Plavaná

h.ron - Profil | So 22.9.2012 23:24:45

Dnešní "sektoroví" soupeři.V malé bitvě vyhrál zástupce Kosmonautů. Hraji v roli rozhodčího.

    h.ron - Profil | So 22.9.2012 23:21:16

    štěpán, budoucnost týmu Unreal Preston.

      h.ron - Profil | So 22.9.2012 23:19:12

      Dantex , zástupce Prestonu UH. Postup se vzdaluje, ale počkejme.Pokud nezazní poslední výstřel...

        h.ron - Profil | So 22.9.2012 23:15:42

        Kosmounati z Třebíča po dnešku celkově druzí, jen s minimální ztrátou na vedoucí Ostravu.

          h.ron - Profil | So 22.9.2012 23:11:43

          Nejlépe dnes zachytalo družstvo Ostrava "A" součet 7!
          Na snímku vítěz sektoru A Petr Havlíček s váhou kolem 8kg

            h.ron - Profil | So 22.9.2012 23:06:06

            Pár snímků z dnešního kola II.ligy skup. "C".
            Chytal se převážně odhoz, průměrné váhy cca 3-4 kg.

              Zajda - Profil | So 22.9.2012 18:48:45

              Pavouk‌ >> Ale šly ostré a podoustve...Ale já jsem tam byl jenom chvilku a jenom na béčku...

                Pavouk‌ - Profil | So 22.9.2012 18:41:56

                Zajda >> o jeje tak snad se to zitra zlepsi

                  Zajda - Profil | So 22.9.2012 18:11:50

                  Pavouk‌ >> Nic moc a ouklejím se taky nechtělo...

                    Miki - Profil | So 22.9.2012 18:10:12

                    splávkař >> Jasný, ale co se amatérskýho vyrábění týče, tak výsledek je dobrej--při nejmenším:-))

                      Pavouk‌ - Profil | So 22.9.2012 18:03:31

                      nemate nekdo info jak to zobalo v prerove?

                        splávkař - Profil | So 22.9.2012 18:00:28

                        Miki >> Zdlouhavý, technologicky zaostalý a třeba to lepení dříků a oček fušersky provedený:-)))))

                          Miki - Profil | So 22.9.2012 17:45:20

                          MM-Pavouk---krásný!!!!!

                            Juraj - Profil | Pá 21.9.2012 20:56:07

                            Hiram >> Ten už se konal, ale ve feedru. http://feedrovana.mrk.cz/?from=10&cid=1 :-)

                              hraji - Profil | Pá 21.9.2012 11:18:40

                              Hiram >> lov ryb v zimních měsících je v posledních letech můj oblíbený. Za prvé, nepotkáš mnoho kolegů, u vody je tedy klid, nenosím s sebou zbytečně mnoho věcí, v podstatě vše vejde do batůžku, ryb se chytá méně, nemusím si tolik máčet ruce a hlavně, každá ulovená rybka je nositelem radosti, protože v křišťálové vodě to není úplně easy. Mám skvělého parťáka a i když je těch ryb jenom pár, vždycky to stojí za to. A náš rekord, vyrazili jsme na ryby na řeku při -13 stupních, už asi nikdy nepřekonám.

                                Hiram - Profil | Pá 21.9.2012 10:44:40

                                hraji >>

                                "venku je zima, že by ani červa nevyhnal"

                                tak to je povedená hláška :-) Hlavně když si vzpomenu, že se mluvilo o nějakém zimním poháru na Svitavě ;-)

                                  hraji - Profil | Pá 21.9.2012 7:29:57

                                  karel.datel >> hodně záleží na teplotě, při jaké jsou v tom igelitu uložení. Když jsou v chladnu, tak vydrží v pohodě, když jsou v teple, tak se jich probere trošku míň, prostě je tam větší úmrtnost.

                                    Červené karty: Fish man, dukadam, khykhgca14687s4f654a, tree34455t, 46547513248512348941, nornik-l, sonisrhile