Sumcařina | MRK.cz

Sumcařina

Notoš - Profil | Pá 8.8.2025 16:16:11

Kopov >> ...si děláš odbočku od řeky Moravy až k baráku?
:-))

    NKopov - Profil | Pá 8.8.2025 15:40:50

    Poušťák >> no jo. Neni času na pytloviny. Kopu teď doma rybník abych mohl mít doma obrovský kapř a mohl je ve stáří krmit z ruky 😅🤣🤣

      N1Mara - Profil | Pá 8.8.2025 11:58:00

      kaprus >> Tak bohužel, tohle není sumík od JV jak jsem si taky myslel :-)) Takže je to jen jak by se měla správně měřit ryba :-))

        Nkaprus - Profil | Pá 8.8.2025 10:54:39

        1Mara >> kurňa, stím asi nepočítal.
        Bravo🤣

          Ncandát 820 - Profil | Pá 8.8.2025 8:22:52

          Cus chlapi! Nemate nekdo kontakt na nekoho v cechach, kdo dodava pijavice za rozumnou cenu? Klidne do sz. Diky moc! Radek

            Nsiluri - Profil | Pá 8.8.2025 7:39:18

            access >> poznam ludi co by ani tam nechytili :)))

              NPoušťák - Profil | Pá 8.8.2025 7:29:32

              Kopov >> neblázni,to budou lesy plný přemnožený zvěře

                NPaul van Drax - Profil | Čt 7.8.2025 21:51:09

                Medusa >> na Morave uz sumci zerou jenom bojlize.

                  NKolis - Profil | Čt 7.8.2025 21:45:53

                  Kopov >> Jj, přesně tak to mám i já... 🙂🙂

                    NKopov - Profil | Čt 7.8.2025 18:04:11

                    kapr51 >> MERKEL-SUHL cal. 7x65R/16-16

                      Nkapr51 - Profil | Čt 7.8.2025 17:53:37

                      Kopov >> To je krasavice . V jaký ráži je ?

                        NKopov - Profil | Čt 7.8.2025 15:54:27

                        Medusa >> asi budu prodávat moji trojhlavňovou kancobijku kdyby ses chtěl přeorientovat z ryb na tohle😉

                          NMedusa - Profil | Čt 7.8.2025 14:50:10

                          Kopov >> mame vsechne haveti tolik ze by se to melo trosicku zredukovat i na te morave hruza

                            NZelva94 - Profil | Čt 7.8.2025 14:28:56

                            Medusa >> Lukáši, zkoušej to dál, zkus příště nějakou větší jihomoravskou přehradu. V Česku je přeci přesumcováno :-) Českou dvojku si musíš zkrátka vysedět ne u PC, ale u vody 🍀👍

                              NKopov - Profil | Čt 7.8.2025 14:27:40

                              Medusa >> Luke,já taky dycky zkouším úplně všechno. Někdy mě z toho aji bolí hlava,mám migrénu. Doma jsem protivný. Ale pak se to občas zlomí a su zas happy 😉.
                              Mě ted nejvic trápí,že se letos skoro nedostanu k vodě.Alespon ne tak jak bych chtěl
                              Bobry,nutrie,vydry ,prasata ještě máte,nebo to šlo taky s vodou jak ti sumci co ti dycky parkovali u branky od zahrady?

                                NMedusa - Profil | Čt 7.8.2025 14:17:22

                                Kopov >> ahoj jezdime ale tady na te becve neni temer zadna voda a na Morave kde jsme byly tak newim oni tam jsou ale jak je chytit slizouny zkousely jsme uplne vsechno rosnaky pijavice a plotice a cejny a karasy a nic bylo i docela dost zima o ctvrt na dvanact bylo 13stupnu to s nema muselo zacvicit meli jsme fluorocarbonovy navazce aby jsme to vylepsily podvodacky ruzna delka a pod zkouseli jsme uplne vsechno a nic skoda jeste mam cas do podzimu )))))

                                  NKopov - Profil | Čt 7.8.2025 14:03:20

                                  siluri >> to je zas pravda. O tom žádná 😉
                                  Jen je potřeba ho nějak vyburcovat k pořádně akci🤣

                                    Nsiluri - Profil | Čt 7.8.2025 13:58:43

                                    Kopov >> ale tak prd chytit zas neni ostuda, ostuda by bola neist k vode

                                      Červené karty: 46547513248512348941, nornik-l, sonisrhile