Plavaná

Mario6121 - Profil | Čt 14.6.2012 7:52:26

Peetrik38 >> je vice stupnic (podle vyrobcu), ale tady je na obr preston

    Batuta - Profil | Čt 14.6.2012 7:52:04

    Peetrik38 >> ...

      hraji - Profil | Čt 14.6.2012 7:50:56

      Peetrik38 >> a používat Google umíš?

        Peetrik38 - Profil | Čt 14.6.2012 7:48:05

        Můžete poradit kde najít tabulku na váhu broků.Jde o to,že nevím kolik váží např.SSG,AAA,BB,atd.Děkuji.

          Káceč - Profil | Čt 14.6.2012 1:23:12

          Bernard >> Ahoj, můj bičorádce :-))) jakse dá dá zasrat dělička zevnitř? Pylem či prachem? Po zemi jí snad neválíš. Jen se ptám., neb jsem s ní nikdy nechytal.

            BAČI - Profil | St 13.6.2012 21:27:09

            a najednou ..... kde se vzal tu se vzal - PLAVÁČEK TO NENÍ :-)

            ale , že jsem se bál abych to neupustil !!!!!

              BAČI - Profil | St 13.6.2012 21:23:34

              Asi by mě to po dnešní návštěvě neodpustil ,kdybych mu sem nedal fotečku.
              Mrzutost , že z toho nebylo lepší než třetí místo ale pro příští závod hlásí ZLEPŠENÍ !!!
              ZÁMECKÝ POHÁR - OPOČNO 2012

              DAVID ŠRAJER, BARBORA , KAMIL FALTA - nejlepší jednotlivci

                Louda - Profil | St 13.6.2012 16:50:48

                hraji >> já jsem tě přece nic neříkal :-)

                  hraji - Profil | St 13.6.2012 12:33:26

                  karel.datel >> no snad máš pravdu a bude to tak. Podle toho co psal Louda tak by to mohlo vyjít. Teče trochu víc vody než teklo jim

                    karel.datel - Profil | St 13.6.2012 12:26:42

                    hraji >> Vám to v Kořensku krapet poteče, ryba na děličce, to bude paráda.

                      hraji - Profil | St 13.6.2012 11:24:11

                      karel.datel >> konečně jsi poskočil vpřed, či přesněji řečeno vzhůru. Tak ještě jednou v příštím kole

                        karel.datel - Profil | St 13.6.2012 10:29:21

                        hraji >> Už jsem se kochnul :-))

                          hraji - Profil | St 13.6.2012 10:02:08

                          Byla zveřejněna aktualizovaná verze žebříčku plavané
                          http://plavana.info/

                            r4jce - Profil | St 13.6.2012 9:32:31

                            Louda - njn...v sobotu sem to vyřezával...to sem nezvladl a dal mě asi o 2 kila...uvidíme na Hrachách...

                              Louda - Profil | St 13.6.2012 9:15:34

                              r4jce >> to se tak někdy při závodech stává já mohl také v sobotu udělat dvojku kdyby kolega vedle v poslední minutě nevytáhl toho velkého mrmloně :-)

                                r4jce - Profil | St 13.6.2012 9:03:14

                                r4jce >> Louda- ten druhej závod mě na-ral...230g na jedničku....kdyby mi to aspoň padalo nebo sem je trhal, ne ono to radši ani nebralo :o)

                                  r4jce - Profil | St 13.6.2012 8:59:32

                                  Louda - oook...Tak to uděláme tak, že příště přivezeš ty klobásky místo kukel :o)

                                  nemáš nhodou cestu do Varů nebo Chebu?

                                    Louda - Profil | St 13.6.2012 8:32:42

                                    r4jce >> blbe pocitas je to jen 102 240 je za dve :-)

                                      r4jce - Profil | Út 12.6.2012 23:12:04

                                      Louda - tak už ti nedlužím 18 Kč ale dlužíš mi 232 Kč :o)

                                      Ne dyť sem říkal, že je nechci...Nejde nám mrazák...

                                        Louda - Profil | Út 12.6.2012 22:48:04

                                        r4jce >> a také jsi si nevšiml že jsem ti odjel s kuklama :-) mám je v mrazáku

                                          Červené karty: Fish man, dukadam, khykhgca14687s4f654a, tree34455t, 46547513248512348941, nornik-l, sonisrhile