Sumcařina

tonouš - Profil | Pá 5.9.2025 16:20:20

Knapík >> nějak to nechápu proč se někdo pohoršuje nad tím kolik taková akce stojí. Prostě tolik stojí a když si to koupit chci, potažmo když to moje děti budou chtít a já na to budu mít tak to koupím. 7tis, co to je v dnešní době. A přitom to udělá těm dětem radost a o to tady primárně jde

    maximotak - Profil | Pá 5.9.2025 14:16:23

    hraji >> tak objevit se tam musel, aby s nim meli tabornici fotku, kdyz si zaplatili...
    jestli teda byla v cene (a jestli ne, o duvod vic) :)

      Karlokkk - Profil | Pá 5.9.2025 13:40:54

      skalic >> Jsem se koukl. Ze je to půlka toho táborů 😂tedy. Těch 8 hodinek. No co když lidé jsou ochotni platit ať platí.

        Karlokkk - Profil | Pá 5.9.2025 13:32:58

        skalic >> jsem to probehl jen očima a někdo tam psal o táboře. A někde na mně houklo i video z tábora . Takže jsem si to spojil tu částku s dětmi za tábor 😂. Takže se mě to zdálo hodně levné. A na ten odkaz jsem už necvakal😂 sorry

          Karlokkk - Profil | Pá 5.9.2025 13:31:00

          skalic >> jsem to probehl jen očima a někdo tam psal o táboře. A někde na mně houklo i video z tábora . Takže jsem si to spojil tu částku s dětmi za tábor 😂. Takže se mě to zdálo hodně levné.

            skalic - Profil | Pá 5.9.2025 12:44:23

            Karlokkk >> To nebyl tabor,ale predvadecka na 8 hodin.

              Knapík - Profil | Pá 5.9.2025 11:48:24

              Karlokkk >> to bylo za 8 hodin !

                1Mara - Profil | Pá 5.9.2025 11:44:25

                Karlokkk >> No asi si se netrefil, asi reaguješ na jablka a my se bavili o hruškách :-)) Já se tedy o táboru žádném nebavil :-))

                  Karlokkk - Profil | Pá 5.9.2025 11:39:17

                  1Mara - 3.9.2025 7:47:09 >Ahoj, jako tábor za 7... Hm proc já platil 11 v komunistické budově před rekonstrukcí co čeká minimálně 20 let.na to.😂 za dceru😂😂😂. Asi se chce kouknout co stojí teď tábory pro děcka.

                    Pedro1 - Profil | Čt 4.9.2025 14:55:37

                    _Karel_ >> Tom že mám termíny do konce roku neznamená, že to klapne. Ve svém věku to vidím tak do půlky září, pak zbytek stornuji, vrátím si část záloh bez storno poplatků a Vica bude volná na focení!

                      kubas. - Profil | Čt 4.9.2025 10:55:40

                      _Karel_ >> Hamoun co :-)!

                        _Karel_ - Profil | Čt 4.9.2025 10:54:32

                        Pedro1 >> Dal jsem ti "nelíbí", tohle je nenažranost. Mě by stačil říjen.
                        :-)

                          Pedro1 - Profil | Čt 4.9.2025 8:39:50

                          _Karel_ >> Aktuálně mám termíny vyprodané do konce roku, objednal jsem si jí já, fakturu už jsem si poslal a uhradil.

                            _Karel_ - Profil | Čt 4.9.2025 7:01:53

                            Pedro1 >> Zapisuju se a cenu respektuji.

                              Pedro1 - Profil | St 3.9.2025 21:06:24

                              P!F >> Aktuálně jednám s Vicou Kerekes,.....,ze bych ji taky pujčoval.

                                Pedro1 - Profil | St 3.9.2025 21:04:21

                                siluri >> Ano, sice malé, ale ano.

                                  P!F - Profil | St 3.9.2025 20:56:16

                                  siluri >> Pedro to kúpil za prachy z požičovne. Po novom ponúka aj fotky s Vágnerom. Za príplatok ho ponúka aj nafiletovaného.

                                    siluri - Profil | St 3.9.2025 19:32:25

                                    Pedro1 >> ty tu mas nejake oficialne slovo? Nerypem, pytam sa, kludne do sz

                                      Pedro1 - Profil | St 3.9.2025 16:10:07

                                      Predátor z Drahoty >> Psal jsem Ti to v Plkárně 9.7., poté 6.8. a teď to píšu potřetí a naposledy. (velká výhoda MRKu je, že se dá vše dohledat). V hlavních diskuzích tyhle píčoviny nechci, ...., ano, čteš správně, nechci. Založ si svou diskuzi, dávej si to do veřejných diskuzí, pak je to věc moderátorů, zda to nechají, nebo to smažou, nebo smažou Tebe. Do hlavních diskuzí to prostě nedávej. Nikam, nikdy.

                                        kubas. - Profil | St 3.9.2025 11:18:11

                                        otoš >> Může za odměnu rozdávat lajky na soc. sítích, to by děti určitě ocenily víc :-).

                                          Červené karty: 46547513248512348941, nornik-l, sonisrhile