Sumcařina

NPstruh27 - Profil | Út 14.5.2013 13:22:47

P!F >> No, to tá p.ča tomu pomohla - ostatne ako väčšina ochranárov u nás. Takto by mali aspoň rýchlu smrť a mäso by bolo zužitkované (v žiadnom prípade tu ale niesom zastáncom takého postupu) ale takto kvôli p.či zdochýňali kto vie ako dlho - veľká škoda :-(

    NMB - Profil | Út 14.5.2013 12:57:33

    P!F >> čekám adekvátní trest :c(

    ale musel jsem

      NP!F - Profil | Út 14.5.2013 12:39:18

      MB >> tak toto som si fakt o MM nemyslel, to je fakt sokujuce odhalenie pravdy.

        NMalda512 - Profil | Po 13.5.2013 21:30:24

        Rumpeľ >> ta 3 je krásnej vezírek. trochu mě to připadá vezírek Madarů a Rumunů. Bohužel že tyhle fotky jsou focené někým kdo to bud udělal a nebo je nechytil při činu. Dovedu si předsatit jak se pěkně tyhle hovada na špagatu v proudu u dna učí plavat.

          NHrdobec - Profil | Po 13.5.2013 21:22:47

          Malda512 >> jo kdybych to tam dal tak se za to stydět nebudu..jen říkám jak to bylo

            NHrdobec - Profil | Po 13.5.2013 21:21:21

            Rudy 61 >> Ahoj Rudo..a díky,bylo to moc dobrý

              NRudy 61 - Profil | Po 13.5.2013 21:10:31

              Hrdobec >> Čus. Pár dní jsem tu vynechal a včíl koukám jak se ti povedla dovolená. Gratuluju,krásný sumíci.

                Ncarrot - Profil | Po 13.5.2013 18:25:43

                Rumpeľ >> to je hnuj, to sem nedavejte prosím

                  NMB - Profil | Po 13.5.2013 16:10:46

                  P!F >> ty pocem a není to už moc????

                  jako do maďarů jsem ti nadával to zase jo ale MM /maďarský masiar/ to už je fakt hrubá urážka :c)))

                    NP!F - Profil | Po 13.5.2013 16:08:03

                    rybomil >> Tie sumce zviazane lanom su pokial viem iny pripad, madarsky masiari na ebre nachytali a potom ich nejaka dementna ekoteroristka urezala, skoncili ako vidno na obrazku.

                      Nrybomil - Profil | Po 13.5.2013 15:55:43

                      Typuju rusáky ?

                        NRumpeľ - Profil | Po 13.5.2013 15:44:49

                        5 no hruuza :(((

                          NRumpeľ - Profil | Po 13.5.2013 15:44:12

                          4

                            NRumpeľ - Profil | Po 13.5.2013 15:43:37

                            3

                              NRumpeľ - Profil | Po 13.5.2013 15:43:05

                              2

                                NRumpeľ - Profil | Po 13.5.2013 15:42:31

                                nasiel som na fuckofbooku brutalne jatka sumcu..nechapema tomu..prikladam fotky

                                stranka na fb-
                                Catfishing Around the World by Yuri Grisendi.

                                  Ncarrot - Profil | Po 13.5.2013 14:05:55

                                  Malda512 >> také netuším za co dostal propírku

                                    NMalda512 - Profil | Po 13.5.2013 13:07:39

                                    Hrdobec >> Jako co má být, že jsi to dělal pro Chytej cz?? Takové ryby se nechytají každý dne. Ryba to byla nádherná a byla puštěna zpět. I kdyby to bylo na všech rybářských webech na světě tak je to v pořádku. já to ocenuji a můj názor je že by se tak měli chovat k rybám všichni rybáři. Nemáš se vůbec zaco stydět

                                      NHlubočepy - Profil | Po 13.5.2013 10:29:21

                                      ondra238 >> vždyť von je rád :-)

                                        NHrdobec - Profil | Po 13.5.2013 8:46:39

                                        ondra238 >>Nic se neděje chlape,já to nepsal ve zlym )

                                          Červené karty: 46547513248512348941, nornik-l, sonisrhile