Plavaná

mekoun - Profil | So 6.2.2010 11:55:51

MrKos >> Mistře Kosi, jaký jedeš dva typy??

    MrKos - Profil | So 6.2.2010 11:43:06

    somozo >> když už jsi to nakousnul tak kolik je dle Tebe optimální počet typů háčků na jednom forpasu? ... dejme tomu zlatej střed 0,10
    dle mého dva, maximálně tři avšak stejně mi většinou dva stačí...

      hraji - Profil | So 6.2.2010 11:09:05

      Louda >> na bolo jich mám již houf. Protože vyvažovat a hlavně najít správnou velikost torpily na břehu je někdy o nervy.

        Louda - Profil | So 6.2.2010 11:07:55

        hraji >> samozřejmě já to také takhle nedělám ale jednu na bolo jsem si udělal na zkoušku

          hraji - Profil | So 6.2.2010 11:03:36

          Louda >> to ano, psal to Mira Kolínek o montážích na boloňku, stejně to určitě jde udělat i na odhozu. Ale stejně nevidím důvod, proč si připravovat montáže na odhoz předem. Nicméně to ani nezavrhuji, každý by měl dělat to, co považuje za rozumné.

            Louda - Profil | So 6.2.2010 11:00:11

            hraji >> no pokud vím tak psali o mikro obratlíku a spojují kmen s udičkou pod splávkem

              Esox - Profil | So 6.2.2010 11:00:00

              Jelikož mi přijde zbytečné zakládat otázku zkusítm to přímo tady. Neznáte někdo dělikču Sensas 784? díky

                hraji - Profil | So 6.2.2010 10:57:59

                L285 >> když dochytám, neukusuji celou montáž, jen ji namotám na kostřičku, která se používá na sestavy pro děličku (používám větší a širší, minimálně 25 cm dlouhé), a kostřičku připevním ke složenému prutu gumičkou. Při dalším lovu jen povolím gumičku a odmotám sestavu z kostřičky. Rychlé a účinné

                  hraji - Profil | So 6.2.2010 10:55:41

                  L285 >> jaké kvality máš proboha na mysli? Jsem stejný jako většina ostatních, nejde mi to, jen jsem zatvrzele houževnatý. Co jiní zvládnou za dvanáct závodů, já udělám za 25.
                  Ale k problému. Na normální chytání, tedy rekreační, v tom nevidím, problém, ale na závodě by se mi ten uzlík mezi připravenou montáží a kmenem asi moc nelíbil. I když, z hlediska pevnosti by to asi nebyl žádný zásadní problém, uzlíkem spojená 0,16 asi unese víc než návazce 0,12.

                    Louda - Profil | So 6.2.2010 10:51:12

                    L285 >> ale dalo to práci to najít tady se to nějak rozplkalo je to asi o 60 stránek z5

                      L285 - Profil | So 6.2.2010 10:49:03

                      Louda: díkes

                        Slaughter Maniak | So 6.2.2010 10:37:48

                        Esox >> z tý řady jsou pro mě jako amatéra všechny dobrý....

                          Esox - Profil | So 6.2.2010 10:36:01

                          Slaughter Maniak >> colmic Nuclear je moc široké označení těch háčků je několik :)

                            Slaughter Maniak | So 6.2.2010 10:34:00

                            somozo >> to si vyhraju i tak + různé délky....typ háčků je pro mě jen jeden a to colmic nuclear....

                              L285 - Profil | So 6.2.2010 10:33:20

                              Louda: díky dík, přesně tuto informaci, že se to při náhozu tu a tam díky uzlíku zasekne a montáž plácne o vodu jsem chtěl vědět :) Dobrá rada nad zlato 8)

                                BoMik - Profil | So 6.2.2010 10:29:39

                                Něco k zimnímu rozjímání Vsetínská Bečva:http://www.youtube.com/watch?v=rurBfWVugnQ

                                  Louda - Profil | So 6.2.2010 10:25:43

                                  L285 >> to už se tady probíralo není to tak dávno

                                    somozo - Profil | So 6.2.2010 10:24:23

                                    Slaughter Maniak >> na co tolik delek forpasu? To bych si radeji vyhral s vic prumerama a typama hacku na jedne delce.

                                      L285 - Profil | So 6.2.2010 10:21:29

                                      hraji: pro závodníka tvých kvalit určitě, ale vem to z pohledu nás obyčejných játroňů :). Chytáme +- na stejných místech, a když opomenu to, že už osvědčená montáž je vryta do paměti, tak takhle bych měl navázat nachystanou montáž a hned lapat (prut vozím v tubusu, takže po každém lovu odkusuji montáž). Každá minuta na rybách strávená lovem a ne chystáním je dobrá :)

                                        Červené karty: Fish man, dukadam, khykhgca14687s4f654a, tree34455t, 46547513248512348941, nornik-l, sonisrhile