Přívlač a dravci | MRK.cz

Přívlač a dravci

rybomil - Profil | Út 10.2.2026 9:49:34

Knapík >> a video z doby kdy ještě boleni lovili i rohlíky ocasem a Žižka byl junák.

    u x a - Profil | Út 10.2.2026 9:26:14

    Knapík >> cílený lov dravců na rohlíky? No panečku

      Bulda 64 - Profil | Út 10.2.2026 8:33:58

      otoš >> ta sbírka vás sblížila natolik, že mu děláš aktuálně mluvčího ?..
      Beru na vědomí ::-)))

        Knapík - Profil | Út 10.2.2026 8:27:04

        u x a >> jelikož boleni takhle mlaskaj rohlík hlavně na jaře, řekl bych, že jde o cílený lov hájené ryby.

          Bulda 64 - Profil | Út 10.2.2026 8:25:15

          u x a >> rohlík mě kolikrát zachránil od "blbé nálady" ;')

            u x a - Profil | Út 10.2.2026 8:00:47

            vicx >> jo je to sympaťák žádný rovnokšilt žádný dres....

              vicx - Profil | Út 10.2.2026 7:41:54

              u x a >> chalan pôsobí ako antibiotikum na všetkých wostrých westin/sg/korum/doplň_si bojzendgrlz s tým jeho náradím. Krásne prechytá väčšinu z nich. A ešte k tomu bez lode, lajfky, gájda a kurzu! Takých len viac a hustejšie. 😂👍

                otoš - Profil | Po 9.2.2026 23:05:11

                Bulda 64 >> tak uxa chtěl jen naznačit, že dá se vláčet i s rohlíkem...tudíž ráno jdu chytat na přívlač. A jak řekl kdysi Jirka Babica, když nemáš rohlík, tak dej na udici woblera...
                :-)

                  Bulda 64 - Profil | Po 9.2.2026 22:53:43

                  u x a >>
                  Vidíš za každým rohem zradu.., uvolni se !;)

                    u x a - Profil | Po 9.2.2026 22:43:34

                    troutkiller >> přijde mi jako by mu tam ty ryby někdo napichoval:-)

                      troutkiller - Profil | Po 9.2.2026 22:08:09

                      u x a >> tvl, tady fakt nevím jestli už to není nějaká recese. Lipno Catana, stabil a podběrák na pstruhy🤦‍♂️ a hurá na trumpety🤣

                        čolkař,zloch - Profil | Po 9.2.2026 15:04:44

                        Polčis >> od Řípu kam praotec dohlédl, tam to vzkvétalo, Ásie od jihu po severovýchod se ještě pár století hledala...

                          Polčis - Profil | Po 9.2.2026 15:01:12

                          čolkař,zloch >> Konečně vám tam někdo dovleče kultůru 😀

                            čolkař,zloch - Profil | Po 9.2.2026 13:57:31

                            Polčis >> pravdu máš, rybu tu s tím nechytí, ale při exkurzích po vinařstvích alespoň pozná, co je víno 👍

                              u x a - Profil | Po 9.2.2026 13:54:55

                              otoš >> black pearl

                                otoš - Profil | Po 9.2.2026 13:26:31

                                Polčis >> Dík za připomínku!...už se to zařizuje...laserem to nechám přepsat.
                                :-)

                                  Polčis - Profil | Po 9.2.2026 13:05:09

                                  otoš >> To máš prut na Sázavu,s tím si na Labi neškrtneš.

                                    otoš - Profil | Po 9.2.2026 11:46:21

                                    u x a >> s prutem na metrové candáty to mám konečně vyřešené taky...a 90 metrů s tím nahodím v pohodě

                                      Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda