- Úvod
- Pokec
Můj lov
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
NRaf - Profil | Čt 18.4.2013 10:43:19
Pstruhová zahájená při které jsme viděli a slyšeli o zdolání několika velkých potočáků 50+, ale na mušáky a vláčáky se nám lepili spíše duháci. I tak to bylo velmi pěkné.
NGeoG - Profil | St 17.4.2013 22:21:17
Dneska pohodové chytání v krásném počasí. Na břeh se podívali dva líní, jeden byl na zdejší poměry velmi slušnej, měl jsem sice trochu chutě ho zmasit, ale nakonec dostal svobodu s tím, že si počkám na kapra. Dalšími na pořadu dne byli tři kapřiska jak stodola...:). Místní lovci odcházeli s nulou, takže jsem měl v celku úspěch.
Jediné, co to trochu kazí je to, že jsem do dneška nezlomil špici od feedru a dnes kvůli mé nešikovnosti padly za vlast hned dvě.
NSethy - Profil | St 17.4.2013 21:47:35
Dnešní obhlídka mikrorevrů dopadla tak nějak dle očekávání. Pidi potoci a sem tam PD. Aspoň jsem udělal radost rodičům:) Pro rejpaly, ano PD na fotce je po smrti.
NPepíkPepík - Profil | St 17.4.2013 21:16:43
Tak dneska zase na 2 hoďky s plavačkou u vody a něco se povedlo a nejzajmavější byl tedleten kulatej okoun :D asi sněd svojeho tátu :-))
teplota vody: skoro 10
teplota vzduchu: 22
kmenový vlasec: 0.16
délka návazce: 25 cm
velikost háčku: 12
hloubka: 1 m
množství návnady: dneska žádná
Nbambus11 - Profil | St 17.4.2013 21:03:14
Pěkně strávené odpoledne labíčku, počasí snad nemohlo být lepší. Řeka docela táhla, tak se nedalo chytat jako obvykle, ale nějaký čudly jsem nachytal, dohromady možná 15,20 ryb, většinou cejnků, velikost do 20, mezi nimi vyčnívalo pár kolem 30, jeden cejnek 42 (osobní rekord) a jeden cejn 49 (osobní rekord), žádnej šlágr to nebyl, ale aspoň se občas něco dělo.
NMrKos - Profil | St 17.4.2013 21:01:44
Malé pstruhy s okouňaty se mi dneska píchat nechtělo, dívat se u toho na svazomasaje už vůbec né, tak jsem pro změnu chvíli po práci zkusil jiné druhy a skoro na samotě... přes nesmělý začátek nakonec docela dobrý.
Bylo hezky, ryby žerou a pojedem zas.
Nkosvi - Profil | St 17.4.2013 20:45:02
Včera jsem si byl obejít revír. Voda byla krásně podkalená, rybym se to líbilo a tak se zde ukazovaly. Dnes už jsem si vzal s sebou i pruty. Ryb už se ukazovalo méně, ale i přes to jsem jich několik lapl (ve složení karas a kapr).
Ndraveček - Profil | St 17.4.2013 19:59:26
Dnešní fantastický den s bráchou a boloňkama u oblíbené vody,která na nás byla více než přívětivá.Cralussa lítala sem a tam,cejni a kapři taky,takže všichni jsme nakonec byli velmi spokojeni.Podařilo se nám vyloupnout 16 kaprů 43-48cm a cejnů asi stejný počet.Nádherný den :-)
kmenový vlasec: 0,16 mm
velikost háčku: 10
nej. nástraha: červi,rohlík
návnada: Směsi Timár,peletky,červi kuku
NDomino.S - Profil | St 17.4.2013 19:50:21
Po včerejší nule na zahájení mi to nedalo a šel jsem opět k vodě. Voda byla kalná a zvedla se snad o 50 cm. V silném proudu se toho moc tahat nedalo. Chodil jsem okolo vody a přemýšlel co s tím. Našel jsem jedno místo kde voda byla o něco klidnější. Vytáhl jsem wobler který ještě nebyl ve vodě. Jeden hod a byl tam! Sice prcek ale potěšil mou duši. ;-)
Ať se všem daří v nové sezóně ;-)
NTOKR - Profil | St 17.4.2013 19:26:29
Na zahájení jsem se těšil, ba ani dospat jsem nemohl, samozřejmě některé věci doma i zapomněl, ale to mi nebránilo, zahájit letošní sezónu, dá se říci, že úspěšně :-) Vzhledem k vysokým průtokům posledních dní jsem byl při výběru ušetřen otázkou, Kde letos zahájím ?, a jel jsem tam kde měl být průtok na normálu, leč trochu přikalení a vyšší vodě jsem se stejně nevyhnul, ale v průběhu dne se voda dočistila,
hned po ránu kolem mne plaval duhák okolo 35cm, z výše položeného jezu, kde nasazovali a prý dle slov domácího rybáře bylo z čeho vybírat a tak i pstruhy okolo 30 cm mohli pouštět, jsem na ně hrdý !!
Tohoto výřadu jsem se zúčastnit nechtěl, tudíž jsem šel mimo tato místa, a opravdu zde jsem potkal za celý den dva rybáře, a ryb zde byl také dostatek.
Pstruzi se pohybovali ve velikostech do 35 cm, jak potočáci, kterých bylo více, tak duháci, ti byli zase o fous větší.
Dva přes 40 cm jsem nějak prodrbal :), první mi do strýmru praštil dva metry ode mne, zásek a klasické salto po záseku a byl fuč, druhý se jen vyvalil po nymfě v proudu, zasekl jsem jej a po několika výpadech se vypnul ...
Vytvořil jsem jen jednu fotku, více netřeba :-)
Nkiklop - Profil | St 17.4.2013 18:53:54
zahájení proběhlo na 1 potočáci nej 34 32 30 nej nástraha hauserovo peří a nymfa foto bohužel nemám
NRybatorstr - Profil | St 17.4.2013 17:17:08
Dnes jsme s kolegou mvincikem vyrazili na Orlas, tentokrát ne na bahno, ale na písečnou pláž. A vyplatilo se, pohodově strávený den u vody :-))
NPetr64 - Profil | St 17.4.2013 16:41:38
Dneska sem to zkusil s bolo zase trochu jinak.
Zase cejni.
Zejtra vjedu autem na hlavní křižovatku do centra města a vyrazím tím směrem,kde bude nejmenší provoz.To by bylo,abych nenašel vodu s něčím jiným.:o))
NMiPo - Profil | St 17.4.2013 16:34:16
Jaro je v plném proudu,skokani zelení už mají čas lásky za sebou a nyní je na řadě ropucha,kapříci jsou už také při chuti
Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.
Kde to žije - všechna témata
PoNRybáři a vinařství 914
PoNBleskovky: V Litovelském Pomoraví našli invazního raka, ohrožuje tuzemské druhy 1
PoNMuška splávek - Dry dropper rig 19
PoNStaré Česke rybářské vybavení 386
PoNJaké boty k broďákům 7
PoNPřeprava člunu na káře. 29
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 64
PoNLongCast vs. Parabola 28
PoNBambusák a vyroba 786
PoNZměna fungování SZ na MRKu - chcete Whatsapp styl místo "emailovych" SZ? 56
PoNKdo více škodí pstruhové vodě?? Muškaří nebo Vláčkaří?? 152
NeNPruty a závaží na feeder 0
NeNAnaconda Bent Hopper Pod stojan 29
NeNPrut na pstruhy 1-5g kolem 2m akce fast, super fast 26
NeNSyr do boilies? 1
Co je nového - všeobecné
PoNBleskovka: V Litovelském Pomoraví našli invazního raka, ohrožuje tuzemské druhy
NeNBleskovka: Přes milion překážek na evropských řekách: EU chce osvobodit 25tis. km toků
StNBleskovka: Vypuštěná Labská přehrada - takový pohled se naskytne jen výjimečně
. . . NBleskovka: Drsný sever Čech: candát schovaný v tašce a lov v zákazu
. . . NBleskovka: Rybáři, plaťte alimenty, nebo přijdete o lístek!
. . . NBleskovka: Zákaz olova se blíží: V obchodech už ho nekoupíme, u vody ale (zatím) zůstává
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
29.5.Malé Sedlo Petřvald Čvachta Carp...
30.5.Celosvazová povolenka na háčku v...
30.5.Noční rybářské závody Kácov
30.5.Rodinné rybářské závody...
6.6.Závody dospělých o 100kg prase -...
6.6.Dětské rybářské závody -...
6.6.Rybářské závody v Přehýšově
7.6.Benátský dětský den 2026
10.6.Malé Sedlo Petřvald extra 2x48...
12.6.CT ŠPÓÓNA Brčekoly 48hod - 4...
Doporučujeme e-shop
SvětPVA.cz – Carp PVA Specialist
Jsme specializovaný rybářský e-shop zaměřený na PVA materiály, nástrahy a produkty pro moderní kaprařinu a method...





























































