- Úvod
- Pokec
Můj lov
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
Rambo - Profil | Po 25.6.2007 19:12:22
chytl jsem na stojáku candáta okolo 35cm na rychle vedenou rotačku vrbový list s potiskem teček, u břehu se válel pokousaný potočák 30 cm, chytit nešel, potom jsem narazil na hejno okounů, tloušť 54 hned za proudem na malý vobler salmo, bolen na tandemku se strímrovým chmírkem 42 a úplně černá štika 57, až stahnu foo, tak ukážu fotky...
Hevlín - Profil | Po 25.6.2007 15:11:32
Tak jsem dnes vyšetřil trošku volného času a před obědem vyrazil na místní říčku. Byla lehce přikalená, ale ryby byly při chuti, tak jsem přemluvil jednu štičku, dost tloušťů a několik okounů. Nejvíc ryb jsem chytil pod vípustí z místní čističky. Byly krásně vypasené... Po obědě jsem se chvíli trápil v mé rodné vesnici na zahradě a pak vyrazil na rodnou dyji potrápit nějakého toho dravce. Silně se mi nedařilo a výsledkem byl jen jeden okoun a jeden ztracený bolen. Tak snad příště
kuci2 - Profil | Po 25.6.2007 14:04:27
16.6.2007 jsme se s kolegou vydali na noční rybářské závody do Moravské Nové Vsi. Po příjezdu a zjištění že námi zvolený úsek je již obsazený jsme se rozhodli,že radši pojedeme na naši domácí vodu. Po příjezdu nastala otázka,jakou příchuť boilie skusíme. Jako první jsem z batohu vytáhl trnku od Ritchforda, takže vyhrála. Po zakrmení,rozbalení a nahození udic v 6 ráno usedáme plni očekávání do křesel a vyčkáváme. 11:00první jízda-nic, 12:00 druhá jízda-taky nic, 13:00 třetí jízda- kapr 40 cm. Ve 14:00 příjíždí známí z Prahy a oznamuje nám,že zde před deseti dny také krmil námi zvoleným boilie a vytáhl i pár kapříků nad 80 cm. Do večera se však nic neděje. Před setměním nahazujeme každý jeden prut na dravce. Po pár jízdách do prázdna na rybku,konečně ryba-úhoř 67 cm. pak se ale už nic neděje. 23:30 kolegův signalizátor najednou začne vyzvánět jak o život, následuje zásek,20-ti minutový boj a u břehu se ukazuje mohutné tělo. Jsme překvapeni, po měření a váženi zjišťujeme,že jsme zvolili správnou taktiku. Kapr měří 1m a váží 20 kg. Následuje přestávka od 24:00 do 4:00, po té znovu nahazujeme,ale do 10:00 již žádný záběr. V 10:30 balíme a spokojeni odjíždíme domů.
z-boy - Profil | Po 25.6.2007 13:12:31
Včera jsme zkusili zajít s Laďou a Syřou na candoše a kromě pořádnýho draka jsme chytli 2 candáty 35 a 48 vis foto z telefonu.
Petrson - Profil | Po 25.6.2007 12:39:56
Stejné místo - stejné ryby, dalo by se napsat. Ale do jedné řeky dvakrát nevstoupíš, každá výprava je jiná. Tato hlavně tím, že celému jejímu průběhu dominovali líni. Celkem jsem jich na plavačku a jemnou položenou vytáhl kolem 15. Jde nejspíš o násadu - vesměs velikosti do 28 cm, výš jsem se nedostal. Přišlo toho však víc - několik pěkných, štíhlých cejnů kolem 40 - evidentně do této louže najeli z řeky, čemuž odpovídala jejich bojovnost. Dál kapříci, trumani... Úhoř se již neobjevil, zato potěšila rarita - "sumec velký" asi 10 cm kapřím stylem rval rousnici na úhořím háčku.
Bari - Profil | Po 25.6.2007 9:23:25
Včerejší vycházka s feedrem se zadarila chyceno 25 kapru největší 58, 60 viz foto petru zdar
MrKos - Profil | Po 25.6.2007 8:48:01
S kolegou Pytlákem celý den na lodi se nesl ve znamení mnoha desítek okounů kteří brali všude a všechno... Kromě nich se na chvilku do lodi podívalo asi 8 štik ( většina mezi 60 - 70 ), nějací solidní candáti, pěkní boleni, velké plotice ( na masňáky ), tloušť, cejn a jeden skalák... Zajímavostí byl skalák který mi regulérně sežral rybku a štika které čouhal dvojhák z břicha - jela k Pytlákům na pitvu...
Chytali jsme na rybky ale také na všelijaké umělé nástrahy včetně marmišek... Nelze říci že by nějaká nástraha byla vyloženě nejlepší...
Pěkná chytačka a 98% ryb plave dál... více fotek v BJ...
Vlastimil Hudeček | Po 25.6.2007 0:23:23
Lubík - Profil | Ne 24.6.2007 23:15:03
[byla zde fotka zdravotni prukazky, slo precist rodne cislo a cislo pojistky, z duvodu ochrany osobnich udaju jsem ji skryl, MM]
Dopolední rybařina v Mariánském byla paradní asi 30ks ryb z toho 4kapři..Odpolední vláčka na Svratce-pár okounů a jeden zajímavý úlovek.Jestli někdo znáte Marka Babince ročník 87.Tak se mi ozvěte na mail.Rád vrátím:)
vranka - Profil | Ne 24.6.2007 22:15:15
I když se v sobotu přehnala celkem slušná bouřka, byl to pěkný víkend a kapřící, líni, cejni, karasi, plotky se předháněli v baštění a boleni ukazovali jak dovedou rozčeřit hladinu
konyli - Profil | Ne 24.6.2007 22:14:19
dnes jsem se vydal na plotičky s kamaradem dnes jsem ulapil 8plotic tak do 25cm včera jsem chytl 19plotic a a kamarad vytahl jen jedinou plotici jinak zaběru spousta i jizda ale nic s toho jinak skvěle počasi doporučuji si zajit na ryby -loučkarybklub
mobbii - Profil | Ne 24.6.2007 21:54:51
Dnešni lov a honička za zubatou bez úspěchu Snad příště
Čudlař - Profil | Ne 24.6.2007 21:10:34
Po dlouhý době jsem vytáh vláčák a trošku ho oprášil. Letošní první premiéra vláčky byla dost zvláštní, po hodině lovu jen jeden nedobranej záběr. Avšak pak se to začalo lepšit a nebo horšit záleží na úhlu pohledu. Jako vždy sem byl dost naivní na to že sem si k twistrovi nedal lanko a tak první kudla byla v pr**** i s twistrem. Pak již sem byl donucen lanko navázat a znovu jsem dal stejného twistra. Po 10minutách záběr od docela pěkný kudli určitě moc do 70 čísel jí nechybělo, ale nějak mi omotala vlasec okolo větve ve vodě a upálila mi to ... a to se kvůli tomu lez do vody a skoro jsem se vykoupal, když sem uklouznul na kamenech. Bohužel dalšího stejnýho twistra už sem neměl a jinýho ignorovala. Tak následovalo experimentování s nástrahama a dokonce sem se i trefil do apetitu štik. Konečný skore byly 4 kudly od 35-50cm na storma a na červenou rotačku.
McH - Profil | Ne 24.6.2007 21:10:21
Dneska asi čtyř hodinová rybačka. ryby nic moc, ze začátku kapr 58cm (viz. foto) potom malí lysec asi 45 cma ankonec jalec tloušť 44cm
lorpio - Profil | Ne 24.6.2007 19:29:16
Dneska asi dvouhodinova lapacka s federem.Po dlouhe dobe jsem si chtel chytnout parmu,a zadarilo se.Chytil jsem 5 kousku a dalsi 3 mi to urvaly:-))
Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.
Kde to žije - všechna témata
18:09NLov pod jezem v letních vedrech? 2
17:46NPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 2
16:25NDivoký potočák nebo granulák? 63
15:07NRybáři vs ochránci přirody 86
13:52NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 4
13:24NDiskuse k článku: Invazivní druhy ryb v našich vodách 2 - Sumeček americký 21
8:59NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
8:21NPoradna: Sumcařina 2574
6:48NStaré Česke rybářské vybavení 399
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StNPoradna: Redakce MRK.cz 1766
StNHlídač slev eshopů 751
Co je nového - všeobecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
SvětPVA.cz – Carp PVA Specialist
Jsme specializovaný rybářský e-shop zaměřený na PVA materiály, nástrahy a produkty pro moderní kaprařinu a method...









































