přívlač na začátku sezóny

Vydali jsme se den po zahájení na zarostlý revír, kde se vyskytuje hodně okounů a štik. Vyzkoušíme spoustu nástrah a způsobů vedení.

jeager - Profil, 20.6.2020

Uživatel je autorem nebo spoluautorem tohoto videa.

Průměrná známka: 3,34

Diskuse k tomuto rybářskému videu

Nrybomil - Profil | So 26.12.2020 21:55:25

šrot >> tak jsem to skouknul znova a nej mě dostalo to logo HLF - High Level Fishing. No to mě poser hodně zvejšky.

... už dost dlouho přemejšlím, jaký budou asi videa těch co nejedou HLF !
žeby o lapání potěru a jiker na 100 minut ???

Nšrot - Profil | Út 28.7.2020 14:34:39

sory jako, po překlikání keců na první "lepší":D štišku sem to típnul..

NBachy - Profil | St 15.7.2020 15:16:09

scjsci >> opět nepochopil, nevadí. Ale když už tedy tak dlouho hraješ tu hru na rekordy, tak budu netrpělivě vyhlížet ty tvoje strašně zajímavé ryby.
A běda ti, jestli tam neuvidím minimálně takovou radost, jako měli ti kluci z okouna! Zatím ti kluci o dost vedou, tak se snaž.

Nscjsci - Profil | Po 13.7.2020 22:34:15

Bachy >> bachyyy, ty to asi nevíš ale ten jeden okyšek na kterého se dá trochu koukat není ten problém. A šedesátka kudla je mnohem víc ok než ta s bidou dvacítka matlaná v ruce, v podběráku a vystavovaná na kameru jako by měla o metr víc. Že to není úplně svaté ani v jednom případě ti klidně odsouhlasím, ale v tom naše shoda končí.

K fotkám ryb na mrku...no viděl jsi snad že bych sem něco z dravců cpal za poslední dva roky? Necpal, ani velké ani průměrné ani malé. A to chytám podstatě zajímavější ryby než když jsem byl mladej a blbej a cpal sem každou šupinu. Zrovna pár pořádných kopanců tady z mrku mi v tom dost pomohlo.

Nechme teda tuhle diskuzi umřít a ten nemorální paskvil kolem kterého se točí s ní.

Ps : když, jsme v těch osobních rejpancich : drahý Bachy, na mrku bylo líp když jsi vařil boilie, nadával Fishkymu a zkoušel přelstít násďáky pod nohama. Zlatej uxa to ti povím.

NBachy - Profil | Po 13.7.2020 13:12:56

scjsci >> Vždyť nevíš jaký je rozdíl v chlubení mezi 25cm okounem a 60cm štičkou. Jak bys mohl umět posoudit na co je potřeba upozornit.

Nscjsci - Profil | Pá 10.7.2020 22:29:51

Bachy >> jakože jo...jen je tenhle přístup právě k dravcům úplně o prdu... ať si klidně chytaj násaďáky nebo třeba plotičky i u toho duháka by to všem bylo putna, ale šmatlat po 15cm okouncích a kudličkách je minimálně na pováženou a rozhodně to není nic k chlubení. A že mají klucká radost? Jako hezký, ale upozornit na to že tímhle ubohým, zbabělým lovem mikrodravců škodí sami sobě a všem ostatním a na to je důležité upozornit, ikdyž v tomhle případě to ke změnám nejspíš nepovede, maximálně přestanou točit videa.

NBachy - Profil | Čt 9.7.2020 23:27:49

Pedro1 >> Později... právě nastoupilo to ego a hra na nejlepšího lovce. Taky jsem si tím prošel, ale naštěstí jsem brzy pochopil, že tahle cesta je nesmysl. Ze začátku to bylo těžké, půlmetrový kapr se mi zdál jako strašný prcek, miminko. Kde je vedle něj třeba okoun, že. Naštěstí se mi povedlo toho za pár let zbavit a dneska si už zase dovedu naplno vychutnat 30cm Mastodonta. Taky na to mám vercajk. Pamatuješ na Mastodonta? O tom to je. Ti kluci jsou ještě "nezkažení" velkýma rybama. Mají tohle štěstí. Je naprostý nesmysl tím pohrdat. Je to hodně pokrytecké a z jistého pohledu i hloupé. Přinejmenším ve vztahu k věku ryb, velikosti druhu a třeba i k přihlédnutí k jiným lovům (pstruhovky, plavačka atd.).
Sex do toho netahej, to je něco úplně jiného. Takové video (zaměřením) bych tu dal taky. Samozřejmě bych to po zkušenostech už líp okomentoval (netřeba surfovat malé okounky, štička se dala nechat vypnout sama, zdůraznit háčky bez protihrotů, toho kapra bych vytáhl a ještě bych vysvětlil jak se dá krásně ovlivnit atd.), ale tohle natočili mladí kluci, chtěli se pochlubit, ne velikostí ryb, o tom to není. Dříve byly běžné články, fotky. Dneska je video běžná prezentace a každý má nějaký vývoj a nějaký svůj přístup. Jsou tu horší prasárny, závodní a podobně. Tohle byl normální lov mladých kluků, rybek si chytli akorát, měli z nich radost (dnes není samozřejmé), ber to tak. To že Ty se neumíš takhle radovat s takových ryb, je čistě Tvůj problém, já to umím. A jak jsem psal, ta radost je nejdůležitější. Navíc sám jsi viděl, že berou takového okouna jako poklad. Tohle bys měl ocenit, takhle bychom se měli chovat. Já osobně jsem moc rád, že takoví rybáři ještě jsou. Škoda, že jste tak zhořkli.

Npepa-č - Profil | St 8.7.2020 17:29:13

P!F >> nakrucánie na zakrúcenú lajnu

NP!F - Profil | St 8.7.2020 15:50:43

pepa-č >> ale keby mal ten sex v telefonnej budke, mohol robit onlajn...

Npepa-č - Profil | St 8.7.2020 15:39:53

Pedro1 >> jí vím, s klikou, kterou se muselo točit a takovou plachtou na hlavu

NPedro1 - Profil | St 8.7.2020 15:35:17

pepa-č >> Tenkrát už byly videokamery.

Npepa-č - Profil | St 8.7.2020 14:55:26

Pedro1 >> Ale jediný, naprosto jediný, důvod proč to nemáš na pornhubu, je (žádný jiný) žes tehdy neměl kameru a telefon jsi měl v budce.

NPedro1 - Profil | St 8.7.2020 14:27:51

Bachy >> Když jsem s rybama začínal,těšila mě každá ulovená ryba.Později mě už ty malé tak netěšily a těšily mě hlavně ty větší.Těšilo mě být u vody a ryby lovit.A když jsem chtěl své potěšení s někým sdílet,tak jsem mu to odvyprávěl,nebo dostala ryba klackem a potěšila na stole.
Tohle je úplně stejné,jako dát na web video se svým prvním sexuálním zážitkem v ....nácti letech.