Plavaná

NZajda - Profil | Čt 6.9.2012 19:00:52

norris >> http://www.mrk.cz/clen.php3?id=3418 - zkus zkontaktovat tohoto člena, je v org. výboru. Jinak budova MO je kousek od trati, ale v závislosti na tom, ve kterém sektoru budeš...Nejblíž budou C a D...

    Nnorris - Profil | Čt 6.9.2012 18:57:44

    Zajda >> A to je jak daleko ke trati , kontakt se dá najít na jejich stránkách na někoho povolaného?

      NZajda - Profil | Čt 6.9.2012 18:55:15

      norris >> Při závodech republikového významu se spalo v areálu MO. Nevím, jak to bude teď...

        Nnorris - Profil | Čt 6.9.2012 18:47:21

        hraji >> Ahoj, nevíš jestli se tam někde bude dát přespat v Uherském hradišti ve stanu?

          NBAČI - Profil | Čt 6.9.2012 18:35:18

          hraji : Jiří moc děkuji za úžasné fotky z MS v HOLANDSKU !!!
          TO BUDE ASI DRAHÉ CO ? Ale značku BB nemám :-)

            Nhraji - Profil | Čt 6.9.2012 10:06:51

            iva >> Modrou Růži mohu doporučit, bydlel jsem tam při MeMiČr a pohoda

              Niva - Profil | Čt 6.9.2012 9:56:47

              ahoj, pro všechny, kdo se chystáte vyrazit do UH na Mistrovství světa - díky jedné zrušené rezervaci jsou volná místa v penzionu Modrá růže, na dostřel od trati, jen deset minut pěšky. Tak kdybyste nevěděli, kde strávit víkend:-) Web mají - stačí zadat jméno pensionu. Nechci dělat reklamu, jen jsem neco zvrtala a ted se snažím to majitelům vykompenzovat:-).

                NAlaniska - Profil | Ne 2.9.2012 22:33:42

                Hrouzek73 >> děkuju moc, vypadají dobře. :-)

                  NAlaniska - Profil | Ne 2.9.2012 21:21:37

                  lobotomie (fanik) >> mě by bez protihrotu nevadili, stejně pokaždé protihrot zamačkávám. Muškařské speciálky mě nenapadli. Děkuji za radu.

                    Nlobotomie (fanik) - Profil | Ne 2.9.2012 21:16:35

                    Alaniska >> colmic WB800,ale ty nemají protihrot, případně si projdi muškařské speciálky

                      NAlaniska - Profil | Ne 2.9.2012 20:54:00

                      Zdravím, sháním háčky na plavanou MUSTAD. Tyto nejsou koupené v Čechách a do zahraničí nemám v plánu se vydávat. S těmito háčky se mi totiž nejlépe manipuluje, zejména při vyndavání háčku z tlamky, když je háček moc hluboko. Takže pokud by jste někdo věděl, kde je prodávají, nebo je doma měl a nepoužíval je a chtěl se jich zbavit, ráda pomůžu :-P Budu ráda za každou informaci. Popřípadě info o nějakých velmi podobných háčcích. Děkuji :-)

                        NKruty PEPE - Profil | Pá 31.8.2012 17:27:35

                        Zajda >> to je v pořádku, já si těma sumcama nebyl jistej a kdo je povolanější na splávky (bez rozdílu gramáže) než plavačkáři :)). Dík.

                          NLaky - Profil | Pá 31.8.2012 8:36:26

                          pepson >> Já tam taky nebyl. (:-) Jinak, abych ti to tak dopřesnil jednalo se o Mig 35 Fulcrum-F. Zbytek si najdeš na wikipedii a detaily na youtube. Jinak už tam není, ale na CIAF zase snad bude. (:-)

                            NZajda - Profil | Čt 30.8.2012 21:25:51

                            Kruty PEPE >> Nemáš zač...Tady je to trochu jemnější plavaná..:-)

                              NKruty PEPE - Profil | Čt 30.8.2012 21:08:28

                              Zajda >> ty seš borec, http://www.mlsport.cz/lov-sumcu/zluty-ptak. to je přesně ono. Díky moc

                                NZajda - Profil | Čt 30.8.2012 21:01:55

                                Kruty PEPE >> Se zeptej v sumcařině. Ale - neříkali tomu žlutý pták?

                                  NKruty PEPE - Profil | Čt 30.8.2012 21:00:26

                                  Bernard >> tohle právě není ono, bylo to opravdu jak loďka, nevím jestli to dokonce nepoužívaly na sumce.

                                    Nunudle - Profil | Čt 30.8.2012 20:57:01

                                    Chtěl jsem se zeptat, jestli by mi někdo neporadil se samovolným utahováním přední brzdy na navijáčku. Nastavím si brzdu a když se mi přez ní začne odvíjet vlasec, tak jak se otáčí cívka, tak se začne pootáčet i matice a tím se mi brzda utáhne. Nevíte co s tím?

                                      Červené karty: Fish man, dukadam, khykhgca14687s4f654a, tree34455t, 46547513248512348941, nornik-l, sonisrhile