Přívlač a dravci

Nu x a - Profil | Po 9.2.2026 11:24:09

otoš >> přesně tuhle barvu jsem měl...normálně jsem uronil slzu..

    Nčolkař,zloch - Profil | Po 9.2.2026 11:06:53

    otoš >> to budeš mít z Práglu dost daleko, snad z tebe v Sherwoodu před Hlavním nádražím neudělají dárce orgánů...

      Nčolkař,zloch - Profil | Po 9.2.2026 11:05:13

      aleš vavřina >> no pár lodí už se tu potopilo, loni tu podvodní buldozer Komatsu přehrabal dno, tak snad se i Leo koukne ke dnu...otoše odchytím před Střekovem 😉

        Notoš - Profil | Po 9.2.2026 10:13:19

        aleš vavřina >> … Teo nebude chápat až vytasím bezbolestnou

          Notoš - Profil | Po 9.2.2026 10:09:31

          čolkař,zloch >> dojedu pendolinem...

            Naleš vavřina - Profil | Po 9.2.2026 10:06:23

            čolkař,zloch >> Oto bude mít přece od Uxy předplacen "Theův křižník Potěmkin" v plné výbavě ..., tedy i včetně přídavného plavidla pro převoz otepi prutů a několika beden navijáků .... :-)))

              Nčolkař,zloch - Profil | Po 9.2.2026 9:52:16

              otoš >> a toho Akilase už jsi v ruce měl? Každopádně 3 m pokud plánuješ tady spodní Labe se ti ze břehu hodí, nebo přijedeš s lodí?

                Npoldeci - Profil | Ne 8.2.2026 23:55:56

                otoš >> jedného? sa viac hecni….

                  Notoš - Profil | Ne 8.2.2026 23:03:16

                  candát 100
                  ...už to měnit nebudu...

                    Nkaprus - Profil | Ne 8.2.2026 22:37:05

                    poldeci >> amur, tolstolobik🤭

                      Npoldeci - Profil | Ne 8.2.2026 22:21:25

                      čolkař,zloch >> no bude to napínave

                        Nčolkař,zloch - Profil | Ne 8.2.2026 21:47:08

                        poldeci >> to si počkáš, u je teď stopka a zahajujeme až 16.6

                          Npoldeci - Profil | Ne 8.2.2026 21:40:49

                          Hosi potom sem dajte priebežne čo ste chytili s tými dalekonahadzovacími zostavami,výsledok ma fakt zaujíma a dúfam,že to nebude ako s orešnikom-veľa humbuku ale výsledok na pováženie 😀

                            Naleš vavřina - Profil | Ne 8.2.2026 21:24:47

                            u x a >> neee, Solstace je ještě jiný level ...

                              Nčolkař,zloch - Profil | Ne 8.2.2026 21:07:57

                              yarda_1 >> a Stradic 4000- 275 gr ?

                                Nu x a - Profil | Ne 8.2.2026 20:57:11

                                aleš vavřina >> myslíš takový solstace v tuningu?

                                  Nmaximotak - Profil | Ne 8.2.2026 20:50:00

                                  Flip >> ta obr navadeci ocka ale preferuji kaprari ve spojeni s kaprovymi, puv. surfovymi navijaky, obvykle vel. 14K... ;)

                                    Naleš vavřina - Profil | Ne 8.2.2026 20:47:22

                                    otoš >> bude to dost do paraboly, zeptej se Sethyho '- měl jej ...

                                      Notoš - Profil | Ne 8.2.2026 20:37:06

                                      u x a >> mě nenasereš...
                                      :-))

                                        Nu x a - Profil | Ne 8.2.2026 20:33:05

                                        aleš vavřina >> píšu to tu už po několikáté sportex jako firma začínal tím že dělat trubky na odpad..

                                          Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda