Sumcařina

NSupina-Petr - Profil | Pá 17.5.2013 9:00:47

Jsem to psal,že to jsou Rumuni a nerabujou jen sumce......

    NP!F - Profil | Pá 17.5.2013 8:53:26

    MB >> Suhlas, lenze na tej fotke mas cca 26 sumcov o priemernej vahe ku 20tim kg. Ja si tiez nejaku tu rybu zoberiem domov, ale zobrat domov pol tony ryb, je jasne ze je to na kseft, za to by som ich kopal do riti.

      NMB - Profil | Pá 17.5.2013 8:17:48

      carrrrp >> víš nejsem pro bezhlavé chyť a pusť ale každá ryba co se odnese za účelem konzumace by mě být v takové velikosti aby to bylo jedlé, abych jich nemusel mít kýbl k tomu abych se najedl /samo že mimo těch pidipotvor co nenarostou víc a jen se nakládají/...

        NMB - Profil | Pá 17.5.2013 8:11:32

        carrrrp >> jasně že je....a věř že takových fotek s okounama jsem už taky hodně viděl......a ani to nebylo moc v konzumní velikosti chjo......

        nemyslel jsem že je to v pořádku ...jen že je to asi menší zlo než když tam jsou natáhlé 2m obludy....to že je to zlo je bez debat

          Nhupr - Profil | Pá 17.5.2013 8:00:41

          hosi je to konzumni velikost ..diky bohu...ale verim kdyby se jim poved ze tam lezi i vetši..bohuzel nejsou vsichni sportovni rybari a duvod konzumace je ten jediny ktery 95% populace nuti na ty ryby chodit..podle tvaře umounene je to asi určite rumun a tam se nic jineho čekat neda

            Ncarrrrp - Profil | Pá 17.5.2013 7:52:23

            MB >> seš nějak moc solidární,představ si tam místo hromady sumců hromadu okounů v konzumní velikosti :-))

            tohle je prasečina v jakýkoli velikosti

              NMB - Profil | Pá 17.5.2013 7:45:52

              Supina-Petr >> no je to síla......ale zase je to aspoň ta konzumní velikost nejsou to ty staré a nejedlé obludy :c)

                Ncarrot - Profil | Pá 17.5.2013 7:42:55

                Supina-Petr >> uz jsem psal at sem tyhle fotky nedavate, nebo se na mrk uz fakt vyseru

                Uchylaci vseho druhu, spojte se a udelejte si vlastni servr!

                  NHarryMurago - Profil | Pá 17.5.2013 0:35:23

                  Rumpeľ >> až mě natáhlo .......

                    NSupina-Petr - Profil | Čt 16.5.2013 22:46:30

                    je to hnus....

                      NSupina-Petr - Profil | Čt 16.5.2013 22:44:18

                      Přišla mi dneska fotka z Itálie -prej Rumuni

                        Nmartin1981 - Profil | Čt 16.5.2013 19:46:53

                        Nazdar páni! Chcel by som sa spýtať, či mi viete niekto stručne popísať pravidlá na rieke Mincio v Taliansku, hlavne čo je zakázané, na čo dávať bacha a dovolené montáže. Za odpovede choď a zistíš, alebo vygoogli si a pod. vopred ďakujem.

                          NKnapík - Profil | Čt 16.5.2013 9:35:07

                          Mates PB >> tím bych si nebyl vůbec jistý ...

                            NP!F - Profil | St 15.5.2013 23:01:43

                            Mates PB >> Anyzak je ina liga, aktualne robi recenzie korejskych jadrovych hlavic pre NASA. Tomu nesiaham ani po clenky.

                              NMB - Profil | St 15.5.2013 13:29:26

                              Mates PB >> dobře ty!

                                NMates PB - Profil | St 15.5.2013 12:04:19

                                P!F >> Jen nekecej a dej recenzi bez vyzkoušení. Mrk to zvládne, zvládnul i Anýzáka.

                                  NP!F - Profil | St 15.5.2013 11:46:14

                                  blecha39 >> Kurna vykecavat sa nesmiem a poradit mam, toto su moresy :)
                                  Nemal som ju vo vode, takze akokolvek sudit nedokazem. Mam ju od vcera, paci sa mi ze je hrozne hladka, ale privlacovku dokazem posudit tak o rok...

                                    Ncarrot - Profil | St 15.5.2013 7:37:43

                                    blecha39 >> ja mam ted vzornik v ruce a asi bych se toho nebál s tím nejslabším průměrem a mozna nechat voskovat a by to dobre letalo, ale porad se s huprem

                                      Nblecha39 - Profil | Út 14.5.2013 21:06:11

                                      P!F >> nemel tady hovna c o ta Huprovka NA privlac je dobra nebo ne

                                        NP!F - Profil | Út 14.5.2013 16:06:53

                                        MB >> Ty cakas trest? Je potrebne potrestat MM, tymto padom je adeptom na stavidlo cislo jedna, toto netromfne ani hrdina :o)

                                          Červené karty: 46547513248512348941, nornik-l, sonisrhile