Přívlač a dravci

kubas. - Profil | Pá 26.6.2026 10:03:40

Polčis >> Ajo, no tak do toho bych se nepouštěl po včerejšku radši. Tak nasranej jsem dlouho neodcházel od vody a to jsem ani nenahodil :-).

    Polčis - Profil | Pá 26.6.2026 9:05:43

    kubas. >> Já spíš reaguju na to jak to u nás teď jde 😂
    Ale jinak máš pravdu 😉Já už to pomalu rozprodávám 😂

      kubas. - Profil | Pá 26.6.2026 9:01:15

      Polčis >> Vždyť je to jenom šňůra, škoda je dobrého člověka ;-).

        Polčis - Profil | Pá 26.6.2026 8:55:27

        GTdpcfix >> Není škoda dávat ji na všechny navijáky???🫢🫢

          GTdpcfix - Profil | Pá 26.6.2026 7:14:47

          Dredaty >> Čau Lukáši. Sice to není 300m návinu, ale chápu, proč ho chceš. Já teď ale zkouším Varivas Super Trout Advance Max Power PE X9 S-Spec a zatím je fakt super. Bohužel je jen v 200m návinu. 🤷 Zatím ji mám na dvou navijácích, ale myslím, že půjde na všechny. Kdyby tě cokoliv zajímalo, klidně se ptej.

            P3 - Profil | Čt 25.6.2026 12:55:19

            Dredaty >> Taky mně to docela pobavilo..Jinak ta cena je za 300m

              Dredaty - Profil | Čt 25.6.2026 10:16:11

              P3 >> dík, ale ještě teda dodám, že za reálnou cenu 😆 za tyhle přestřel ceny půjdou občas najít ještě pár let.

                Dredaty - Profil | Čt 25.6.2026 10:12:23

                scjsci >> tournament se dá koupit i ve větších špulkách, ale nikdy jsem jí neměl, tak netuším o kolik je horší než morethan. U morethanky mám vyzkoušenou 0,08, 0,10, 0,12.
                0,10 už mi došla, 0,08 je pro tenhle případ slabá a 0,12 mi už prostě zkracuje hody o pár metrů, které jsou bohužel rozhodující.
                Tak proto potřebuju totožné nebo lepší vlastnosti.

                  Dredaty - Profil | Čt 25.6.2026 9:58:32

                  Bulda 64 >> od loňska je už nějaká nová generace morethanu a saltigy, morethan jen 150-200m, podle průměru a saltiga 300-400m.
                  Dříve jsem taky právě kupoval 300m kolem 90€, to je ješte přijatelné, oproti těm 3500, co za to většinou chtěli u nás.

                    Dredaty - Profil | Čt 25.6.2026 9:42:26

                    Hugo Fisher >> máš s tím chorvatským shopem nějakou zkušenost, jestli opravdu funguje? Normálně kupuju jen Německo, Rakousko, Polsko.

                      Dredaty - Profil | Čt 25.6.2026 9:38:41

                      čolkař,zloch >> huprovku vlastním spoustu let jen jako lano na sumce, v těch tenkých průměrech jí neznám a nějak mám obavu, že to bude lano.

                        u x a - Profil | Čt 25.6.2026 9:05:37

                        RomanS >> já nedám dopustit na saturnu catana..

                          MB-BM - Profil | Čt 25.6.2026 8:40:43

                          scjsci >> dobrý tip...a dá...dala se koupit i ve velkém balení

                            Knapík - Profil | Čt 25.6.2026 8:27:02

                            Režnou nit a kalafunu na vás 😎

                              scjsci - Profil | Čt 25.6.2026 8:10:34

                              Dredaty >> a co klasicka tournamentka? Jasne baleni 270m ale je vsude, nijak extra nesusti a civka na ktere ji koupis vypada podezrele podobne jako civky na kterych chodi namotane varivasky

                                RomanS - Profil | Čt 25.6.2026 8:04:31

                                Ahoj, když už jsme u šňůr, četl jsem dobré recenze na Sufix Šňůra 131 G-CORE, nemáte tip kde je dobrá cena a všechny průměry?
                                Děkuju

                                  MB-BM - Profil | Čt 25.6.2026 7:42:50

                                  čolkař,zloch >> klid neodpovídá cena :))

                                    čolkař,zloch - Profil | Čt 25.6.2026 7:32:15

                                    P3 >> 3a půl litru za 135m???Odpovídá kvalita té nehoràzné ceně?

                                      MB-BM - Profil | Čt 25.6.2026 7:28:38

                                      P3 >> díky znám a už pár let používám na všem co mám do lodě

                                        MB-BM - Profil | Čt 25.6.2026 7:27:51

                                        čolkař,zloch >> jj ta žlutá voskovaná 0,10 očka alconite i torzite

                                          Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda