Plavaná
Hlavní poradna pro plavanou
Moderátoři - poradci: MrKos, Hiram, Outer, Match Angler, lobotomie (fanik).
PepaK - Profil | Pá 31.5.2013 16:12:18
MrKos - Profil | Ne 2.6.2013 12:37:58
kliste137 - Profil | St 29.5.2013 11:27:13
Outer - Profil | St 29.5.2013 12:09:40
zelenáč007 - Profil | St 29.5.2013 7:36:23
chci se zeptat kolik hlíny přidat do vnadící směsi při lovu na středně tažném úseku řeky. Posledně jsem ty díly dal tak 2(vnadění) ku 1 (hlína) a připadalo mi, že vnadění fungovalo jen krátkou dobu, bezprostředně po vhození koule jsem ryby chytal a pak už ne.
lobotomie (fanik) - Profil | St 29.5.2013 10:18:58
kliste137 - Profil | Po 27.5.2013 19:11:14
MrKos - Profil | Po 27.5.2013 19:46:51
Pedrys - Profil | St 22.5.2013 13:28:45
lobotomie (fanik) - Profil | Čt 23.5.2013 13:02:54
potopené stromy a větve... různé rohy (místa kde se pobřeží nádrže prudce láme), výrazné hrany v profilu dna nebo ideálně kombinace všeho, hlavně tam ti kapři musí být.
ještě mě napadá, že by jsi měl mít určitě návazec na dně - zpravidla je to na kapry lepší a pro plotice méně atraktivní
JJanekk - Profil | Pá 17.5.2013 13:35:01
Dali byste třeba do 3 - 4 m hloubky na delší bič 0.5g splávek? Teď nechci řešit otázku nahazování ve větru a vůbec manipulace s prutem a montáží, jde mi jen o indikaci záběru. Mám ještě z dětství z ryb. kroužku nějak zafixováno, že na hlubší vodu dávám těžší sestavu, ale možná je to blbost a přicházím o citlivost... Díky za odpovědi. Honza
MrKos - Profil | Pá 17.5.2013 19:57:35
Je potřeba si to zkusit a osahat - jako všechno.
Jirka 24 - Profil | Ne 12.5.2013 15:34:09
MrKos - Profil | Út 14.5.2013 10:06:41
Kmenový vlasec na bič používám většinou 0,15 a forpasy od 0,08 do 0,12. V zimě není problém použít jako kmen 0,10 - 0,12 a forpas 0,06-0,08. Za značce kmenového vlasce až tolik nezáleží - rozhodující a nejslabší článek sestavy je forpas.
grošák - Profil | So 11.5.2013 17:00:53
Děkuji za odpovědi
Hiram - Profil | Ne 12.5.2013 9:51:31
Havranka - Profil | So 11.5.2013 15:51:38
MrKos - Profil | So 11.5.2013 20:53:02
Rosta - Profil | Pá 10.5.2013 14:50:37
MrKos - Profil | Pá 10.5.2013 20:11:41
Kde to žije - plavaná
SoNRybnik bez povolenky (klidne soukrome) pro chytani s detma? 5
PáNNaviják Centrepin 5883
PáNSamo domo splávky 1923
StNKlub přátel Bolognese 1759
. . . NPrak na krmení 243
. . . NBoloňka a předpřipravené sestavy 19
. . . NBolognese 5/6 m 5
. . . NColmic nebo Sportex? 3
. . . Nvlastnosti prutu 7
. . . NCo je to za rybu? 37
Co je nového - plavaná + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - plavaná
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Doporučujeme e-shop
GScarp.cz
Rádi Vás kdykoli uvítáme na našem internetovém obchodě rybářské potřeby a nově i v naší kamenné prodejně. V našem...









