- Úvod
- Pokec
Můj lov
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
Nvavra tonda | So 23.6.2007 20:34:38
lhadička misto candata rybička 8 centimetrú spolkla jak malina hadička 80 cm.
NSokolik | So 23.6.2007 20:06:56
Dnes přívlač na Moravě cca.hodinu a půl. Počasí nás vyhnalo ale kamošovi se ještě povedl candát 48cm jinak nic:(
Nsmolky222 - Profil | So 23.6.2007 19:48:05
V jeden podvečer som si naviazal udicu zbal pár blinkrov a šiel som si zachytať . Som z Námestova( to je mesto ležiace hneď vedla vodného diela Oravská priehrada) - do nej sa vlievajú Biela orava , Plhoranka , černa orava. jua som sa vybral na Bielu oravu .
Zvolil som si lov na prívlač .Dal som si silon 025 zato lanko a blinker (červenej menší velkosti nevravím)
a mohlo sa ísť .
Rzhodol som sa ísť na nedaleký riečny kúsok cca 2km dlhý.šiel som po brehu dole prúdomasi po 20 minútach som narazil na kríky hoil som tam a bola tam zubatá ale s tak bojovnov šťukov som sa ešte nestretol . zdolávanie bolo dosť náročne lebo so ju muselťahať hore prúdom týmto krátkym a trocha odveci článkom by so chcel poprosiť všetkých ktorí milujú prívlač tak ako ja nech mi pošle dajaké novinky alebo vlasné skúsenosti chytania na tento nádherný tip lovu .dakujem
NVláčkař - Profil | So 23.6.2007 18:00:48
Dnes jsem si přivstal s vidinou lepších úlovků, no nepomohlo to. Od bezrybky mě zachránilo tohle okouní mládě.
NBUMBUŠ - Profil | So 23.6.2007 16:39:06
Dnešní rybačka od 04.00-10.00 hodin přinesla jednoho cejna 45cm a tohoto krasavce 58cm.
NMirek Saf. - Profil | So 23.6.2007 15:41:21
NZedKa | So 23.6.2007 15:32:56
První letošní vláčka s fungl novým nádobíčkem - ryby nebyli moc aktivní, ale přesto -přišel pěkně vypasený okoun a jedno štíhle.
NNovakob - Profil | So 23.6.2007 14:03:58
Dnešní asi pul hodinova procházka s vláčákem přinesla jednu štičku a nějaký okase.
Njepice - Profil | So 23.6.2007 13:28:14
Muškařina od 8:55 do 11:00. Chytal jsem v Podhardí pod splavem u hotelu Zátiší. Voda byla lehce přikalená, možná i trochu zvedlá (nevím, jak to vypadá za normálního stavu). A ryby sbíraly jako blbý, nemělo to chybu... Vysušil jsem 5 tloušťů, 5 bolenů. 4 oukleje, proudníka a ouklejku pruhovanou (vše ve velikosti kolem 15cm). Potom jsem nasadil streamera, kterého jsem tahal co nejrychleji to šlo a chytil jsem 3 boleny, z toho 1 měl solidních 43cm (zatím největší ryba na mušák) a okouna. Bolen to nahulil tím stylem, že prut ztěžkl a chvilku stál v proudu. Pak se ale rozjel do tůně, takže zdolávání nebylo tak atraktivní. Škoda...
Velmi vyvedená chytačka. I počasí bylo celkem dobré- teplota kolem 20 °C, sluníčko vyloženě nepražilo, prostě pohoda. Chytáno na chrostíky, CDC jepičky a streamery.
NHomerBond - Profil | So 23.6.2007 11:47:45
Dnesni ranni vlacka od 6:00 - 8:00. Reka malinko zvedla, trochu zakalena. Nepovelo se dneska nic. Ani drbanec. Tak se musim spokojit s nalezem wobblera Salmo minnow 6 cm floating v barve pstrouzka :-)
NLukas100 - Profil | So 23.6.2007 10:48:41
Dodávám foto ze zahájení. V sobotu 9 bolenů 50 - 68 cm (viz. foto), v neděli 11 kousků okolo 50 cm, v úterý 7 bolenů a 4 parmy (62 na foto), největší 72. Ale teĎ po těch bouřkách už to tak nejde.
NDenisRa - Profil | So 23.6.2007 9:22:55
Moja prvá mrena. Chytená na kostňáky. Bola dlhá až 34 cm. Teším sa na ďalšie a väčšie.
NFish-boy | So 23.6.2007 9:09:51
2. deň prívlače a hneď táto krásna šťuka.Mala asi 42 cm. Chytená na rotačku.
NFish-boy | So 23.6.2007 9:03:02
Môj prvý boleň. Zabral na arašidové chrumky na hladine.. Spôsob lovu na plavák.
NStarouš - Profil | So 23.6.2007 2:00:24
Dnes odpoledne výlet na kole k říčce. Rybky docela braly, ale jen menší kousky do cca 30cm-lapeni 4perlíni(jeden pěkný - okolo 30cm), 2 tlouštíci, 4 oukleje, 3 cejnci, 2 plotice a jeden hrouzek. Lapáno na plavačku a feeder, braly na obojí. Nej nástraha - masňáci. Když už jsem měl skoro zabaleno, tak přišel liják jako blázen. Asi si dokážete představit, jak příjemná byla cesta domů(cca 10km) po rozbahněnejch polňačkách... Hrůza!!! Kolo jsem odbahňoval asi až do půlnoci...Ale i tak tam bylo krásně...
NSynodontis - Profil | Pá 22.6.2007 21:36:43
I přes napřízeň počasí jsem se vydal na přívlač. Nejdřív jsem chytil jednu štičku 57 a chvíli poté i candáta 56. Měl jsem mnoho opravdu velkých, ale promarněných záběrů. Přesto, že jsem byl promočený na kost jsem byl z dnešního lovu spokojen.
NYchtyl - Profil | Pá 22.6.2007 21:28:06
Dnes jen na skok protože nebyl čas. Voda strašně zakalená až jsem se chvíli rozhodoval, jestli vůbec lézt do neoprénů. Nakonec jsem do toho vlezl a za dvě hodiny jsem přesvědčil jednu štičku, jednoho duháka 40 cm, dva potočáky 36 a 37, jednoho tlouště a jako třešničku na dortu krásnýho sivena, kterej se u nás zas až tak moc často nevidí. Nakonec mne od vody vyšplouchnul pěknej liják. Vše uvláčeno - vše puštěno.
Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.
Kde to žije - všechna témata
0:14NLov pod jezem v letních vedrech? 10
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 3
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtNRybáři vs ochránci přirody 86
ČtNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 4
ČtNDiskuse k článku: Invazivní druhy ryb v našich vodách 2 - Sumeček americký 21
ČtNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
ČtNPoradna: Sumcařina 2574
ČtNStaré Česke rybářské vybavení 399
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StNPoradna: Redakce MRK.cz 1766
Co je nového - všeobecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
SvětPVA.cz – Carp PVA Specialist
Jsme specializovaný rybářský e-shop zaměřený na PVA materiály, nástrahy a produkty pro moderní kaprařinu a method...









































