Přívlač a dravci

Npoldeci - Profil | Ne 21.12.2025 19:20:41

otoš >> no píš

    Notoš - Profil | Ne 21.12.2025 19:09:18

    poldeci >> zeptej se mě, proč je 20gr málo...
    Dám ti rychlou, stručnou a jasnou odpověď...
    :-)

      Npoldeci - Profil | Ne 21.12.2025 18:37:44

      pepa-č >> iba napíš svoj pohľad

        Npepa-č - Profil | Ne 21.12.2025 18:35:20

        yarda_1 >> @poldeci nebudu opakovat stejnou chybu zase (podruhe za den) a michat se do toho jakkoli

          Nyarda_1 - Profil | Ne 21.12.2025 18:05:03

          pepa-č >> Pardon, pánové, nedá mi to. Na tu informační hodnotu vašich příspěvků bych asi taky zareagoval nedospěle, nehledě na okamžité zúžení tří druhů dravců na jeden, aniž byste věděli, na jakém revíru dotyčný chytá. Pak výňatek z rybářského řádu: bolen (v průměru) míra 40 cm, candát 45 cm, štika 50 cm. Takže do limitu 40 - 60 cm se to podle matematiky základní školy vejde. A ta gramáž? Za posledních šest let mám štik díky výjezdům opravdu hodně a dobrá půlka z nich byla na nástrahu pod 20 g. Jsou pruty se slabou gramáží, s kterou štiku do 70 čísel vytáhnu z vody smykem.

            Npoldeci - Profil | Ne 21.12.2025 17:57:27

            pepa-č >> prečo je 20 g na šťuky málo?

              NBekoza - Profil | Ne 21.12.2025 17:30:51

              pepa-č >> Tak nakonec se to povedlo a mohu Ti poděkovat, ale že to trvalo.

              " 20g je na stiku malo "

                Npepa-č - Profil | Ne 21.12.2025 17:25:25

                Bekoza >> já ti předevsím děkuju za analyzu meho sexualniho zivota, to se ti velice povedlo, takhle od klavesnice. velice moudre a vyrovnane a dospele, do debaty o rybach toto z cisteho nebe vlozit, vice to rika o tobe nez o me. ale drzim ti palce. treba se to otoci. nevzdavej se.
                konečně jsem pochopil jak funguje ta telemedicina co se o ni mluvi. hystericky odezdikezdi o 30cm woblerech bylo taky pekny a jak jsi do toho zamotal reklamu na pruty, to bylo jako kdyz vyjde hvezda nad betlemem, takova pekna tecka za tim predstavenim jak pisou cimrmani.
                20g je na stiku malo.

                  NBekoza - Profil | Ne 21.12.2025 17:21:59

                  aleš vavřina >> Aleši, přesně ta délka 228, 10-21 gramů? Jaké nástrahy dle tebe je schopný ukočírovat? Děkuji

                    Naleš vavřina - Profil | Ne 21.12.2025 17:16:42

                    Bekoza >> tohle je prut na ryby 80+ ...Mel jsem ho v ruce. Chvíli jsem o něm přemýšlel jako o cestovní variante na big fish, ale zahálel by ....

                      NBekoza - Profil | Ne 21.12.2025 17:13:09

                      pepa-č >>neber to zle, ale psal jsem to ze široka a nevidím důvod proč se obracet na štice.
                      Mám toho v mouše za sebou opravdu hodně a tady v tomto jsem na začátku, chtěl jsem radu, Váš názor.
                      Rád si vyslechnu kritiku, ale zároveň když je kritika, ať dostanu i vysvětlení viz. Rybkin níže a to je pro mě přínos.
                      Tvůj komentář jakým jsi to formuloval je pro mě nula, výkřik o ničem.

                      Tímto tady končím, měj pěkný večer a pohodové svátky.

                        Npepa-č - Profil | Ne 21.12.2025 16:53:39

                        ono je pro nekoho tezky se vyrovnat s tim, když nedostane pochvalu, nebo se setka s jinym nez vlastnim nazorem.

                          NRybkin - Profil | Ne 21.12.2025 16:49:35

                          Bekoza >> Ono je to těžké,holt to každej vidí trochu jinak. Mě teda taky přijde dvacetigramovej prut na štiky jako velká divočina bez ohledu na velikost těch lovených štik.Nejak si neumím představit nástrahu na štiku kterou bych na tom vodil když trojka rotačka na něm bude zdolávačka a nedej bože deseticentimetrovej vobler. Jediný co mě napadá nějaká guma na pětigramový hlavě.
                          Jinak 2500 navi na dvacetigramovej prut je ok

                            NBekoza - Profil | Ne 21.12.2025 16:34:30

                            yarda_1 >> Děkuji a dávám Ti za pravdu. Ještě si to vše projedu a uvidíme co vyberu, ale základní návod na výběr jsem dostal.
                            Posbírám tady od Vás informace a jak jsem rychle přišel, tak zase rychle vypadnu, ale docela se bavím těmito lidmi, jak efektivně využívají čas někoho brát za slovo, prostě místní virtuální štamgasti, který chytají ty největší ryby, mají ty nejhezčí holky a přitom stačilo mít ranní sex, aby měl lepší náladu :-)

                              Nyarda_1 - Profil | Ne 21.12.2025 15:52:18

                              Bekoza >> Tak to není tak namáhaný, 2500 Stradic bude ok, pokud nechceš nějaký vyloženě finesse typu Vanford, Luvias nebo nový Sustain. Ty reakce jsou tady normální, něco jako virtuální hospoda, než dostaneš radu, musíš vyslechnout spoustu...nerad :-)

                                NBosanac - Profil | Ne 21.12.2025 15:46:55

                                pepa-č >> Voe :-))))))) nebo Oh my ....

                                  Notoš - Profil | Ne 21.12.2025 13:49:14

                                  poldeci >> pytlík foukaček se hodí na naše vody víc

                                    Npoldeci - Profil | Ne 21.12.2025 12:51:08

                                    Bekoza >> …a třpytky máš?

                                      NBekoza - Profil | Ne 21.12.2025 12:42:20

                                      RomanS >> OK asi máš pravdu, jenom moc nejsem zajedno s tou přední brzdou.
                                      Našel jsem v bazaru jednu ikonu, a to staré SHIMANO AERO 4000 GT, prý perfektní chod atd...ale aby to nebyla past.

                                        Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda