- Úvod
- Pokec
Můj lov
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
0x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
Maco - Profil | Ne 27.5.2007 23:01:48
V sobotu jsem poprvé v životě vyrazil na soukromou vodu!Co se týče ryb, tak jsem byl spíš zklamán...Jinak zábava byla parádní :o))) Vyrazil jsem s kamošem ze střední kterého jsem pár let neviděl, takže bylo nějaké pivko, vínko aji faječka :o)))
Já jsem chytl cína 25 cm, karase 35 cm(můj nový osobáček :o) ), cín cca 20 cm a večer v 22:14 záběr od kapříka 44 cm :o)
Vše samozřejmě puštěno zpátky domů...
Perličkou byly záběry od plavajících a pořád kolem nás kroužicích ondater, kterým jsme se tam očividně nelíbili :o( a taky jeden záběr mi přivodil lovící netopýr nad chladinou, který mi brnknul do silonu :o)))
Křižáček - Profil | Ne 27.5.2007 20:40:51
Tak dneska sem si pekne zachytal, chyceni 3 kaprici(36,39 a 45). Vsichni bojovali jako kdyby byli posledni, i ten nejmensi mi tahal prut do vody. Omlouvam se, ze nemam foto, protoze fotak zustal doma. Chytano na foukanou kukurici.
Rybkin - Profil | Ne 27.5.2007 20:10:20
Dnes výprava s Pepou na jízu,voda lehce přikalená ale nebylo to na škodu,chytli jsme tři kapry 40-50cm k tomu několik pěknejch plotic,jeden cejnek a pár řezanů.Chytáno na feeder,nástraha červi,kuku,rohlík a žížaly
scopi - Profil | Ne 27.5.2007 20:05:18
dnes na soukromém rybníku u Nového Města na Moravě a 4 líni (cca 30 cm), 1 sotva mírovej duháček a 12 kaprů 51-60 cm a 4 mi spadli. Nádherní kapříci s břichy jak kopačáky těsně před třením. Musím přiznat že jeden šupi 56 cm se už oněch milostných hrátek nedočká. Jinak vše ostatní puštěno a hlavně nádherná chytačka...............
jepice - Profil | Ne 27.5.2007 19:17:36
Muškařina od 14:10 do 15:45. Chytal jsem tu poprvé, takže jsem si v klídku prošel kousek revíru u Hardeggu. Chytil jsem si 1 potočáka a další, ale určitě větší, mi spadl u přechodu pro turisty. Prostě to nakopl, já ho nahulil, párkrát zakopal a byl pryč... Prostě smůla. Když jsem začal nadávat, tak mě pozorující rakouští turisté docela nechápali.
I přes ztátu pěkné ryby to byl pěkný den, chytáno na goldy.
jepice - Profil | Ne 27.5.2007 18:52:18
Muškařina od 14:25 do 16:10. Prvně jsem vytáhl 2 perlínky, ale když jsem zahlédl u hladiny kapry, šel jsem do nich. Navázal jsem tam chlebovku a na přívěs pakoše. Holdil jsem to před prvního kapříka- 2x se pokusil chlebovku nasát, ale do sebe ji nedostal. Pak se přiblížil k pakošovi, ale i toho nechal být. Myslel jsem, že mi vyroste trpaslík...
Byl jsem docela zklamanej, pak jsem si zpravil náladu v krčmě. Chytáno na goldy.
jepice - Profil | Ne 27.5.2007 18:42:33
Muškařina od 9:10 do 11:40 u přehrady a pak u Louckého splavu. Ze začátku mě překvapila docela kalná voda. I přesto jsem však nějakou rybku chytil. Nechali se přemluvit 2 potočáci a tloušť- vše kolem 25cm.
Celkem to ušlo, chytačku mi zpestřilo tření 50cm tloušťů u přehrady, 2 stíhačky lítající pár desítek metrů nad baráky a 4 parašutisti skákající z vojenského vrtulníku.
Chytáno na chrostíky.
sojka - Profil | Ne 27.5.2007 18:28:23
Včera v noci opět marná snaha o prvního úhoře, tentokrát na Labi v Mělníku. Brali jen malí cejni, malí kapři a podoustve.
Vedle mne zmaseno sumčí miminko cca 40 cm. Prý je to tam úplně běžné, sumce prý nikdo nepouští!!! Kde to žijem!!!
Tešínský - Profil | Ne 27.5.2007 17:47:17
Dnes bylo na rybách opravdu krásně vystřídaly se všechny způsoby počasí....Záběr od kaprů na boilies jsem neměl ale přesto jsme jich já s kámošem pár lapili. Na jemnou montáž potom ještě dost plotic a perlínů! PETRU ZDAR
brach - Profil | Ne 27.5.2007 17:40:07
Babička chtěla kapříka, tak jsem jí musel jednoho přinést. A ani mi to nevadilo. Na mačkanku jsem si mohl vybírat.
Co mě to totálně naštvalo, byl bordel od zahrádkářů, na které v pondělí pošlu ŽP.
fredyn - Profil | Ne 27.5.2007 17:23:58
Po par dnech krmeni kukurici a vlastni boilie jsme vyrazili uz v patek ale kaprum se moc nechtelo jen kolega lapil jednoho mensiho.V sobotu uz to bylo lepsi,prvni prisel amur na kukurici a hned jak sem ho vratil vode sem dostal zaber na moji mušli od kapra(foto),kolega chitil 2 mensi.Na vecer prisla silna borka s jeste silnejsim destem.Porad jsme se utesovali tim ze to jde pryc ale oba sme vedeli ze to neni pravda a kdyz se setmelo tak sme byli primo uprostred te bourky,neco uz sem na rybach zazil ale ted sem mel fakt nadelano v kalhotech.
Martin Samek - Profil | Ne 27.5.2007 17:02:30
Dnes supr chytačka.
Spusta záběrů, tři nádnerné, ale bohužel neproměněné záběry od velkých kaprů+chytil jsem si svoji 1. rybu cejnka malého-21cm
havl | Ne 27.5.2007 16:21:04
Dnes ráno, sem tam záběr, celkově žádná velká aktivita, potěšil jeden pěkný lín a perlín.
Kajman-Grizly - Profil | Ne 27.5.2007 15:48:10
Tak jsme s Tomem změnili lokál a vyrazili jsme na rybník Zádušní.Přijel kamarád Boris,který se specializuje na lov větších kaprů.Bylo zataženo,kousek od nás bouřka,zakalená voda,no prostě ideální počasí na úhoře.Nechytli jsme však žádného.Ani potah.Za to jsme chytli dohromady 14 cejnů(spíše cejnků do 25cm).Vydrželi jsme do půlnoci,že tma ukáže.A taky nám ukázala pouze tmu.Snad příště.Petrův Zdar
splavek - Profil | Ne 27.5.2007 15:27:02
Dnes brzy z rána,jsem si zajel zachytat na odtok ze štěrkovny.Vybalil jsem děldu,nakrmil a za chvíli přišli první záběry plotice,cejni a jeden kapří dorostenec.Vše chyceno na červy nic jiného nebodovalo,Jakmile se víc zvedla Morava a voda se silně zakalila, záběry přestali, jel jsem domů.Cestou mě napadlo zajet na jeden soutok na Moravě ,ale ani tam jsem nebodoval,tak jsem upaloval domů na oběd.
Čudlař - Profil | Ne 27.5.2007 15:23:17
Dneska malý výlet na chrudimku . Po pár náhozech sem chytnul jednu malou plotičku ...za půl hodiny ani ťuk když najednou mouchu vzala velká ryba a mizela proti proudu a ani ji nevadilo že mi vzala skoro všech 27m lajny...po 10 minutách byla ryba zdolána a měřila přesných 50cm...ryba po krátkém vyfocení putovala hned zpátky do vody ...poté už chycen jen jeden tloušť kolem 25cm....
Mlady_rybar - Profil | Ne 27.5.2007 14:29:30
mrkva - Profil | Ne 27.5.2007 12:27:00
Ctvrtecni a dnesni parne dopoledne stravene opet na kaolince... obe chytacky dopadly podobne... nekolik plotic, pokazde jeden kaprik na brehu a nekterym se z vody nechtelo a na fotecku neprisli... takze az na tu uspesnost to celkem slo...
RomikS - Profil | Ne 27.5.2007 9:34:34
Ráno od půl šesté do půl deváté jsem pod Hádkem lapl asi 20 takových,menších i větších kaprů,jednoho karasa a 2 duháky,všechno na plavanou na rohlík.Pěkná chytačka,vše plave dál.
Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.
Kde to žije - všechna témata
18:09Lov pod jezem v letních vedrech? 2
17:46Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 2
16:25Divoký potočák nebo granulák? 63
15:07Rybáři vs ochránci přirody 86
13:52Zkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 4
13:24Diskuse k článku: Invazivní druhy ryb v našich vodách 2 - Sumeček americký 21
8:59Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
8:21Poradna: Sumcařina 2574
6:48Staré Česke rybářské vybavení 399
StMedkovy rybníky Kroměříž 188
StBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StPoradna: Redakce MRK.cz 1766
StHlídač slev eshopů 751
Co je nového - všeobecné
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . Bleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
PÁRYSŮV RYBÁŘSKÝ RÁJ
Rybářské potřeby pro všechny, kteří propadli kouzlu rybařiny. Díky unikátnímu věrnostnímu systému nakupujete neustále se...







































