- Úvod
- Pokec
Můj lov
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
0x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
Folpy | Út 26.7.2005 9:49:25
Vik - Profil | Út 26.7.2005 8:41:22
3 hodinky lovu s feederem : 4 ostroretky cca 40cm +- kapřík 62 cm zdolán v proudu 15-20min a spousta drobotě, krásná rybačka
Vinko - Profil | Út 26.7.2005 0:14:26
Krásný večer u Berounky a štědrá odměna: 14kg a 95cm. Samozřejmě, že jsem si místo pár dní připravoval.
Marcel - Profil | Po 25.7.2005 23:05:49
Tři hodinky u vody a z toho cca 45minut úžasný večerní sběr. Nepočítaně potočáků, v klidu bych mohl po 5 minutách odchytat... Nej PO 36cm :-) a celkem mazec v té tmě. By mě zajímalo, kde ty ryby jsou přes den...
jepice.cz - Profil | Po 25.7.2005 23:03:21
Dyje 11A- Lov na plavku s úmyslem na kapra (loveno na kuku) od 13:45 do 16:30. Celkem 8 plotic, 4 cejni. Vše kolem 30-ti cm. Ke konci lovu za mnou přijel eppl a překecal mě abych šel za ním pod Znojemskou přehradu (vykládal mi jak chytá tlouště, okouny,...)
Dyje 11- S epplem pod přehradou od 17:00 do 19:00. On lovil s mušákem a já vláčel na třpytky. Ze začátku 4x okoun okolo 15-ti cm a pak to přišlo. Přišel můj první pstruh (potočák) a měl 28cm. A 5 min. na to přišel další menší 24cm. Pak se mi u břehu vyhák okoun. Vše chyceno na rotačku č.1 s červeným listem.
Pak me Eppl pozval na limču, on nic nechyt, jen 1x urvaná mucha. A navštívil nás Pan muškař Zahradník.
Krásně strávený den s občasnou přeháňkou. Vše plave dál (jako ostatní ryby ode mne chycené letos)
Přikládám foto potočáka 28cm.
orf - Profil | Po 25.7.2005 14:56:25
Tak jsem navštívil poprvé Dyji v národním parku a můžu říct že příroda parádní a i nějaký ryby se nechali zlákat, nej 33 potočák a taky pár lipánků přes třicet.Jenom ten přístup je hodně náročný(časově),ale musím říct že to stojí za ten klid a přírodu. Jinak šel jsem od obce Lukov, příště prubnu od Podmolí....
boyscout - Profil | Po 25.7.2005 12:43:20
Zajel jsem zkusit, zda už jsou kapři na svých obvyklých místech jako každé léto. Výsledek předčil mé očekávání. Doba lovu 4:30-8:00, 2x feeder. Celkem 5kaprů na prutu ale jenom 2 venku (55 a 76cm). Trvalo aspoň 15minut, než jsem toho krasavce přesvědčil aby se dal vyfotit (návazec 0,18+7m 0,25 šokovka+pletenka+Antares medium). Další 2 mi spadli a jeden to utrhl během asi 70m dlouhé brutální jízdy přes brzdu směrem po proudu. Jak byl velký netuším , ale menší než ten vytažený asi nebyl, protože ten mi vyhrčel jenom max. 50m :-). Na to, že jsem si jenom zajel na chvilku k vodě (před hoknou) jsem velice (převelice) spokojený. Ale ten ztracený kapr mě štve, musím pořádně vyladit sestavu.S takovým teletem jsem nepočítal a chyby se holt neodpouštějí. Prostě tam občas vyjedou i ti mastodonti z Dyje6 a chce to s tím počítat. Budu muset požádat matyho o praktické rady ohledně feeder gumy apod. Kromě kaprů jenom 3 slušné plotice a jeden menší cejn cca 40cm , což je jenom imitace těch cejnů co se tady loví v květnu :-)
steve - Profil | Po 25.7.2005 11:10:05
Ve stredu jsem se vydal s Ychtylem do zeme krale Miroslava na stiky. Za 3 hodiny vlaceni jeden potocak 36 cm, kterej se chudak obesil na stikovyho woblera. Vcera jsem po prijezdu k rece otocil, neb tam bylo jak na zavodech a odjel smer Krusne Hory. Na potoce cca 30 potocaku prevazne na nymfu, za zminku stoji 46 a 38 cm. Podvecer jsem pak stravil na cca 1ha pstruhove nadrzi - par potocaku, hafo duhaku mezi 10-20 cm, 2 okouni a prekvapeni - lin 23 cm na zelenyho pakose. Zajimalo ktera hlava vymyslela vysazeni teplomilne ryby do studenyho pstruhovyho rybnika v horach ?
matrix | Po 25.7.2005 10:06:55
matrix | Po 25.7.2005 10:05:29
A pousteni.......
Je focen kde je focen protoze to bylo cca 10m od mista uloveni a tam jedine se svitilo celou noc......
Robert(původní) - Profil | Po 25.7.2005 10:05:00
Šel jsem si jenom na chvíli kvíčerku hodit něčím okovaným. Jeden candátek tak 35-40 mi vzal červenohlavého woblera na první hod, pak v proudu druhý stejné velikosti na svítivě zelené kopyto. Byli to mí první uvláčení candáti v životě. Překvapivě jsem nic neutrhnul.
matrix | Po 25.7.2005 10:04:33
Tak jsem se nakonec vydal s bratrankem do Policky---celkem jsem chytil na feeder 4kapry a 1lina a oni v 5ti lidech 5kapru a 1lina---chytali jsme od pulnoci tak jsem sel v 02,15 zkusit vlacku na woblera jestli ho nevezme sumik a zaber a najednou na brehu koi za ploutev 66cm--skoda ze nebyl normalne--ale byl pekny......
Ľubo | Po 25.7.2005 9:39:31
Dva dni strávené na súkromnom rybníku v prekrásnom prostredí, prvý deň bez záberu, druhý deň sa podarilo pár kúskov, vrátené vode.
hraji - Profil | Po 25.7.2005 8:09:07
V neděli ráno jsme vyrazili s Neem na Hartu, ráno bylo 10 stupňů a nepříznivé počasí se projevilo i na návštěvnosti, bylo tam jen pár vytrvalců. Našli jsme místo poblíž starého řečiště , zakrmili a dali se do nich. Chytali jsme bílou rybu na feeder, záběry byly ale dost opatrné a museli jsme experimentovat s háčky a délkou návazce. Nakonec se podařilo ulovit několik desítek plotic, některé i velikosti jež stojí za zmínku, cejny a kapříka. Brali na kukuřici a bílé červy, pokusy s foukačkou a rohlíkovým boilies nevedly k úspěchu.
Briza - Profil | Po 25.7.2005 8:07:57
Tak jsem si udělal radost a koupil Shimano Catana AXR Multi Feeder 2,75-3,36m.
Hned v sobotu jsem ho musel aspoň na chvíli vyzkoušet. Nevzal jsem krmení, ale výsledek přesto potěšil. Mimo bílé ryby i 1 pěkná parma, bohužel jsem nenašel metr abych si ji změřil :-o
V neděli jsem vyrazil na Moravu pod Bělov, poskládal prut na kratší variantu (vláčák :-)) se špičkou 3 oz. Zkoušel jsem vláčet rotačky a výsledek 1 bolen. Tentokrát jsme metr měl a odháčkoval jsem ho ve vodě takže neměřen. Pak jsem opět přeskládal na dlouhou variantu a feedroval, ale nedařilo se mi záběry proměnit.
Celkově tedy moc příjemný víkend s novou vábavou.
Pavouk - Profil | Po 25.7.2005 8:03:41
Včera zase po delší době jsem si zašel na Moravou zafeedrovat. Soutok kanálu od elektrárny a hlavního toku vypadal nadějně. Ze začátku to ale byla bída. Asi po hodině ryby najely. Šli cejni, cejnci a
ostroretky. S jednou ostroretkou sem si vytvořil osobák. Měla poctivých 52 cm. Slušné torpédo. Škoda, že sem doma zapoměl foťák. Nakonec přišli ještě dva kapříci 47 a 49 cm, krásně vypasení. Vše chyceno na pařený rohlík.
Od vody mě vyhnali dva dementi kajakáři, kteří v kanále odřezávali převislé větvě a házeli je do vody. Některé větve byly velké jako půl stromu, krásně se točily ve
vracáku. O jednu z nich sem to urval a radši to zabalil, protože v tom se chytat nedalo. Tak sem jim aspoň pěkně od plic řekl svůj názor na jejich počínání.
Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.
Kde to žije - všechna témata
0:14Lov pod jezem v letních vedrech? 10
ČtElektro tříkolka na ryby 40
ČtPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 3
ČtDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtRybáři vs ochránci přirody 86
ČtZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 4
ČtDiskuse k článku: Invazivní druhy ryb v našich vodách 2 - Sumeček americký 21
ČtCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
ČtPoradna: Sumcařina 2574
ČtStaré Česke rybářské vybavení 399
StMedkovy rybníky Kroměříž 188
StBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StPoradna: Redakce MRK.cz 1766
Co je nového - všeobecné
ČtBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
JRC Sada Signalizátorů Radar DR Set - 3+1 | SLEVA 53%Za 1.699 Kč
Při vývoji a testování byl kladen důraz na kvalitu, spolehlivost a jednoduchost v ovládání. Díky kompaktní konstrukci a ergonomicky zkombinovaným materiálem je tato souprava moderní a spolehlivá zároveň. Limitovaná akce pouze do vyprodání zásob.
Prologic Bunda Commander Fleece Jacket | SLEVA 51%Za 765 Kč
emný 100% polar fleece 330gsm. Protižmolkující a vodoodpudivá úprava.
TPU membrána zajišťuje 100% voděodolnost povrchového materiálu s 8000mm vodním sloupcem. Prodyšná. Teplá nastavitelná kapuce. Kapsy uzavíratelné na zip.
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme cestovku
PEPA cestovní kancelář s.r.o.
Široká nabídka rybářských zájezdů a výprav: Švédsko, Norsko, Finsko, Irsko, Kanada, Aljaška, Kamčatka, Chile, Argentina,...





































