- Úvod
- Pokec
Můj lov
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
prcek84 - Profil | Pá 20.3.2026 13:07:53
Dnešní dvouhodinová vycházka s chytáním poprvé na metod feeder přinesla jeden záběr v podobě krásného šupíka 65 cm.
teplota vody: 8°C
teplota vzduchu: 10 °C
kmenový vlasec: 0,30 mm
délka návazce: 10 cm
velikost háčku: 6
hloubka: 3 m
návnada: Metod mix
množství návnady: 1 krmítko
prcek84 - Profil | Po 16.3.2026 18:23:01
teplota vody: 8°C
teplota vzduchu: 10 °C
kmenový vlasec: 0,30 mm
délka návazce: 25 cm
velikost háčku: 4
hloubka: 2 m
návnada: Boilie
množství návnady: 20 kuliček
nej.vydra - Profil | So 14.3.2026 14:48:45
Ahoj všem.
Ve čtvrtek začalo konečně pršet a trochu to rozhýbalo rybám chuť k jídlu. Do pátečního dopoledne jsem podebral šest kaprů, až do délky osmdesát šest čísel. Bohužel pro hustou ranní mlhu, bylo focení nemožné a sakování ryb pro fotku, už mám dávno za sebou. Jakmile vyšlo slunce a mlha se rozpustila, bylo po rybách. Doslova řeka bez jakékoli aktivity a do oběda to ani nepíplo. Na prvním levém prutu se osvědčilo rozpustné boilie a na druhém dvě desítky pálivé plovky v tandemu. Měkčená kulička si na konto připsala čtyři ryby a jasně dominovala. Bylo to fantastické mrazivé páteční ráno ve kterém jsem letos poprvé odchytal skupinu krmících se ryb a ne jenom jednotlivé úlovky.
Ať se Vám všem daří. Vydra a vlčák Akim.
Surfmaster - Profil | Pá 13.3.2026 13:15:45
Feederman@ - Profil | Ne 8.3.2026 20:28:34
Marcel B. - Profil | Ne 8.3.2026 19:11:54
Únor/březen se hlavně věnuju lov Jelců, je to obdoby kdy je dobra šance ulovit velkého a těžkého jedince. Rad chytám na česnek taková ta klasika co chytá ryby i kdyz je voda ještě hodně studena a nebo kdyz je aktivita ryb slabá.
Chvilku než jsem začal balit projel za mnou malý kluk na kole a vedle něho šel ještě jeden s pejskem tak kolem 10 až 12 let a povídají: Dobry den, děla to něco? Asi moc ne co? V tom se mě ohne prut a tak razantně, že je slyšet i brzda na navijáku jak ta ryba v tom proudu bojuje. Kluci přijdou blíž a říkají tak tomu říkám zaber!!! Co tam asi je za rybu? S úsměvem povídám tohle je Jelec tloušť . Kdyz podeberu rybu a kluci si ji prohlíží tak povídají no ta je krásna a jak bojovala. Kdyz ji pak pouštím zpět do vody a ryba odplavala tak jeden kluk se na mě podívá a říká: Tak to bylo super, to řeknu klukům zítra v škole💪.
No asi jsem je nakazil😋 ...A ta nemoc se jmenuje Rybolov😍
teplota vody: Studena
teplota vzduchu: 14
hloubka: 1,5 m
nej. nástraha: česnek
soulfly - Profil | Ne 8.3.2026 18:59:26
Tentokrát se únorová výprava ani nedá nazvat zimní. :-)
Od příjezdu do odjezdu bylo nádherně. V noci trochu přituhlo, ale přes den slunce pálilo, prostě nádherné ukončení zimy.
Jela nás parta pěti kamarádů a nakonec si všichni zachytali. Kluci se museli přestěhovat, aby ryby nachytali.
Já chytil přes 50 kaprů. Parťák Pavča mě skoro dohnal. Seděli jsme spolu a makali na tom. Bralo nám to v podstatě od začátku do konce.
Já si jeden den prošel krásnou hřebenovku mezi mořem a jezerem...
Byla to super výprava. Už se těším, co nám letošní sezóna přinese dále.
spekstr - Profil | Ne 8.3.2026 18:48:35
Po více jak dvaceti letech jsem s kámošem navštívil jeden starý rybník v polích,slušný lov asi patnáct ks jen škoda,že karasi 44 a 46 byli větší než tamní kapříci a to tam mají k70
Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.
Kde to žije - všechna témata
9:12NPrut na pstruhy 1-5g kolem 2m akce fast, super fast 11
9:06NRybáři, plaťte alimenty, nebo přijdete o lístek! (Bleskovka) 16
9:01NKterý kaprový podběrák je pro vás TOP? 149
8:30NNázor na Vzory zápisu kárné komise MO ČRS a možnosti ktitiky hospodaření MO členy MO 0
8:30NDaiwa Infinity XBR 5500 198
8:29NPřeprava člunu na káře. 25
7:21NZměna fungování SZ na MRKu - chcete Whatsapp styl místo "emailovych" SZ? 36
3:48NHlídač slev eshopů 739
3:23NLongCast vs. Parabola 1
PáNShimano Ultegra 4000 FC - náhradní cívka 1
PáNZavážecí loďka Flytec V030 GPS+ECHO z Allegra 4
PáNMuška splávek - Dry dropper rig 14
PáNNepromokavá bunda na boat a brození 49
PáNJe to čistokrevnej jesen nebo kříženec s bolenem? 23
PáNRybožraví predátoři všech zemí spojte se (Video) 151
Co je nového - všeobecné
StNBleskovka: Vypuštěná Labská přehrada - takový pohled se naskytne jen výjimečně
NeNBleskovka: Drsný sever Čech: candát schovaný v tašce a lov v zákazu
SoNBleskovka: Rybáři, plaťte alimenty, nebo přijdete o lístek!
SoNBleskovka: Zákaz olova se blíží: V obchodech už ho nekoupíme, u vody ale (zatím) zůstává
. . . NBleskovka: Dva Češi zahynuli na rybářském zájezdu v Norsku
. . . NBleskovka: V Blansku vysadili krále řeky. Ve Svitavě pluje dvanáct set dvouletých lipanů.
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
23.5.Rybářské závody Hradčany u...
23.5.78mé rybářské závody na rybníce...
23.5.Rybářské závody v Nové Pace...
23.5.rybařské závody bagr náchod
23.5.Rybářské závody Ctidružický...
23.5.Zrušeno Rybářské závody na...
23.5.Kolovratské rybářské závody...
23.5.Jarní rybářské závody na Vojtově...
24.5.Dětské rybářské závody
24.5.Jarní rybářské závody dětí na...
Doporučujeme e-shop
GScarp.cz
Rádi Vás kdykoli uvítáme na našem internetovém obchodě rybářské potřeby a nově i v naší kamenné prodejně. V našem...























































































