- Úvod
- Pokec
Můj lov
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
0x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
Starouš - Profil | Po 27.8.2007 18:45:12
Dneska na rybníčku docela slabota. Ryby zřejmě prokoukly můj záměr zmasit letošního prvního kapříka a tak pro jistotu nebraly:-) I tak jsem ale chytil 2 menší kapříky 41 a 42cm, 2 línky okolo 30cm, jednoho solidního karasa 35+ a pěkného perlína okolo 30cm. Možná by to bylo lepší, kdybych s sebou měl masňáky, ale v neděli se docela těžko shání... Vše puštěno zpět. Na fotce jeden z línků.
cipa - Profil | Po 27.8.2007 18:21:15
Týden na D5 se nesl v těžké pohodě,hned první den přišel záběr kolegovi Peťovi 74-8kg,pak už nic druhý den všechny záběry hodili přes den nej. 90-15kg Peťuv osobáček v ůterý to taky ještě bralo,ale od středy až do neděle tak každý tři záběry za den.Nejhorší byla sobota totální mrtvo a ani píp.Vše bylo chytáno ve křoví,takže za celý týden bylo dohromady kolem třiceti záběrů a na břeh se dostalo dvanáct kapříků 4x62,74,75,76,2x77,79,80cm a ten nej 90-15kg.Jedno místo bylo top a s toho bylo nejvíc záběrů vše chyceno na boilie od Mikbaits a nejvíc fungovalo Královský losos+ak.fr klobása.Takže závěrem Peta mi nakopal prdel chytnul 10kapříků a já jen dva76-8.5kg a 79-10kg,takže příště mu to musím oplatit?Petrův zdar.
splavek - Profil | Po 27.8.2007 18:09:45
Hnedle po ránu jsem si vyjel,na úsek řeky,kolem kterého jen jezdím,ale ještě jsem tam nechytal.Je to náhon k eletrárně.Chytal jsem na feedr,na háček jsem napichoval červy,kuku a kombinací obou,do krmítka se nabíjelo takové domácí žvýkání.Vysledek,ale nic moc.Asi tak pět menších tloušťů,pár hrouzků a jeden karas stříbřitý.
steve - Profil | Po 27.8.2007 15:31:57
Muškaření v Chorvatsku výborné, po menších peripetiích s povolenkou, kdy nám ji prodal až osmý člověk po projetí 120 km a tří měst několik ryb přes 50 cm - duháci větší, potočáci spíš do 40 cm.
berlinan - Profil | Po 27.8.2007 14:03:51
bylo pekne,s mareckem s katjou a moji anginou jsme vyjeli na rybky.chyceni dva cejni a spousta zaberu v zadnici,jelikoz sem se vic venoval rodine nez chytani a tak to potom dopada.kuriozitka,jak se spicka dvakrat uplne pomalu pohla a pak se nic nedelo a pak se zase pohla a zase nic,tak ze to vytahnu ono tam cosi je,az sem to vytahl z vody sem se zdesil jak to vyhackovat,na fotce to neni tak moc videt,ale je to nejaky rak,jaky nevim.
jinak se prihnal nejaky ramenac s rotvajlerem a hned odznak a legitimacka a ze kontrola.tak sem mu to vsechno predal,tim listoval az se chlapec zapotil podekoval a odesel.
tench - Profil | Po 27.8.2007 13:48:49
Dnes zhruba od 8:45 do 13:00 v mariánským. chyceno spousta plotic, nějaký ten cejnek a 1 kapřík 42 cm. Za nástrahu posloužilo především rohlíkavé boilies, na které mi ke konci zabrala taká malá štička!!!!! Mimochodem jsem vyslechl rozhovor dvou místních rybářů vedle mě a, zase jedna perlůička - prej vždy, když se policajt dotkne prutu tak to je kapr a nic jinýho. Pořád sekali do prázdna a prej že to sou opatrní kapři.......(heh), jednou se jim zásek povedl a 5 minut stáli nad klapříkem 39 cm - vyrušil je jiný rybář tak ho pustili. Jinak u mne vše vráceno vodě..................
Tom75 - Profil | Po 27.8.2007 11:06:19
Ráno od 5 do 10hod na Junácké louce cca 10 cejnků a stejný počet kapříků do 40cm. Voda je už strašně zelená.
Bob UL - Profil | Po 27.8.2007 10:54:15
Včera navečer na Labi asi hoďku a pul než se setmělo 3x okoun, 1x tloušť plus několik záběrů. Jakmile se sešeřilo, už ani ťuk. Petrův.
Doktor R - Profil | Po 27.8.2007 10:09:43
Odpolední muškařina na dalasu dopadla bídně jeden malej okoun ,večer výměna cajku za plavku s rybyčkou tak přišel malej candátek a okolo jedenácté to ze dna zebral cca šedesátník bolen ,takže na tu bídu to šlo.
Martimo - Profil | Po 27.8.2007 10:02:15
dalsi kaprik z ostrova bylo jich tam cyceno celkem 62 a to ve vel.od 55 80cm
rybomil - Profil | Po 27.8.2007 8:13:18
V SO ráno jsem při cestě k vodě zastavil u lesa. Za 1,5 hod. jsem musel 3x odsypat do auta. Chyceno 60 praváků nad 10 cm, 10 křemenáků. Ty největší
( asi 6ks ) byly kolem 0,75 kg. Takže k vodě už ne do poledne prácička.
NE ráno vláčka na profláknutém místě. Po zřejmě nočním lovu místních mladíků ( bývají tam pravidelně )na břehu dohořívající oheń, plechovky od piva, baterky z čelovky, igeliťáky,PETky a naděláno. V pískovém rybníčku plavalo asi 20 řezáčků 5-6cm, mnoho mrtvých rybek poházeno fšude. Kdypak asi na tyhle humusáky taky jednou k řetězovému mostu dorazí nějaká kontrola ???Chycen CA cca 40, bolen mi vyrazil popa asi 30 cm nad hladinu.Kolega naproti nic, prý 3. týden bez dravce na vláčku ?
Pak do lesa, 30 smrkových a 40 kozáčků, lidí jak o matějské pouti.
nairam - Profil | Po 27.8.2007 7:49:55
Večerní vyjížka na dravce. V Pa jsme byly pouze do počtu ani drb. V So 3 candátí dorostenci 55 - 60 cm. Jinak ve Čt večer mezi 22:00 - 02:00 jezdila RS s PČR na jednom břehu a v So na druhém. To byla paráda poslouchat jak se motají do vlasců na tom člunu. Podle radosti a křiku tak i někteří přišli o papíry, že by se začalo něco kolem vody lepšit?
Cvrk - Profil | Po 27.8.2007 7:35:45
Tahlé krásná štika (77cm) plave v Tušťské pískovně. Přesvědčil jsem jí jako jedinou rybu sobotního rána na popa.
šeptal - Profil | Po 27.8.2007 7:35:11
Včera od 17:37 do 20:08 lehká přívlač na Labi se Stanďourem a mojí dcerou. Házeli jsme jako magoři, vůbec jsme se nenajedli a měli jsme i žízeň. A chytili jsme to samý, jako kdybychom lovili v nočníku.
NOVIS - Profil | Po 27.8.2007 6:34:54
Dopolední vláčkařská procházka s Tomixem v samém centru Brna. Na mikrotwistry a malá banja jsme nachytali několik desítek krásně vybarvených okounů kol 20-25cm.
Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.
Kde to žije - všechna témata
21:07Elektro tříkolka na ryby 40
21:00Lov pod jezem v letních vedrech? 6
20:15Bleskovky: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody 1
19:49Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 3
16:25Divoký potočák nebo granulák? 63
15:07Rybáři vs ochránci přirody 86
13:52Zkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 4
13:24Diskuse k článku: Invazivní druhy ryb v našich vodách 2 - Sumeček americký 21
8:59Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
8:21Poradna: Sumcařina 2574
6:48Staré Česke rybářské vybavení 399
StMedkovy rybníky Kroměříž 188
StBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
Co je nového - všeobecné
20:15Bleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
Rybářské centrum Olomouc
Rybářské potřeby pro Vaše životní úlovky. Na prodejní ploše 160 m2 a na eshopu naleznete vše pro sladkovodní i mořský...



































