                                kaprus >> jistě, ale pro potřeby toho, že chytáš rybu, kterou chceš zkonzumovat. To je jediný případ, kdy to dává smysl.

                                  Nkaprus - Profil | Čt 11.6.2026 9:12:04

                                  Knapík >> Přitom lov na živou má jistě delší tradici než třeba muškaření.

                                    NKnapík - Profil | Čt 11.6.2026 9:00:53

                                    FRANK71 >> systém hejnko se neochodí ..., aneb jak zabít x rybek najednou kvůli sumci, kterého chci jen pustit zpátky, zvrácená to doba.
                                    Systém Zombie Rope bude vaši nástrahu prezentovat jako nikdy před tím. Lovit můžete s mrtvou nebo živou nástražní rybkou, stejně tak i na takzvané hejnko, kdy můžete do smyčky připnout i několik nástražních rybek najednou.

                                      Nkaprus - Profil | Čt 11.6.2026 9:00:42

                                      FRANK71 >> co je na tom špatně, normální vodítko.
                                      Máš pocit ze je to nejak zakázané? Hák do zad a druhý do hrudníku je lepší? Navíc je tam jeden jednohák. Za to se bojuje ne?
                                      Jenom se ptám..

                                        Červené karty: 46547513248512348941, nornik-l, sonisrhile