Plavaná

r4jce - Profil | Út 12.6.2012 21:36:50

Louda - v tý akci sem si ani nevšiml kdo mě fotil :o)

    Louda - Profil | Út 12.6.2012 19:20:13

    něco málo z 2 ligy 2 kolo Nový Dvůr
    http://louda74.rajce.idnes.cz/2_liga_2_kolo/

      karel.datel - Profil | Út 12.6.2012 16:57:51

      Pavouk‌ >> Nějak mě nenapadá, co bych pohledával v první lize.

        Pavouk‌ - Profil | Út 12.6.2012 16:56:53

        karel.datel >> jezdis na blby zavody, na lize to bude tenhle vikend paradicka :)

          karel.datel - Profil | Út 12.6.2012 16:52:49

          Pavouk‌ >> Letos by to nefungovalo, všude foukalo tak, že člověk rval děličku pod vodu, co to šlo.

            Pavouk‌ - Profil | Út 12.6.2012 16:47:48

            karel.datel >> pry to bylo super jak to nadlehcovalo, jen se musely trubky balit kazda zvlast tak se to neujalo.. mozna by se to dalo nekde na googlu jeste vyhrabat :)

              karel.datel - Profil | Út 12.6.2012 16:47:20

              L285 >> Dobrej nápad a je to šetrnější než použití tenších dílů, které provozuji. Když Tě mám na drátě, moje výuka bastlení pokračuje mílovými kroky, neb lidi mi nosí čím dál větší vychtávky, např. dolámané samce. Do žlutého kontejneru neházet, kompozit se recyklovat nedá :-))

                h.ron - Profil | Út 12.6.2012 16:43:21

                A konečně vítezné týmy: 1. Preston Uherské Hradiště, 2.Unreal Preston, 3. Ostrava A

                  karel.datel - Profil | Út 12.6.2012 16:42:18

                  Pavouk‌ >> Jediný efekt plnění heliem, který mě napadá, je, že by byla lehčí o rozdíl hmotnosti helia a vzduchu, ale obávám se, že bych ten rozdíl nepoznal. A pak, kdo to má po každém dělení dofukovat :-))

                    h.ron - Profil | Út 12.6.2012 16:42:00

                    Vítězové sektorů -2.den

                      h.ron - Profil | Út 12.6.2012 16:39:46

                      ...z víkendového kola II.ligy skup. "C", konaného na Větrově v Karviné
                      Vítězové sektorů -1.den

                        L285 - Profil | Út 12.6.2012 16:39:25

                        Kaprařský vlasec dlouhý cca 2,5m (min 2x delší než čištěnej díl) uprostřed udělat libovolnou smyčku či uzlík, kam se "skřípne" kus houby či hadru. Jeden konec vlasce protáhnout dílem až k houbě, do dílu nalít libovolné čistící medium a tahat střídavě za konce a protahovat to sem tam sem tam až se to vevnitř leskne jako psí kou... :) Začít u nejtlustějšího dílu a pokračovat k nejtenčímu. Když už to v dílu drhne moc, nůžkama se houba sestříhne tak aby to tím dílem zase mohlo projít a vydrbalo bordel zevnitř. A ve finále to člověk celé hodí do žlutého kontejneru a je uklizeno.

                          Pavouk‌ - Profil | Út 12.6.2012 16:08:23

                          karel.datel >> ty nemas delicku plnenou heliem? jednu dobu to byl hit, nemusis cistit uvnitr delicku :)

                            karel.datel - Profil | Út 12.6.2012 15:44:07

                            Petr Havlíček >> Když mně skřípání bordelu v zámcích nedělá dobře.

                              hraji - Profil | Út 12.6.2012 14:42:40

                              Petr Havlíček >> no jo, útlocitné povahy to dělají. Někteří až když jim "zarostou" amortizéry ve špičkách děličky

                                Petr Havlíček - Profil | Út 12.6.2012 14:37:37

                                hraji >> já teda měl děličku (dokavaď jsem ji unesl) vždycky zas.ranou, jako prase, takže jsem ji občas musel omýt, ale zevnitř jsem ji nemyl nikdy. To se fakt dělá?

                                  karel.datel - Profil | Út 12.6.2012 13:15:13

                                  hraji >> Té svojí mám plné zuby, dneska jí vykoupu po krajáku a po lize, aby mi zase neobrostla mechem a kapradím.

                                    hraji - Profil | Út 12.6.2012 13:05:57

                                    karel.datel >> mě se vložil ten příspěvek dvakrát, tak jsem ho máznul aspoň takto.
                                    Mohl bys zřídit službu "čistění děliček po sezóně" a "čistění děliček v průběhu sezóny".

                                      karel.datel - Profil | Út 12.6.2012 12:22:07

                                      hraji >> Ano, k tomu "oprava".

                                        karel.datel - Profil | Út 12.6.2012 12:20:16

                                        Bernard >> Měkký vlhký hadr na podběrákovou tyč a funguje to taky.

                                          Červené karty: Fish man, dukadam, khykhgca14687s4f654a, tree34455t, 46547513248512348941, nornik-l, sonisrhile