Plavaná

NKruty PEPE - Profil | Čt 30.8.2012 20:53:11

Dobrý den, poprosím o radu. Kdysi jsem viděl splávek do proudu (ne lízátko). Bylo to něco na způsob malé loďky díky které šel splávek zavést do středu řeky a teď to nikde nemůžu najít. Díky za radu.

    Npepson - Profil | Čt 30.8.2012 16:07:00

    Laky-ja som na tom Sliači nebol,videl som tú B52 keď letela ponad Prievidzu.Inak tých Mig 29 som si užil dosť na vojne,slúžil som na Sliači a bolo ich tam 10, z toho jedna výcviková (2 sedadlá).

    Dnes som chytal vedľa padnutého stromu 1 meter, jazda z cievky a všetko v riti.Na 0,18 sa to nedá ubrzdiť a asi by to nešlo ani na 0,30, pretože to je príliš blízko toho stromu.Keď som hodil ďalej od stromu, tak len pleskáčiky.Moje počínanie pobavene sledovala korytnačka ako tanier vyhrievajúca sa na tom nešťastnom strome.A mal som pocit, že sa mi smiala do ksichtu,sviňa ;-)

      NLaky - Profil | Čt 30.8.2012 13:09:32

      pepson >> Než ta stará B52ka je mnohem zajimavější ero, které už tam je uplně nová Mig 29ka v nejnovější modifikaci z ruska bez označení jen s hvězdou. (:-)

        NKáceč - Profil | St 29.8.2012 20:51:54

        hraji >> jsem si dělal srandu. Výsledek je to neskutečnej a těžko to někdo zopakuje. O tom pocitu se asi nedá psát, to se musí zažít. Medaili ti můžou nedat nebo ukrást, ten pocit ti nikdo vezme.

          Nhraji - Profil | St 29.8.2012 20:42:56

          Káceč >> ne, změnu nicku neplánuji a liquére nějak zvládnu. A i s tou medailí to nějak dopadne. Možná žádná medaile ve skříni nevyrovná ten pocit stát na stupních vítězů, poslouchat hymnu a vidět stoupat vlajku naší malé země na nejvyšší stožár.

            NKáceč - Profil | St 29.8.2012 20:40:35

            hraji >> neuvažuješ o změně nicku na Anton Špelec, když už ta medaile nezbyla? Pokud ano, tak hlavně bacha na "liguéré", víš jak to dopadlo :-)))

              Nhraji - Profil | St 29.8.2012 20:27:30

              BAČI >> asi jsem byl na špatné dovolené. Ale dneska už to bylo celkem fajn. Střihnul jsem si dneska jednu kontrolní procházku kolem revíru a je mi lépe. Ale včera jsem byl nepoužitelnej.

                Npepson - Profil | St 29.8.2012 18:30:05

                Dnes som bol na mŕtvom ramene s match-kou,keď som začul fest hukot,pozrel som hore a myslel som,že mi šibe.Nad hlavou si to v malej výške valila B 52-ka a až teraz som sa dozvedel,že išla na Sliač na Medzinárodné letecké dni.Tak som si oddýchol,že mi ešte nešibe ;-)

                  NBAČI - Profil | St 29.8.2012 17:57:31

                  hraji: jaký náročný týden , vždyť na Mistrovství světa se jezdí na DOVOLENOU :-)
                  Ale v tomto případě PROČ NE !!!

                    Nkarel.datel - Profil | St 29.8.2012 10:44:25

                    hraji >> To se ti nedivím, mám za to, že musíš vypadat podobně jako po účasti na veletrhu.

                      Nhraji - Profil | St 29.8.2012 7:20:02

                      karel.datel >> ahoj, no vidíš, ty jsi v plném tréninku a já pořád ještě relaxuji po náročném týdnu.
                      Ale jdeš na to dobře.

                        Nkarel.datel - Profil | Út 28.8.2012 22:21:42

                        Abych nebyl jako ti, blahé paměti, někteří spolubojovníci v armádě na zahraničním zájezdu, kteří si přečetli Muscle a fitness a pak šli k zrcadlu zkontrolovat, jestli to už funguje, vyrazil jsem dneska na tréning. Shodou okolností jsem dnes našel i kam jsem zastrčil věc, která se anglicky jmenuje "opakovač" a které nadávám štváč. Nastavil jsem si ho na 20 vteřin a bylo to docela poučné. Hlavně díky tomuto nástroji jsem konečně prolomil průměr minuta - ouklej, sice na 1,2, ale třeba se to jedno naučím :-) 270 fišlí za 220 minut, v tom 4 plotičky a jeden cejn velký, menší než moje ruka (nikoli paže).

                          NBeila - Profil | Út 28.8.2012 18:50:33

                          Louda >> Hele a čo keď som majorom...............

                            NOuter - Profil | Út 28.8.2012 17:38:40

                            hraji >> Hlavně ať ji doveze urcitě by ti doma chyběla.

                              NLouda - Profil | Út 28.8.2012 16:05:34

                              hraji >> no to rozhodně

                                Nhraji - Profil | Út 28.8.2012 15:58:24

                                Louda >> já, na rozdíl od ostatních, věděl, že těch medailí připravili jen osm, tak jsem tam lezl až poslední, protože kapitáni bez medailí by byl smutný pohled.

                                  NLouda - Profil | Út 28.8.2012 15:56:37

                                  hraji >> to už není ono normálně bych je to nechal zopakovat :-)

                                    Nhraji - Profil | Út 28.8.2012 15:55:34

                                    Louda >> že by? Nee, on se mi omlouval, že to spletli a slíbil, že mi ji doveze domů.

                                      Nhraji - Profil | Út 28.8.2012 15:54:57

                                      lobotomie (fanik) >> spodovka bez lodí. Lodě je jen plašily.

                                        NLouda - Profil | Út 28.8.2012 15:53:47

                                        hraji >> tak to bych nechal opakovat ceremoniál :-)

                                          Červené karty: Fish man, dukadam, khykhgca14687s4f654a, tree34455t, 46547513248512348941, nornik-l, sonisrhile