- Úvod
- Pokec
Můj lov
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
Braun - Profil | St 30.5.2007 20:16:58
Zdarec..... dnes od 5:30 - 14:30 hod na rybníku v Ponětovicích celkem dobra chytacka.... co nához - záběr! Bohužel kapříci co brali měli tak 5 - 20cm. kamarad chytl nejvetsiho a ten měl 41cm.
vydrouš - Profil | St 30.5.2007 19:31:59
Včerejší rybačka stala za to, chyceny tři hadi 85, 80, a jeden prcek 50. Vše na rousnice, a dost brzo do 22 h
KARBIS - Profil | St 30.5.2007 14:14:45
Dnešní rybačka se celkem vydařila malej chyt konečně svého prvního kapříka no a já jich měl celkem 17kousků ale samej dorostenec jen jeden měl 45 cm.
wenda - Profil | St 30.5.2007 12:42:20
tak po zprávě kamaráda, že na tomto revíru chytá na žížaly duháky a siveny okolo 33cm jsem se rozhodl, že si vezmu mušák a zaházím si. Vytáhl jsem asi tak 20 tloušťů, 3 lipánky a 10 potočáků od 15- 41cm na to, že je to mimopstruhovka, tak fakt dobré. Vzal jsem tedy 2 pstroužky a mazal domů (38, 41)
phlanx - Profil | St 30.5.2007 9:09:37
Tak muj prvni lov v mem domacim reviru pred barakem dopadl spatne.
Mistecko na rece krasne ale ty bojky prede mnou zrejme slouzily k zakrmovani od nejakeho mistniho kolegy :-( Takze ani tuk. Na polozenou s krmitkem a na druhy prut polozene zizaly. No a po hodine lovu pouze asi 3 metry prede mnou vyskocila nad hladinu ryba jakoby na pozdrav. Na haky ani tuk. Musim zmenit flek.Zkusim pod zeleznicnim mostem nebo u botelu Racek.Bylo to doufam jen pocasim a shodou nahody.
Maco - Profil | St 30.5.2007 0:01:47
Jóó a tady je ta fotka toho mega amura 16 cm!!!
Pardón za qalitu, ale je to z PDA.
Zapomněl jsem napsat, že všechny ryby byla vráceny zpět domů °°°
Maco - Profil | Út 29.5.2007 23:52:24
Hlásím vynikající rybačku :o)))
Stalo se tak v Syrovicích na vodičce.
Při příjezdu mě překvapil enem jeden rybář na celém rybníce!!!Vy co tam jezdíte tak víte, že je tam vždycky širší společnost!Pak jsme na chvílu byli aji sami!!!
Teď k rybám: Vejce brzo vedl 2:1 po té co zdolal dva mega amury * 16 a 25 cm!!!Já jen kapr 35 cm.Pak se situace obrátila a do konce už jsem tahal ryby jenom já :o)
Nejdřív kapr 40 cm a po něm asi za tři minuty pořádný záběr!Ryba moc nebojovala a u břehu byl za chvíli amur obrovských rozměrů.Jenže sílu co ušetřil, pak investoval do prudkého výpadu, který můj návazec 0,23 nevydržel :o(((
Pak přišel kapr 37 cm,nato amur 56 cm! čímž jsem si zvedl svůj osobák! (chytám druhý rok)
Pak kapři 36,51 a 34 cm!!!
Nejosvědčenější nástraha byla rohl.boilies KONOPÍ!!!!!
Endy13 - Profil | Út 29.5.2007 22:32:34
dneska se suchou na hraji river...asi desitka ouklejek pruhovanych..a 3 salmonoidi..krasna chytacka...
havl | Út 29.5.2007 22:01:44
Dneska večer na dvě hodinky, celkem chladno, hlavně díky větru. Lapeno 5 plotic, 1 lín a minikapr.
BAZY - Profil | Út 29.5.2007 21:07:03
Navečer jsem si na chvilku odběhl na Šlajzu zablbnout si s kapříkama,celkem to šlo i přes celkem silný vítr.Celkem si dali na čas,než najeli na krmení,ale pak se to celkem rozjelo a byla spokojenost.Kapříků bylo nakonec 7,nej.tak 45,a 9 cejnů,taky poměrně slušných.Mezi tím ještě pár plotic a jeden malej amurek.Krmeno Traperem+kuku a červ,na kotvě to samý
Sander02 | Út 29.5.2007 21:02:27
Dneska na křetince ve dvou.Chyceno kolem 10 kaprů a jeden amur.Skvělá chytačka.
Mitchell - Profil | Út 29.5.2007 19:44:37
Dnes jsem byl s jerzyym na fislach chytali jsme kazdy jednu hulku na splavek a jednu na tezko. Pochytanicko krasne kazdy jsme si chytnuli nekolik kapriku od 30 do 55cm samozrejme vsechny ryby byly vraceny vode. Jinak jerzyy dovezl super krmeni pred kterym jsem musel smeknout:-)))))
Kubats - Profil | Út 29.5.2007 10:15:51
Včera sem byl zkusit Úhoře pčasí se zdálo být idealní , přehnaly se dvě pořádný bouřky ale hadi nebaštili , ale potěšil mně tenhe sumčí vypasenej dorostenec cca 65+ doufám že ho ještě jednou potkám tak za deset let, a na finále jeden premiérovej Mník cca 30cm je to nádherná ryba , takže krásná chytačka pod palbou blesků.
tomfisherman - Profil | Út 29.5.2007 9:28:33
Nedělní večerní posezení s kamarády u rybníka a za 3 hodiny dva slušní kapři 76 a 75 cm.
gadasnik | Út 29.5.2007 0:38:51
Víkendová chytačka převážně amurová se vydařila.Hafo amurků i amurů,nejvíce perlili gadasníci-potěr.
Molek - Profil | Po 28.5.2007 23:33:10
zaujala mne zprava nejmensiho kapra tady je muj z Bilky na anglicaka tricet metru daleko
A tady je dalsi velikan z lovu jinak tak tricet plotic dva giganti linci viz obrazek a stejne velikosti amur a dalsi zahadna ryba ktera se semnou nebavila a po peti minutach jsem ji nekde na druhe strane rybnika stratil
soptik - Profil | Po 28.5.2007 23:04:29
Sobotní dopoledne na Hartě se vydařilo.Hodně mallých a jedna 47.Pěkné počasí a super voda na koupání
Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.
Kde to žije - všechna témata
21:07NElektro tříkolka na ryby 40
21:00NLov pod jezem v letních vedrech? 6
20:15NBleskovky: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody 1
19:49NPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 3
16:25NDivoký potočák nebo granulák? 63
15:07NRybáři vs ochránci přirody 86
13:52NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 4
13:24NDiskuse k článku: Invazivní druhy ryb v našich vodách 2 - Sumeček americký 21
8:59NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
8:21NPoradna: Sumcařina 2574
6:48NStaré Česke rybářské vybavení 399
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
Co je nového - všeobecné
20:15NBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme prodejnu
RS Fish rybářské potřeby s.r.o
Havířov - Město, Hlavní Třída 438/73












































