Sumcařina

Notoš - Profil | St 3.9.2025 11:07:12

Jen doplním Petrova slova:
manželka je učitelka na 1.stupni ZŠ. Minulý týden objednala až kdesi z Číny nalepovací smajlíky. Ptám se ji, k čemu to bude? Prý za odměnu např. v matematice za správný výsledek slovní úlohy. Mě málem jeblo... Někdy v 70tých letech minulého století, si pamatuji, že za splněný úkol se dávala včelka - razítko. Za odfláknutí úkolu jsem dostal razítko prasátka. Je zajímavé, že i dodnes si pamatuji za co to bylo...nevěřím tomu, že na smutného smajlíka si někdo někdy v životě vzpomene...Hlavně, že v nějakém čínském městě se postavila nová fabrika - tiskárna - na smajlíky pro evropské děcka.
:-)

    Notoš - Profil | St 3.9.2025 10:58:35

    siluri >> Moc hezky a hlavně trefně si to napsal!

      Nsiluri - Profil | St 3.9.2025 9:42:54

      Ano, zarobil na tom ale decka boli zrejme vo finale spokojne, tak co, oni to neplatili, nevybral im prasiatka. Tocil tusim s nejakymi deckami nejaku relaciu pre tv aj pekne od zakladov - tam asi zrovna (priamo) nezbohatol, ale aj keby - cielovy divak bol spokojny. Ze to robia aj chlapi z kruzkov je super, ale v tej tv (dnes youtube) predsalen zasiahne vacsiu skupinu deciek a tie sa prave mozno na zaklade toho rozhodnu ist do kruzkov, kde uz sa im individualnejsie venuju zapaleni veduci.
      Jake srdicko? Ked si objednate na detsku oslavu šaša / nejakeho youtubera (strasna doba) aby spravili deckam zabavu tak to robia z dobreho srdiecka alebo im treba aj zaplatit? Vagner je youtuber - predava sam seba, svoju znacku, tak pyta prachy..
      Moj nazor na neho je v podstate strasny :) ale tie deti k vode vytiahne, to je fakt. Ci uz takto ze im to rodicia zaplatia alebo len na zaklade toho ze pozru tie videa a budu to chcet skusit samy. Ze budu chcet chytat rovno sumcov "neni jeho chyba" (rozumej natacal aj tie zaciatky vhodne pre decka), toci videa aby zarobil - propaguje znacku, pokym na to (samozrejme) neexistuje cenzura pre deti, tak to tie decka budu vidiet a chcet zopakovat - kto nechcel byt astronaut, automobilovy pretekar alebo podbnu blbinu ked bol harant? Nastastie vodicaky narozdiel od rybarskych listkov deckam nedaju :) Mne keby dali v 10 rokoch auto ze na, chod sa vozit tak bych urcite nepovedal nie, najprv mi dajte precitat predpisy, chcem chodit postupne na motokare bez motora, na aute s instruktorom a potom za x rokov mozno.. Sadol bych, plny plyn a nasli by ste ma v prvom strome :) A to iste je aj s rybackou - my sme isli postupne, lebo nas z kazdej strany nebombardovali videa s giga rybami kazdeho druhu, jednoducho doba sa zmenila, decka vidia chytat nonstop mega kaprov, sumcov, ostatne ryby (a nie len od Vagnera) - tak co ich ma prinutit zacat s hruzikmi? Nie Vagner, doba je v tomto zmysle "skur.ena". On ju "len" vyuziva vo svoj prospech a nehladi dolava/doprava - po mne potopa - to je chyba.
      A len tak na zamyslenie : skuste zavesit na mrk fotky z rybacky kde mate pofotene maleho zubacika, stucku, bolena - zjebu vas pod ciernu zem vsetci, dostanete milion "nelibi" (like je pre decka najsmerodatnejsia velicina), tak jak sa potom ma to decko naucit, resp. co ho ma motivovat sa tesit aj z malych ryb?
      Na druhu stranu, mrk je stale mala bublina voci nazorom vacsiny zakladne u vas/u nas a aj medzi rybarmi je Vagner superhrdina..

        Nhraji - Profil | St 3.9.2025 9:08:14

        skalic >> tohle není práce s dětmi, tohle je tvrdá komerce. Měl jsem absolventa tohoto tábora u nás na táboře. Z rybářského hlediska nic neuměl, jen dokola opakoval, že byl na Katlově. A JV se tam objevil na půl den.

          Nčolkař,zloch - Profil | St 3.9.2025 9:02:30

          Shu-lin >> jj, je srdcař 👎

            Nskalic - Profil | St 3.9.2025 8:19:11

            1Mara >> Tak to je teda pekna cena.Ja naivka jsem myslel,ze ta prace s detma je jeho dobra vule.A ja vul jeste pisu,ze je to od nej pekny pracovat s detma.No opet neprekvapil.

              NPopik - Profil | St 3.9.2025 8:17:45

              Shu-lin >> jen 7K? Byvaly casy kdy to bylo za 10K 😉

                Nkubas. - Profil | St 3.9.2025 8:15:25

                Shu-lin >> Kámo mega sranda ne, srdíčko bráško přece :-).

                  NBezďa - Profil | St 3.9.2025 8:12:44

                  Shu-lin >> slušný. Ale jako co. Každé zboží má svého kupce. I ty další nabídky jsou za raketu. Den s Kubou za 16 litrů...proč ne 😆

                    NŠUKI - Profil | St 3.9.2025 8:12:41

                    Shu-lin >> Tak to je síla.... 😱

                      N1Mara - Profil | St 3.9.2025 8:11:21

                      Shu-lin >> No ty voe !! :-))))))))) To je to srdíčko :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

                        NShu-lin - Profil | St 3.9.2025 8:08:32

                        1Mara >> tak jestli každého rodiče těch dětí podojil o 6990kč tak je to povedená akcička. :-))
                        https://www.katlovlakes.com/nabidka/rybarska-skolicka-pro-rodice-s-detmi

                          Nskalic - Profil | St 3.9.2025 7:57:17

                          1Mara >> To mas asi pravdu,ale snazim se najit neco dobryho i na lidech co me serou.(nekdy to fakt neni snadny)

                            N1Mara - Profil | St 3.9.2025 7:47:09

                            skalic >> Jenže on to s dětmi dělá jen kvůli zviditelnění a né proto, že by tam bylo to srdce. To je pak rozdíl. Ano, bere to i jako svou práci či profesi, dětem se to líbí, mě zase třeba vadí, že je učí hned na tyhle ryby a děti nepoznají 50% našich ryb a podobně. Vezmi si Honza Potočák62 ? ten vzal děti z kroužku na potok a děti poprvé v životě viděli mihuli a byli z toho paf či ježdíka a podobně, tady je to srdce a bez videí a filmování :-) Vím, je jiná doba a moderní. Asi by jsme jako haranti taky byli rádi, kdyby nás někdo v kroužku vzal na tenkrát bájného sumce, protože ta ryba u nás zase tak vidět nebyla, ale děti by měli znát právě napřed vše o rybách a až pak se věnovat hned velkým rybám. Jako je to jen můj pohled na věc. Je jasný že tohle je 100x lepší, než jeho propalování revírů, rybolov s hekáním a velerybou na konci videa a filmu a podobně :-)

                              Nskalic - Profil | Út 2.9.2025 23:08:29

                              Vagnera nemusim a po poslednim videu kterym zkurvil na nejaky cas i nasi prehradu ho hodne nemusim,ale prace s detma je ok.

                                Njoch - Profil | Út 26.8.2025 21:24:34

                                Udělalo to cink a smůla bilých šňůr je prolomena 😁

                                  NPedro1 - Profil | Út 26.8.2025 8:30:30

                                  Není se čemu divit, že mají sumcaři pověst jakou mají.

                                  https://www.youtube.com/watch?v=PUyZx0TEcX4

                                    Njoch - Profil | Ne 24.8.2025 21:14:48

                                    Tak jsem ho konečně dostal 😉

                                      Notoš - Profil | St 20.8.2025 16:06:03

                                      Zelva94 >> Největším odborníkem na zranění u sumců je lidový léčitel s nickem uxa...Ten dokáže vyléčit sumce do pár vteřin. Zkus mu opatrně zavolat na mobil...

                                        NP!F - Profil | St 20.8.2025 12:15:14

                                        Zelva94 >> ja by som asi skúsil sekunďák... keď to funguje u ľudí, prečo noe ma sumca. Naštastie pri vláčke sa mi toto moc nedeje.

                                          Červené karty: 46547513248512348941, nornik-l, sonisrhile