MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK.cz - Stále na rybách

Přívlač na dunaji II

:-)

Maragtx - ®, 3.12.2010
Uživatel není autorem nebo spoluautorem tohoto videa.
Průměrná známka: 2,10

Diskuse k tomuto rybářskému videu

N Tom - Tuk - ® Ne 5.12.2010 14:17:36
Dávám pár dalších fotografií, které pasují k tomuto videu. Koho by cokoli zajímalo ohledně rybaření na místech, která jsou vidět na videu, napište klidně do os. zprávy.

Tom
N vesmen - ® So 4.12.2010 22:14:19
Tom - Tuk >> Mooc pěkný fotky,hodně zajímavý místo a za ty prachy bych jel nato tata.
N honnerka - ® So 4.12.2010 20:50:28
Ahoj.Moc mě zaujal tvůj příspěvek.Měl bych zájem o nějaké bližší informace.Můžeš mi napsat,kam se mám obrátit.Díky moc.Vypadá to opravdu moc lákavě.Martin
N Tom - Tuk - ® So 4.12.2010 8:51:57
Tom - Tuk >> Koho to zajímá vygůglete si mnoho dalších pěkných foto zadáním v "obrázky": Kopacki Rit smud, Kopacki Rit som, Kopacki rit saran atdatd.

Tom
N Tom - Tuk - ® So 4.12.2010 8:49:01
Tom - Tuk >>
N Tom - Tuk - ® So 4.12.2010 8:48:42
Tom - Tuk >>
N Tom - Tuk - ® So 4.12.2010 8:48:10
Tom - Tuk >>
N Tom - Tuk - ® So 4.12.2010 8:47:40
Tom - Tuk >> Aha...
Tak nedělní čtení nebude, jako nováček MRKu jsem si chytráhlava teprve teď přečetl co obnáší vložit článek. Neházím zbraň do obilí, napíši, vyhovím způsobu a věřím že se s vámi budu moci podělit o základní info o této bezesporu zajímavé lokalitě později. Zatím vkládám návnadu v podobě fotografií. Nejsou ode mne, tedy jen jako dokreslení prostředí.

Tom
N Tom - Tuk - ® So 4.12.2010 8:03:25
Ahoj. Z tohoto kraje pocházím, narodil jsem se nedaleko a chytal jsem jak v Dunaji tak v Drávě. Vůbec nejlepší místa jsou kolem soutoku těchto dvou velikých řek.

Místo je známo jako Park prirode Kopački Rit. Za poslední války dostalo docela na prdel, ale je tam v organizaci (Osijek) docela parta lidí, kteří věci dobře rozumí a tak je to rok od roku s rybami znatelně lepší. Jedině na opravdu velké sumce bude třeba si pár roků počkat. Samozřejmě tam jsou, ale dost jich bylo vymláceno granáty a podobnými metodami právě za války...
Nyní tam je ozbrojená RS, netoleruje se žádné chování proti RŘ.

Jo, je to candátí ráj, candoši tam mají milion žrádla, ryby jako ve filmu jsou při troše snahy a základního zvládnutí potřebné vláčecí techniky (nic co by se průměrně šikovný rybář nenaučil) celkem snadno ulovitelné. Pravdou je, že tam JSOU CANDÁTI PŘES 1m DÉLKY. a ne zrovna málo.... Já zatím to štěstí neměl, ale příští rok dostanou, uffemvek! Vyskytuje se zde samozřejmě také mnoho jiných druhů ryb.

Jestli někoho z Vás nebo někoho v Vašich známých takovýto rybolov zajímá (je to blízko, dá se tam smeknout na prodloužený víkend, jsou tam hodní lidé je to levné - týden se dá pořídit za 4-6 tisíc - s dopravou tam i zpět,ubytováním, loděmi a doprovodem, záleží na každém jak je mlsný a vyběravý v jídle =) ) koukněte na článek. Pojmenuji jej Dunaj/Dráva - rabaření na soutoku - candát/kapr/amur/sumec. Pokusím se teď hned napsat na nedělní čtení něco víc. Přeji klidný den.

Tom
N houmik.31 - ® Pá 3.12.2010 20:55:30
Nádherný candoši škoda že skončili v tom velkym hrnci. Ale asi jich tam maj dost když je požíraj.

[ Vstoupit do diskuse - 10 reakcí ]

Co je nového - dravci + obecné
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniNOVINKA 2017 Sedačka Thunder Brown

Za 1.790
Pokud se přihlásíte dosáhnete na další bonus v podobě 3% dodáme za zaváděcí cenu do 24 hodin bez poštovného a balného.Sedačka nejen pro rybáře s prodlouženou opěrkou zad a silným polstrováním pro

akce, rybareniNOVINKA 2017 Bivak Thunder 2 Man + lehátko + spací pytel!

Za 7.990
Dodáme za zaváděcí cenu do 24 hodin bez poštovného a balného pokud se přihlásíte dosáhnete na další bonus v podobě 3%.Cenová bomba, která se nemusí již nikdy opakovat! Prostorný a velmi promyšlený bivak pro dva rybáře a jejich výbavu, navržený samotnými rybáři co tráví většinu roku na rybách..

Oznámení - dravci
Vložit oznámení

Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.

Kalendář akcí - dravci
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Doporučujeme prodejnu
Adresář prodejen
Párysův rybářský ráj Párysův rybářský ráj

Jičín, Hradecká 816