Sumcařina

Npoldeci - Profil | So 23.11.2024 21:15:30

Esox >> siluri ma v bazari kombo

    NEsox - Profil | So 23.11.2024 18:47:18

    Poradí někdo prosím baitcast vhodný na sumce na vertikál/vábničku ideálně s jednokličkou? Děkuju

      Nfishmen17a - Profil | Čt 21.11.2024 10:54:10

      kaprus >> Co chytám na koule tak mi to vzal sumec jednou.Ale víc se u nás sype kukuřice.
      Ale vím kde tak zhruba jezdí.Tak chci zkusit tu kaču s rybkou.A nebo vláčku se sumcovým prutem.Nechce se mi kupovat další prut na těžkou přívlač.

        NMedusa - Profil | Čt 21.11.2024 8:51:03

        kaprus 21.11.2024 5:16:43 >> ahoj byl jsem trikrat a nic meli jsme tu vysokou vodu az do vyliti takze ani kapri nic

          Nkaprus - Profil | Čt 21.11.2024 5:27:32

          fishmen17a >> sumci se na kule chytají běžně. Ale spíš menší a fakt jenom tam, kde se toho hodně naháže.
          Kde se nechodí hromadně na kapry je to velká náhoda. My chodíme tam kde se nekrmí z jara a sumce nechytnem. Ale z doslechu, o 5 km níž, kde se chodí hodně vím ,že se jich chytí dost a sou toho plní.
          To už radši mrtvou rybu.

            Nkaprus - Profil | Čt 21.11.2024 5:16:43

            Medusa >> Hoooj.
            Tak co? Smočils bagr letos???😁

              Np.horys - Profil | Po 18.11.2024 22:34:09

              chcankoptak >> Vše nejlepší k dnešním prvním Mrko narozeninám a reinkarnaci :) .

                NSiven Polní - Profil | Po 18.11.2024 19:54:45

                chcankoptak >> Kurva, to je zase čí resurekce tohle???? Previtek, nebo ten osmdesátilej Australan...?

                  Nchcankoptak - Profil | Po 18.11.2024 19:10:14

                  za me teda nejlepsi nastraha je nutrie jak v zimne tak v lete mam jich plnej mrazak a staci jen vindat a kus vzit
                  sumec po nich ide jako streleny brokovnici to litaj trisky z vody

                    Nčolkař,zloch - Profil | Po 18.11.2024 11:59:58

                    fishmen17a >> tady na Labi se každoročně chytí pár sumců na boilí a pelety - letos nej 220cm, ale od kaprařů tam napadají toho metráky, pokud bys to chtěl takhle chytat cíleně, tak prokrmíš majlant 👎

                      Nmaximotak - Profil | Po 18.11.2024 11:32:14

                      fishmen17a >> podle mne chytnes daleko casteji kapra na mrtvou rybku (a mozna i na zivou...) nebo jeji cast - ocasek ci carek - nez sumce na masovou peletu ci boilie, ale kdyz budes fest krmit, tam kde jsou, dockas se taky. :)

                        Nfishmen17a - Profil | Po 18.11.2024 10:39:05

                        A má tu někdo vyzkoušené sumcové pelety?Jde vám to na ně?Nebo je jistější nástražní rybka?

                          Nfishmen17a - Profil | Ne 17.11.2024 20:29:06

                          Svijany13 >> Díky za bohaté informace.

                            NSvijany13 - Profil | Ne 17.11.2024 12:47:41

                            fishmen17a >> Budeš mít lepší ten 3m s tou větší gramáží. Pokud budeš chytat přes dva pruty tak sním budeš muset házet těžší olova i když na stojaku by ti měli stačit 300-400g záleží podle velikosti nástražky.

                              NBery. - Profil | So 16.11.2024 22:09:51

                              fishmen17a >> mam páry 290 a 280 a jsem s tim uplne v pohode jak na vyšponovani snury,zasek i zdolávání ze clunu. Pod 270 bych sel jen kdybych chodil treba mensi reku,byl pod stromama a kazda ryba by byla zdolavacka ze clunu nakratko. Delsi jak 3m zase kdyz bych byl hlavne na prehrade a mel bojky na dalku.

                                NP!F - Profil | So 16.11.2024 21:22:31

                                fishmen17a >> dva krát som zdolával slušnú rybu s prútom 320cm s fest pevným spodkom, obidva krát v blbých podmienkach ( malý gumák, strmý premočený breh ) a bolo to fakt peklo. Potom zase s prútom 360cm plná parabola a úplne v pohode. Záleží hodne od akcie, ale z brehu na odhod by som bral 3m.

                                  NMedusa - Profil | So 16.11.2024 21:18:46

                                  fishmen17a >> ahoj ja mel tu 3m a stacila mi primo pod breh jsem to hazel a v pohode

                                    Nfishmen17a - Profil | So 16.11.2024 19:20:52

                                    Shaker >> Je to hodně velká páka že? Když mi zabere tak budu muset rybu otočit na sílu aby mi nezajela do větví.Co jsem viděl tak většinou měli ogaři pruty do třech metrů.

                                      NShaker - Profil | So 16.11.2024 15:05:51

                                      fishmen17a >> vem prut 2.7m je to univerzál. Delší jak 3m neber budeš se s tím trápit.

                                        Nfishmen17a - Profil | So 16.11.2024 13:27:26

                                        Svijany13 >> Našel jsem prut Madcat green 3,45m 150-300g nebo 3m 200-400g.Zkoušel bych chytat na kaču,podvodní splávek nebo pelety..Chytat na padesáti metrech i dál,kde jsem viděl pohyb sumce a nebo pomocí druhého prutu..

                                          Červené karty: 46547513248512348941, nornik-l, sonisrhile