Nevrlý sumec

Potápění a sumci

Smetana - Profil, 1.8.2010

Uživatel není autorem nebo spoluautorem tohoto videa.

Diskuse k tomuto rybářskému videu

kapor master - Profil | Čt 30.9.2010 17:45:18

fakt dobry video ale nejakej debil ripe do sumce kežby ho sežal

    kapor master - Profil | Čt 30.9.2010 17:44:45

    FaKt dObRy vIdEo

      Rohi - Profil | Čt 5.8.2010 11:49:41

      nevrlý sumec nebo potapěč??

        pechy - Profil | Po 2.8.2010 23:16:27

        nějakej uchyl si vybíjí svoje mindráky na rybách((,kdyby to natočil bez toho provokování ryb,tak by to byly i docela pěkný záběry,takhle hnus

          F!sh - Profil | Po 2.8.2010 22:18:01

          pěknej dement...

            Dalas - Profil | Po 2.8.2010 7:41:10

            16 Juraj 16 >> to udělátko byla špice harpuny, pěkní zmr.. potápěči, myslím že ji nakonec stejně dostal.

              16 Juraj 16 - Profil | Po 2.8.2010 3:16:14

              to je fakt hnus , šťouchat do sumce umělým udělátkem a zbytečně ho provokovat a výběr hudby taky nic moc

                Dan.J - Profil | Po 2.8.2010 1:31:02

                Jen škoda že tam ten sumeček nemněl tátu,je to hnus.Nechápu co je na tom tak zajmavého že to sem Smetana dal.

                  Robas - Profil | Po 2.8.2010 0:47:25

                  Dementní hudba i potápěč.

                    wet - Profil | Po 2.8.2010 0:38:07

                    pekny dement. Naco tie ryby tolko provokuje?

                      Majo86 - Profil | Ne 1.8.2010 21:31:50

                      Velmi pekne video, sám by som sa chcel takto potápat v mojích oblubených reviroch ... pozret čo a ako tam je ...

                        perch2 - Profil | Ne 1.8.2010 20:57:00

                        Zajímalo by mě co by dělal kdyby narazil na 2m krasavce, myslím, že by si pak asi tak "nehrál"

                          Smetana - Profil | Ne 1.8.2010 16:09:24

                          Jo jo potapěč ho docela prohnal :-))

                            RadekM - Profil | Ne 1.8.2010 15:51:53

                            šlo to

                              Essekr - Profil | Ne 1.8.2010 15:30:22

                              Ale provokatér