- Úvod
- Pokec
Můj lov
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
habin - Profil | Ne 4.8.2019 11:40:33
Dopolední vycházka k vodě přinesla další nevšední úlovek...
Po ,,zlatém,, úhoři na mě z vody vykoukl tenhle zajímavě vybarvenej lyseček.
Nebyl sice velkej,ale svým zbarvením si vysloužil chvilkové zapózování před fotoaparátem...😁
Doufám,že série nevšedně vybarevných úlovků bude pokračovat a už teď se nemůžu dočkat a jsem zvědavej,co že to na mě vykoukne z vody příště...🐟🐡🐳🐬Ԁ32;
kmenový vlasec: 0,18mm
návazec: 0,16mm
velikost háčku: 4
hloubka: 1,5m
Robocraft - Profil | So 3.8.2019 21:06:25
Dnes vychádzka na miestnu rieku. Chytených 9 jalcov, všetci samozrejme ďalej plávajú v rieke. Škoda poslednej ryby, ktorá mala bezpochýb najmenej 45 cm ale tento súboj vyhrala.
hadalicek - Profil | So 3.8.2019 20:05:08
Pár rybek z posledních dní dovči..Okyš 40 mi udělal fakt radost protože takovou velikost bych na tomto revíru nečekal.
Kentaur - Profil | So 3.8.2019 17:43:02
Tak dneska dopoledne jsem vyrazil s Kubou k vodě.Byl jsem dost marnej a brutálně mě přechytal.Nakonec se na mě usmálo štěstí :D 45cm.Díky za fotku.
Dušan_hp - Profil | So 3.8.2019 17:37:29
Večer na blízké svazovce krásné tři ryby 82,80 a klouček v desíti letech také svou první 80 zdolal sám bez pomoci.
brčkař - Profil | So 3.8.2019 12:42:53
Chytání s centrepinem konečně přineslo i sladší ovoce...
P.S.
Syn a videa na youtube mě s danou technikou seznámili.
Ruce a trpělivost (zejména při nahazování) jsem musel nasadit vlastní...
Vše nasvědčuje tomu, že jsem se stal závislým :-)
habin - Profil | Pá 2.8.2019 13:43:43
Včerejší pokus o amura z hladiny nevyšel úplně podle představ,ale zachytali jsme si parádně.
Amury nahradili kapříci,kterým zachutnal chleba z hladiny a bylo jich požehnaně.
Nebyli to sice žádní obři,ale díky hluboké vodě,která jim dodávala na síle jsme si souboje s nimi opravdu užívali.
Největší měl 57cm.Nebyl nijak vysoký,ale velikost jeho ploutví byla ohromující...(druhá fotka)
Obklopení úchvatnou přírodou plnou života jsme si předposlední den dovolené opravdu užili a načerpali tolik potřebnou energii a sílu do dalších všedních dní,plných starostí...😉
ciciN - Profil | Pá 2.8.2019 12:54:36
Můj druhý letošní pokus o ulovení ruského torpéda se vydařil na výbornou 👌 skvělý zážitek
pl4n4 - Profil | Pá 2.8.2019 10:27:36
Středeční vycházka byla již od příchodu k vodě hodně aktivní. Chyceno několik štik. Po chvilce hledání se mi podařilo nachytat i spoustu krásných okounů. Nejvetši fešáci 37 a 41 + mnoho ryb okolo 30-35. Na závěr lovu do toho ještě praštil krásný bolen. Letos nejlepší vycházka a osobák okouna určite jen tak lehce nepřekonám.
zdeko - Profil | Pá 2.8.2019 9:48:50
Neutéct zbaběle před podvečerním deštěm a zůstat do noci se vyplatilo, na břeh se podívalo 76 cm. šupin.
pl4n4 - Profil | Pá 2.8.2019 8:36:51
Po dlouhé době něco málo přidám. Je to spíše trápení s sem tam světlejší vycházkou. Každá ryba vydřená, ale o to víc cenná. Posledně jsem se s lehlou vláčkou trefil do okounů. Chyceno kolem 15 kousků okolo 25-28+ boleni, jeseni a tloušti.nejvíc ale potešil tento zlatý okoun.
blackfish - Profil | Pá 2.8.2019 0:58:59
Zpátky na místě činu v kostce. Tři noci přede mnou. První noc zero jako hrom, ryby dokousaný, všecko malý. Druhý den chci zvětšit nástražky na alespoň 35cm. Tloušti si už ale v mělčině rotačky zle okoukali a nezbývá než vařit z vody. V tomto případě z dobročinnosti kolegů, od kterých jsem darem obdržel parádního karase ve správné velikosti. Ten fofrem míří do mělčiny a na koryto směřuje jeho mladší kolega. Kafe, cigáro, číhám. Dlouho nic, půl dvanáctka bum... odhadem stodvacka dobrá, čest zachráněná. Poslední noc ve znamení bouřek, první se ozývá podvoďák z koryta a v zápětí sklízím i z mělčiny. Suma sumárum dvě metrovky venku. Chvilku přemítám jestli by nebylo dobré obdarovat ségru, v pátek má narozeniny. Sumcům bude v řece líp, říkám si a usínám. Pouštějte je a nechte je růst, ať povyrostou a už se letos taky můžu konečně stát sumcařem.
ja.ump - Profil | Pá 2.8.2019 0:37:07
Lososi táhnou (cca. 60 cm, snad přijde větší), z tohoto tedy steak nebyl. Dostal svobodu (druhé foto) + místo lovu pro ilustraci. Nakonec jsem upekl tresku - poslední foto:)), protože žádný jiný losos k večeři nepřišel.
Strakoš.sumci - Profil | Čt 1.8.2019 22:15:46
Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.
Kde to žije - všechna témata
1:03NPrut na pstruhy 1-5g kolem 2m akce fast, super fast 9
PáNShimano Ultegra 4000 FC - náhradní cívka 1
PáNLongCast vs. Parabola 0
PáNZměna fungování SZ na MRKu - chcete Whatsapp styl místo "emailovych" SZ? 35
PáNZavážecí loďka Flytec V030 GPS+ECHO z Allegra 4
PáNMuška splávek - Dry dropper rig 14
PáNNepromokavá bunda na boat a brození 49
PáNJe to čistokrevnej jesen nebo kříženec s bolenem? 23
PáNRybožraví predátoři všech zemí spojte se (Video) 151
PáNStég nástrahy a krmení 84
PáNVýběr nových prutů a navijáků 32
PáNPřeprava člunu na káře. 24
PáNZákaz olova se blíží: V obchodech už ho nekoupíme, u vody ale (zatím) zůstává (Bleskovka) 49
ČtNKde hledat rybářské závody - seznam zdrojů 1
ČtNRybáři, plaťte alimenty, nebo přijdete o lístek! (Bleskovka) 14
Co je nového - všeobecné
StNBleskovka: Vypuštěná Labská přehrada - takový pohled se naskytne jen výjimečně
NeNBleskovka: Drsný sever Čech: candát schovaný v tašce a lov v zákazu
SoNBleskovka: Rybáři, plaťte alimenty, nebo přijdete o lístek!
SoNBleskovka: Zákaz olova se blíží: V obchodech už ho nekoupíme, u vody ale (zatím) zůstává
. . . NBleskovka: Dva Češi zahynuli na rybářském zájezdu v Norsku
. . . NBleskovka: V Blansku vysadili krále řeky. Ve Svitavě pluje dvanáct set dvouletých lipanů.
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
23.5.Rybářské závody Hradčany u...
23.5.78mé rybářské závody na rybníce...
23.5.Rybářské závody v Nové Pace...
23.5.rybařské závody bagr náchod
23.5.Rybářské závody Ctidružický...
23.5.Zrušeno Rybářské závody na...
23.5.Kolovratské rybářské závody...
23.5.Jarní rybářské závody na Vojtově...
24.5.Dětské rybářské závody
24.5.Jarní rybářské závody dětí na...
Doporučujeme cestovku
lovtour.cz
Rybářské expedice za tajmenem a ostatními druhy ryb Sibiře. Objevování nových destinací a návštěvy osvědčených míst.











































































