Přívlač a dravci

Notoš - Profil | Ne 8.2.2026 17:45:28

aleš vavřina >> Vanquish v 5000 je OK, ale prut mám již vybraný. Já jsem staromódní a tak se ohlížím po 3 m (gramáž 40) sh.Aspire

    Nu x a - Profil | Ne 8.2.2026 17:41:18

    aleš vavřina >> taky po něm koukám ale catana to jistí

      Naleš vavřina - Profil | Ne 8.2.2026 17:36:33

      otoš >> jo, tak jestli do toho jdeš takhle od základu, tak to ano - ale na dalekonosny lov candátů je super Vanquish v 5000, je lehký a vyloženě se jedná o candatovy naviják, v kombinaci s Lunamisem nebo Exsence to je super kombo, moc příjemný a pohodový lov. Na daleko celý den dřít s Twinem nebo Stradicem je opruz.

        Notoš - Profil | Ne 8.2.2026 17:29:56

        poldeci >> Mě trvalo několik let, než jsem zjistil co a jak na Dyji...A to jsem byl hodně často u vody, než jsem ji přečetl...

          Nu x a - Profil | Ne 8.2.2026 17:25:28

          otoš >> je to tak kaprařem se nestaneš tím se musíš narodit,stejně tak třeba být sparťan, to co tu předváděl Pedro byla jen taková kamufláž ,v srdci mu koluje kapří krev..

            Notoš - Profil | Ne 8.2.2026 17:17:49

            čolkař,zloch >> Pedro byl kaprařem od narození. Jeho vůbec první foto s dravcem v náručí byl candát z půjčovny. To ho inspirovalo k tomu, že si tu půjčovnu založil nakonec sám...

              Npoldeci - Profil | Ne 8.2.2026 17:09:41

              otoš >> ja toto milujem ak možem chytať na novej vode, potvrdím si svoje teorie,objavím neobjavené,s úsmevom počúvam domácich ako tam nič nepláva

                Nu x a - Profil | Ne 8.2.2026 17:00:26

                otoš >> je pravda že už posloucháš jen spin rádio?https://www.radiospin.cz/

                  Nčolkař,zloch - Profil | Ne 8.2.2026 16:42:12

                  otoš >> nikdy neříkej nikdy, podívej Pedro 😥

                    Notoš - Profil | Ne 8.2.2026 16:37:46

                    kubas. >> …

                      Nkubas. - Profil | Ne 8.2.2026 16:32:11

                      otoš >> :-)))))

                        Notoš - Profil | Ne 8.2.2026 16:30:37

                        kubas. >> to si nechám raději od bobra ptáka ukousnout, nežli kaprařem se státi...

                          Nkubas. - Profil | Ne 8.2.2026 16:21:58

                          aleš vavřina >> To je trénink na koulísovou helikoptéru s 3,5lbs 360cm :-).

                            Notoš - Profil | Ne 8.2.2026 16:11:32

                            aleš vavřina >> tak naše Dyje bude letos ,,mimo provoz". Zbydou mě na lov ze břehu akorát tak přehrady a Labe. Musím vše změnit od základu, pruty, navijáky, nástrahy...pokud chci tedy chytat candáty. Budu to mít letos těžké, sakramentsky těžké. Protože ty vody neznám, krom pár přehrad. Je to výzva. Ale jak se znám, tak ,,něco" z té vody snad vydoluji...Ale do smíchu mi tedy není...

                              NŘízek 5,125 - Profil | Ne 8.2.2026 15:24:56

                              čolkař,zloch >> tak sám si to napsal tak, že i ty vidíš, že si srandu nedělám.
                              Dobře, ta voda má možná jen 7 hektarů.

                                Nčolkař,zloch - Profil | Ne 8.2.2026 15:18:47

                                Řízek 5,125 >> děláš si srandu, ale na jedné vodě u nás je podvodní ostrov - skála asi 50 m od břehu ze 4,5 na 1,5 m , super místo na okouny

                                  NŘízek 5,125 - Profil | Ne 8.2.2026 14:46:35

                                  aleš vavřina >> má tajný místo na candáti, voda 8 hektarů, a candáti jsou na kopečku přesně uprostřed.

                                    Naleš vavřina - Profil | Ne 8.2.2026 14:45:27

                                    otoš >> Oto a k čemu tak dlouhe hody potřebuješ? Pokud nejsi na pískovně, tak na normální vodě tam je asi miliarda překážek přes které to nepřetáhneš. A na řece to je k ničemu tuplem.
                                    Nebo chceš začít jezdit na mořské pstruhy?

                                      Nrybobuch - Profil | Ne 8.2.2026 14:35:18

                                      otoš >> Na tělo 4000 se dá v Číně koupit špůlka 5000.

                                        Nčolkař,zloch - Profil | Ne 8.2.2026 13:46:21

                                        otoš >> také jsem viděl, dokonce tu kdysi mastili Rusáci na Žernosekách okouny na kýble marmyškou s 5-6 ti m boloňkami

                                          Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda