Sumcařina

NKopov - Profil | Čt 7.8.2025 13:47:19

Medusa >> takovej vercajk a zas nic. Že se nestydíš Lukáši 👎

    NKopov - Profil | Čt 7.8.2025 13:46:00

    Kolis >> tohle říkává kamarád - ještě je čas,času dost. No a pak je pravidelně nový rok 🤣🤣

      NMedusa - Profil | Čt 7.8.2025 13:44:36

      ale verim ze to prijde byla velka zmena tlaku a voda a chladno newim no

        NMedusa - Profil | Čt 7.8.2025 13:43:32

        ahojte tak jsme se vratily a s neporizenou meli jsme jak plotice tak cejny a karasy jeden drbanec kolem desate vecer ale nic ale zima dobra )))) tohle jsme si nachystaly na vyvezeni a hned jsme vvyvezly ale tentokrat nas Morava porazila nevydala nic )))) ale bylo krasne

          NKolis - Profil | St 6.8.2025 20:45:41

          Děláte si prdel z Lukáše? Já mu věřím a ještě určitě všem ukáže, kde má sumec kun.u🤔🙂 bo ještě je čas 🤙🙂

            Nčolkař,zloch - Profil | St 6.8.2025 14:15:10

            Pedro1 >> hele každý máme ten prožitek z úlovků, rybaření a aktivit kolem toho 🤔 nejde jen o úlovky

              NPedro1 - Profil | St 6.8.2025 13:54:03

              Kopov >> Myslím že stačilo, takhle "hluboko" zabrušovat nemusíme:-)

                NKopov - Profil | St 6.8.2025 13:52:22

                Pedro1 >> 🤣🤣🤣👍.
                I prsty😅

                  NPedro1 - Profil | St 6.8.2025 13:49:44

                  Kopov >> Hlavně má dlouhý peníze:-)

                    Nčolkař,zloch - Profil | St 6.8.2025 13:41:24

                    Kopov >> no jéje, dlouhodobý poradce MZ, kam se hrabe ČEZ 😡

                      NKopov - Profil | St 6.8.2025 13:20:01

                      Pedro1 >> z toho mi vychází ,že Kuba má něco lepšího jak ČEZ🤔

                        NPedro1 - Profil | St 6.8.2025 13:17:12

                        Kopov >> Mám, ale na to by musel s ČEZem spořit minimálně 10 let. Nepodceňuj ho, on si pěknou rybu chytne, nebo vyfotí alespoň ty chybějící prsty, nebo tak něco.

                          Npoldeci - Profil | St 6.8.2025 13:14:00

                          doktor multiplikator >> nie iba som si ho vyhonil,viď pedrova rana k všeobecnej spokojnosti

                            NKopov - Profil | St 6.8.2025 13:09:20

                            Pedro1 >> no a ty v půjčovně teď nic nemáš,že by jsi Lukášovi trochu pomohl? Já myslím,že on se teď už z výpravy bez ryby vrátit nechce. Tak že by jsi mu helfl😉
                            Nebo to má teď vše půjčený Kuba?🤣

                              Ndoktor multiplikator - Profil | St 6.8.2025 12:59:46

                              poldeci >> hrozne a vedel si sa aj prekotit v brodakoch na zadnom sedadle a chytat rano

                                NPedro1 - Profil | St 6.8.2025 12:50:31

                                poldeci >> Nejlépe je na tom ten, co si ho vyhoní při pomyšlení, že jde do bordelu. Je spokojenej, ušetřil, nich nechytne a nedělá si problémy:-)))

                                  Npoldeci - Profil | St 6.8.2025 12:48:35

                                  Pedro1 >> je taká teoria,že niekomu stači dopamín iba z plánovania a obkecávania čo všetko urobí,kam pojde….a k samotnému finále sa nikdy nemusí dopracovať

                                  a ja chuj 😁 sa včera drbem dve hodiny autom aby som stál po pás zabrodený do jednej v noci a potom nazad 2h netrafiť autom srnu,líšku,jazveca
                                  … no kto je na tom lepšie?

                                    NPedro1 - Profil | St 6.8.2025 12:44:35

                                    Kopov >> Je to tak, já se fakt na report těším, hlavně aby si neublížil!

                                      NKopov - Profil | St 6.8.2025 12:41:21

                                      Pedro1 >> však já mu taky věřím . Už by mohl zabrat,vercajk na to má a info z mrku mnoho😉

                                        NPedro1 - Profil | St 6.8.2025 12:32:12

                                        Kopov >> Já mu fakt věřím, že do toho dá srdíčko!

                                          Červené karty: 46547513248512348941, nornik-l, sonisrhile