Sumcařina

NSvijany13 - Profil | Pá 15.11.2024 13:21:26

fishmen17a >> Pokud to máš pouze na odhoz, tak bych vzal osobně tu delší variantu. No a pokud tam máš hodně vázek tak bych se hlavně zaměřil na kvalitní pletenku a to jak kmenovou tak i návazcovou, protože jak ti to vezme větší ryba tak ti tam zajede a ptát se nebude.

    Nfishmen17a - Profil | Pá 15.11.2024 13:08:38

    čolkař,zloch >> Chytal bych pouze na odhoz.Dik za info.

      Nfishmen17a - Profil | Pá 15.11.2024 13:05:54

      Svijany13 >> Chytal bych na stojaté vodě 2h.Podél břehu jsou vázky.Chytal bych na kaču,nebo pelety..

        Nčolkař,zloch - Profil | Pá 15.11.2024 12:29:56

        fishmen17a >> za mne 270+ , zvlášť s tvou výškou

          NSvijany13 - Profil | Pá 15.11.2024 11:42:29

          fishmen17a >> Záleží na jakou rybolovnou techniku to chceš a na jakých lokalitách budeš chytat.

            Nfishmen17a - Profil | Pá 15.11.2024 10:44:37

            Ahoj,jakou zvolit délku prutu,při lovu ze břehu?Uvažuju nad délkou 240,270cm. Jsem vysoký 193cm.
            Zatím mám vyhlédlý prut Sellior Matador.

              NMalda512 - Profil | Út 12.11.2024 7:26:22

              kaprus >> To video nešlo stáhnout. Zkoušel jsem to. Já osobně tohle moc neřeším. I jako RS moc dobře vím, že i když nějaký rybář má takové video tak na případný trest to furt nestačí. K tomu kopání.... Ty ryby tahali za čelist sem a tam a to i po břehu. Všem musí být jasné, že se Vagfer nechová když je kamera vypnutá tak jako když natáčí. Stačí jak nadával když mu někdo poslal fotky zdechlych sumců na skládce.

                Nkaprus - Profil | Út 12.11.2024 7:02:38

                Nevidím panovi Syrovátkovi do hlavy, ale jeho počin totálně nechápu. Místo aby mu na místě sebral dekle a pro jistotu to v tichosti zdokumentoval, právo na to měl, snad i povinnost jakoRS, tak to ve stylu práskače naprosto hloupě zveřejnil, čímž to celé totálně posral. Video pod výhrůžkou, nebo za úplatek musel stahnout. Skoro nikdo to neviděl, vagus je na koni, ještě zpětně ho klidně může žalovat třeba za ušlý zisk nebo pověst, a on jako RS jenom přihlížel takže je k ničemu jako RS. Třeba se za rohem povozil po někom obyčejném. Nevím. Možná to bylo jinak, ale za mě to vypadá že to posral jak to šlo.

                  Nkaprus - Profil | Út 12.11.2024 6:50:17

                  Kopov >> Asi to nebylo s rozběhem 😂
                  Viděl bych to že si ho nohou šteloval na foto aby seneumazal.🤭

                    Nkaprus - Profil | Út 12.11.2024 6:47:20

                    Malda512 >> právě proto si myslím, že byla blbost to dávat na fcb. Měl ho řešit on tam a hned a to si natočit a zveřejnit až potom🤟
                    Nebo klidně vůbec ,a le zostudit ho mezi 4ma očima.

                      NPoušťák - Profil | Po 11.11.2024 18:09:42

                      Kopov >> plácají se tady akorát píčoviny JPP

                        NKopov - Profil | Po 11.11.2024 9:43:59

                        Vajgl je kokot. Ale že by kopal do ryb,tomu nevěřím ani omylem. To mi přijde přes jeho limity

                          N1Mara - Profil | Ne 10.11.2024 20:22:38

                          _Karel_ >> to si nemyslím, tady v téhle banánové republice je to lidem u prdele a za 14 dní by se o tom ani nevědělo.....😉

                            N_Karel_ - Profil | Ne 10.11.2024 20:20:48

                            Malda512 >> Tak to kdyby odvysílala Nova ve zprávách, tak je konec Vágnera milovníka ryb.
                            Ač o jeho morálních kvalitách mám velice nízké mínění, přijde mi kopání do sumců těžko uvěřitelné.

                              NBobler - Profil | Ne 10.11.2024 20:00:05

                              Shaker >>Moc se mně to nechce věřit, pokud by to však byla pravda souhlas s tím co píšeš na druhou stranu nelze nevidět určitou obscesi některých kolegů s tímhle kolegou.....

                                NShaker - Profil | Ne 10.11.2024 19:48:10

                                Malda512 >> video jsem neviděl ale rád bych ho viděl! Pokud někdo do ryby kope nebo se nechová podle zákonů a je to natočené na videu, tak by to rozhodně mělo být použito a nezáleží na tom, kdo je na tom videu! Navíc pokud se prokáže, že to je někdo slavný, tak by se to mělo rozmaznout a exemplárně potrestat. A pak o tom veřejnost informovat!

                                  N1Mara - Profil | Ne 10.11.2024 19:04:09

                                  Malda512 >> je to škoda, že to nevidělo dost lidí. 🙃

                                    NMalda512 - Profil | Ne 10.11.2024 19:01:47

                                    kaprus >>.. Nejen, že ryby tahal po suchu, ale na videu jde vidět jak do nich OBA kopou. Škoda, že to video nešlo uložit. A dotyčný má strach, že ho JV bude řešit někde u soudu.

                                      NMalda512 - Profil | Ne 10.11.2024 18:59:16

                                      1Mara >>.. No vyhrožoval. Protože borec napsal, že video odešle na odbor životního prostředí. A do 5 minut bylo video pryč. Potom typek nascreenoval soukromou zprávu kde mu Vágner vyhrožoval právníkama. A během několika minut,, dostal borec Ban.

                                        Nkaprus - Profil | So 9.11.2024 13:00:31

                                        _Karel_ >> já sem video neviděl. Ale za rybu na zemi se papíry běžné berou. Nemluvě o zbytečné manipulaci.
                                        Má na profilu mrtvého kapra pripichleho roxorem ke dnu. Pamatuješ to haló?🤣
                                        Je to sice bizár, ale neznám odstavec podle kterého by se kroclý kapr nesměl takto zajistit proti ztrátě 🤭

                                          Červené karty: 46547513248512348941, nornik-l, sonisrhile