- Úvod
- Pokec
Můj lov
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
Nsoulfly - Profil | Čt 21.6.2007 13:19:11
Tak konečně sem se dočkal. Od mala sem snil o sumcovi a ted sem mi to povedlo. Sonarem sem si našel místo, vysekal trávu, zased a kolem 23 00 tam byl. Pocit po vytažení se nedá popsat. Žádnej obr, ale učinil mě štastným. 112cm samozřejmě vrácen vodě.
NYchtyl - Profil | Čt 21.6.2007 11:00:10
Vláčka jen na chvilku po polední v pařáku. Voda stále přikalená, ryby stále pasivní. Chyceni dva duháci do čtyřicítky, jeden malej potočáček a dvě štičky padesátky. V hromadě potopeného bordelu uprostřed řeky jsem našel krásnou Rapalu F-7 G, malý kopýtko a anglána, takže jsem nakonec v plusu. :-)
NYchtyl - Profil | Čt 21.6.2007 10:57:21
Druhý den po zahájení a podobná bída jako včera. Vody málo a navíc přikalená. Chyceno 6 potočáků, z toho jeden 50 cm. Dále 7 tloušťáků přes čtyřicítku, z nichž jeden měl krásných 55 a byl to opravdu vyžranej a tlustej prasopes, potěšil. Několik ryb neznámého původu spadlo, několik záběrů promeškáno, jinak nic.
Ncz - Fisherman - Profil | Čt 21.6.2007 7:19:36
Dnešní ranní vláčení skončilo bez výsledku! :-) Ani jediná rybička nebyla zdolána . . .
NMaco - Profil | Čt 21.6.2007 0:31:45
Požád jsem se nemohl rozhodnout jestli pojedu na Na Šistým nebo do Syrovic.Počasí jasně říkalo, že to nebude nic moc(odjížděl jsem v 12:30 a bylo 33°C !!!)
To se potvrdilo i na místě, když na hodně navštěvovaném rybníce v Syrovicích byl enem jeden důchodec!
Ale ten zanedlouho odfičel na kozidechu.
Na červíky lapen "cín" 23 cm.Pak dlouho nic, tak jsem zkusil naďubnout zelenou extrudu.Na tu jsem zasekl pěkného amurka 29 cm.Foto přikládám.
Maco
NMaco - Profil | Čt 21.6.2007 0:21:17
Služebně v Praze.Chtěli jsme zkusit soutok Vltavy a Sázavy v Sázavě.Plán byl zkusit přívlač a všecko ostatní.Ze dna nebralo vůbec nic...Pak jsem přepl na plavačku a kuličku z chleba.Zdoláno pět krásných ouklejek vše kolem 21 cm!
NMaco - Profil | Čt 21.6.2007 0:12:07
Tak po 6 dnech o5 na Klimšáku! a o5 nezklamal :o) Ryby chyceny v pořadí kapr 42 cm,"cín","cín",kapřík 39 cm,kapr 45 cm a kapr 40 cm.Vše tradičně na nesmrtelné červíky.
Všechny tři mírové ryby, jako všechny tenthle rok, puštěny z5 domů.
Plavčata vedle učila grifonka jezdit na prkně :o)
Njepice - Profil | St 20.6.2007 22:14:35
Chytačka s děckama z kroužku od 15:30 do 19:00. Chytala se hlavně plavaná a položená. Já chytal plavku s 6m boloňkou a poněvadž jsem byl línej převazovat, musel jsem chytat s 4g kuláčkem. Celkem se chytlo asi 25 ryb ve složení kapr, cejn a plotice. Já osobně chytil 2 kapry, 4 cejny, plotici a 1 kapříka jsem při zdolvání urval. Tak nějak jsem si s ním hrál a pak jsem ho asi tím zdoláváním hodně nas*al a rozjel se do potopených keřů... Moje chyba.
Celkem pěknej den, jen zbytečně moc horko. Svačinka v podobě tvarůžků s chlebem taky bodla. Chytáno na kuku a masňáky.
Nharvis - Profil | St 20.6.2007 20:10:20
Včera večer a dnes pokusy o štiku. Největší ( 59cm-foto) zabrala symbolicky v čase oběda. Celkem 12 kudel, pár tloušťů, okounů a jeden cejn za hřbetní ploutev.
Ntrpky - Profil | St 20.6.2007 20:03:19
Pohodová procházka kolem vody a krásní okouni k tomu,co víc si přát.Skvělá rybařina.
NChmelda - Profil | St 20.6.2007 19:30:18
Včera ve 23.15 když jsem s kamarádem začal balit tak mi přišel krásný záběr na hrouzka 10cm a byl z toho úhoř 84 cm.
NSynodontis - Profil | St 20.6.2007 14:59:28
Tak jsem se včera vydal vláčet. Již po chvíli jsem zdolával štiku, tak 70, ale díky mé neohrabanosti jsem jí přímo u podběráku strhl. Poté přišli ještě dvě kolem 55.
NAngle face - Profil | St 20.6.2007 14:50:38
Vyrazil jsem si na štiky a slavil uspěch fakt dobrá chytačka štiky přišli tři 45,50,60 většího ni.I tak jsem rád že se něco povedlo Petrův...
NMartin M. - Profil | St 20.6.2007 14:16:17
tak letos poprve na cejnech na teto prehrade a rovnou pres noc (vecer+rano). zkusil jsem uplne nove misto, kde jsem jeste nebyl. nejdrive jsem chtel zakrmit raketou, ale po 5ti nahozech jsem zlomil novej prut zakoupeny pro toto pouziti (pilkrovek klacek na 200 g !!!), takze jsem musel zmenit strategii a zaplavat si tam s partiklem sam. samozrejme jsem vedel, ze pak nebudu moci dokrmovat, ale zkusil jsem to. do vecera jsem z toho mista dostal jen 3 cejny obvykle velikosti. chytl jsem asi 30-40m od brehu, ale vsiml jsem si, ze asi 15m od brehu se pravidelne delaji velke kolace bublin, pokazde kousek vedle a uz asi hodinu. nahodil jsem tam jeden proutek a za minutu jsem mel cejna tak 58cm. takze zmena planu, oba pruty putovaly ke brehu. do tmy jsem tam vyloupl jeste nekolik dalsich pekny, za tmy to uz ale neslo. rano jsem dokrmil a hned na prvni nahozeni naaadhernej cejn, ale nez jsem dosel pro metr a fotak, ta bestie mi vyskocila ze sitky, chytla krmitko v sutrech a utrhla navazec! snad to mam v oku a reknu, ze mel 62 plus minus centak. ale vystavni musovske kousek. nu coz, chytal jsem dal, prisli dalsi pekni, ale takovej uz ne. k tomu hafo malych kapriku, cejnku a jesenu. poprve se mi zde stalo, ze by ryby delaly bubliny, bylo to fakt krasne pozorovat, jak se problizuji a nebo jak po dokrmeni zase zacinaji zrat.
u brehu neustale lovili budto velci jeseni, nebo slusni boleni, nevim, ale skakali u toho i metr nad vodu, jak utocili z hloubky. ryby tak pul metru a neco.
NFishky - Profil | St 20.6.2007 12:24:27
Jdním slovem vo nervy, boilies z plavačkářské směsi mi druhý den celé popraskalo, tak jsem neměl na co chytat, parťák mi dal hrst svého, ale páč ho měl také poskromnu, byl čas zvolit plán B :))) ten přišel, když mi včera v noci sumec seškubl při vytahování prutu cejna cca 30cm, no morda to byla u břehu hrozná, málem sem si cvrknul. Zanadával sem si, ale tak rychle jak sem měl převázáno a navíc nachystáno sem v životě neměl - na druhý prut také zabral cejn, ale toho jsem vyserfoval z vody takovým fofrem, že ani sumík z motorkem by neměl šanci ho chňapnout. No za 10 minut už oba pruty ležely nastraženy s filetkou. Za 10 minut na to přišel na levý prut padák, a bohužel rybu jsem nedokázal zaseknout. Za dalších 5 minut už ale hvízdal pravý prut a tak jsem měl možnost potěžkat si sumíka na nových prutech. Po 5ti minutách se mi bohužel vyvadil - chytal jsem totiž na klasický "boilies" návazce, ale misto bobků jsem dával filetu :) no znova jsem převázal, ale tentokrát už s dvěma "obr" háčky, nej co jsem v penálu našel, tedy číslo 2 :) za 6 hodin filetování pak přišli ještě 3 candátci 62, 63 a 65cm a jedna štička 84. Včera večer ještě jeden pidi sumík 72 a tím filetování skončilo, páč jsem neměl na co chytat (starý filet nechtěly) a čerstvý nástražky se mi nechtělo chytat...
NZachy - Profil | St 20.6.2007 11:12:54
Vycházka s vláčákem na Svatavák,kuklu,štikárnu a břízák.Zkoušeny rotačky a gumy.Kromě pár drbanců na rotačky vůbec nic.
Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.
Kde to žije - všechna témata
0:14NLov pod jezem v letních vedrech? 10
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 3
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtNRybáři vs ochránci přirody 86
ČtNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 4
ČtNDiskuse k článku: Invazivní druhy ryb v našich vodách 2 - Sumeček americký 21
ČtNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
ČtNPoradna: Sumcařina 2574
ČtNStaré Česke rybářské vybavení 399
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StNPoradna: Redakce MRK.cz 1766
Co je nového - všeobecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
SvětPVA.cz – Carp PVA Specialist
Jsme specializovaný rybářský e-shop zaměřený na PVA materiály, nástrahy a produkty pro moderní kaprařinu a method...









































