- Úvod
- Pokec
Můj lov
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
MDC - Profil | Ne 26.8.2007 13:34:12
Pěkná rybačka : plotice ,tloušti ,ouklejky pruhované ,hrouzci , ostroretky a lín 43 cm .Všechny ryby vráceny vodě .Feeder , nástraha červi.
kapricekM | Ne 26.8.2007 12:05:05
Abe - Profil | Ne 26.8.2007 11:25:58
Z tohoto zápisu administrátor odstranil 1 obrázek.Dnes jsem se vyjímečně rozhodl pro rybolov na přehradě. Nechtělo se mi nikam daleko, tak jsem se usadil u sirky. Na feeder zobali cejni a plotice. A jeden neevidovaný rekord....nejmenší doposud mnou chycená ryba na feeder - viz. foto.
konasek14 - Profil | Ne 26.8.2007 11:02:14
Modrá štika chycená na rotačku.Neodolal jsem a štiku jsem zmasil a světe div se má i modrou barvu svaloviny.Měřila 57cm a byla v supr kondici.
Fishky - Profil | Ne 26.8.2007 1:21:05
Ve středu večer mi volá známý a sděluje radostnou zprávu - "berou, balíme a valíme, tak si to zařiď v práci a jedém" :) a byl tak "přesvědčivý", že doma jsem ihned ještě večer připravil boilies a ve čtvrtek v odpoledních hodinách už valíme směr novým dobrodružstvím :)) no když nedošel záběr ani po luxusní bouřce ze čt/pá, tak jsem tušil, že to s tím braním nebude tak slavný, ale ulehal jsem s tím, že jestliže mě vzbudí hlásič - bude to můj "nejvytouženější" první kapr z jezer... a vskutku, ráno mě budí kolem deváté hlásič a já s obří radostí startuju k prutům, tedy startuju - spal jsem u prutů, abych si vychutnal každý pípnutí :))) no radost brzy opadla - 30 metrů bokem stál dědula a za současného nadávání a škubání krmelcem zavaděném na mém vlasci 050 mi již bylo jasné, že tohle onen vytoužený úlovek není :((( dědulu jsem ještě poslouchal asi hodinu poté, ale už to bylo lepší, ikdyž stále mlel cosi o porušování řádu a mladé pakáži... blbeček:)) hlavně že sám pak dobré dvě hodiny prohazoval vodu takovým tím stupidním echolotem "z Lédlu", který dle fundovaných diskuzí na tomto webu zaručeně ukáže rybu i v kýblu :))) nechtěl jsem opět zvyšovat jeho tep, tak jsem raději mlčel... no nebudu zdržovat, jediný co sem / jsme za dva dny chytli je tak akorát úpal, kýženého "pípnutí" jsem se nedočkal... (ale přání zažít "zátah", se mi splnilo, v 0:50 přijíždí hoši vod profi stráže - a vybírají partu vlevo od nás, paráda :) cívky mám celé, papíry u sebe, takže spokojenost :))) ...ještě z Rybářské bašty ale volám druhému známému, zda není na rybách - páč tuhle "prohru" beru osobně a je nutné ihned "vylepšit skóre" :)))) ..."jasný, jsem" - neváhám a odpoledne už valím na jinou lokalitu, první nesmělý záběr na sebe nenechal dlouho čekat a kapřík 82 byl co by dup na břehu... ve čtvrt na deset přichází další, tentokrát však opatrný záběr, cívká se jen velice pomalu protáčí a ryba pomalým tahem bere vlasec z cívky... poslouchám hlásič a myslím na nějakého dorostence, co ani nemá sílu to rozhrčet... následuje zásek a nestačím se divit, střídavé přetahování, výpady a rvaní silonu přes brzdu - nechápu, ale povoluju vlasec, protože nechci kapra vyříznout, výpady kolem 30 - 50 metrů však ani po půl hodině zdolávání nepřestávají (!!!) a pomalu mi dochází síly, stojím na břehu a připadám si, že ryba "zdolává mě" a né obráceně :((( za dalších 15 minut přichází situace, kterou bych teda po 45-ti minutách zdolávání nečekal, ryba se při jednom z nespočet výpadů vyvaďuje... jsem na mrtvici. Nemám ani sílu chytat dál, ale je "teprve" dest, a tak nahazuju znova... krásný kapří dorostenec, byl však už jen slabou sadisfakcí po hořké prohře... škoda, aspoň kdyby se nám na sekundu "mobidick" ukázal... nedokážu si představit, co to bylo za rybu, ale váhovou kategorii bych si představit dovedl... škoda jí!
Raf - Profil | So 25.8.2007 22:57:53
Výprava do přírodního ráje v Polabí. Na řece, tůních a ramenech chyceno několik desítek cejnů a kaprů, cca 15 sumečků amerických (nej 30 cm), pár perlínů a karasů. Přišla i jedna jízda, ze které se mi klepou kolena ještě teď. Ta ale skončila vyříznutím háčku z tlamy (pravděpodobně kapra).
Synodontis - Profil | So 25.8.2007 22:12:10
Dnes jsem se vydal na kapry, projistotu jsem si ale přibalil i krajíc chleba. Poté co jsem až na tři mini plotice nevytáhl nic jsem si navázal 0.14 návazec a na velký háček napíchl kus chleba. Plotičky se mohli utlouct , netrvalo dlouo a přišel záběr, bohužel jsem při záseku urval. Po chvíli jsem nahodil znovu, teď bylo čekání trochu delší, ale vyplatilo se, přišel nenápadný záběr a potom boj. Po půl hodině zdolávání se na břeh podíval amur 71cm. Krásný zážitek!
Zauwi - Profil | So 25.8.2007 21:55:02
dneska odpolední muškaření s Kublajem, celkem chyceno cca 60 ks ryb.
cca 8x tloušť ke 40cm,spousta 30+,2 plotice,pár okounků, tak 10 potoků,10 lipanů, jeden moc pěknej potok mi spadnul protože jsem si nevzal podběrák:(, škoda moc jsem se těšil na foto...a to nejlepší nakonec..ostroretka lehce přes 40cm na luru
candos | So 25.8.2007 19:16:46
Tyden na Orlíku stal totalne za hovno za cely tyden jsme ve dvou chytli pouze 1 kapra 51 a par cejnu. Jinak kazdy den jsme zkouseli candata, ale bezvysledne, taktez i na sumce!!!!
Martin Samek - Profil | So 25.8.2007 17:48:04
Tak dněšní vláčka dopadla průměrně:1 tloušť 35cm ,2x strženej bolen+40, 3 zníčený gumy.
mongi - Profil | So 25.8.2007 17:39:38
Tak včera celé dopoledne s feedrem a plavkou na Moravě , chyceni dva kapři 46 , 43 a k tomu krásná ostroretka 44..viz foto. Odpoledne přesun na Moravu 18 u Hynkova, ale tam už to bylo jen o ploticích.
TORARYK - Profil | Pá 24.8.2007 20:55:09
Štička 71cm,chycena náhodně na kukuřici (při stahování kaprů).A byla vrácena vodě!!!
Havran-ova - Profil | Pá 24.8.2007 20:49:28
Buri - Profil | Pá 24.8.2007 19:24:46
Dnes chytačka na plavanou s pečivem za krásného počasí. Chyceno 5karasů, 3perlíni a jelec jesen zlatá forma. Vše si plave dál !
Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.
Kde to žije - všechna témata
18:09NLov pod jezem v letních vedrech? 2
17:46NPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 2
16:25NDivoký potočák nebo granulák? 63
15:07NRybáři vs ochránci přirody 86
13:52NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 4
13:24NDiskuse k článku: Invazivní druhy ryb v našich vodách 2 - Sumeček americký 21
8:59NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
8:21NPoradna: Sumcařina 2574
6:48NStaré Česke rybářské vybavení 399
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StNPoradna: Redakce MRK.cz 1766
StNHlídač slev eshopů 751
Co je nového - všeobecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Akční nabídky
Prologic Boty Bank Bound Trek MH Camo | SLEVA 44%Za 1.199 Kč
Podšívka ze síťoviny. Bota je zesílena v oblasti paty a špičky pro větší výdrž. Protiskluzná gumová podrážka z EVA materiálu. Vyjímatelná vnitřní vložka. Velikosti 42 - 47. Akce pouze do vyprodání zásob.
Prologic Mikina Mirror Carp Hoodie | SLEVA -40%Za 599 Kč
Je vyrobena z měkkého materiálu – kombinace polyesteru a bavlny. Na přední straně má decentní obrázek ikonického lysce a logo Prologic na paži a na hrudi. Břečťanově zelená barva je ideální pro diskrétnost a nenápadnost na břehu, ale skvěle vypadá i při domácí pohodě nebo procházkách po městě.
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
Saccon Carp
Rybářský e-shop se zaměřením na moderní kaprařinu. Máme dlouholeté zkušenosti, na trhu úspěšně působíme přes 10 let....









































