- Úvod
- Pokec
Můj lov
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
Nxycht - Profil | So 26.3.2005 15:09:53
9.00-14.00: Plavačka a feeder s Petem. Bodovala jen plavačka, chytilo asi 30 okounů 10-25cm, cejn, plotice, tloušti.....zlatým hřebem celý akce byli výše zmiňovaní okouni a la grundle (friťák) + Pilsner Urquel .... byla to ňamka.... zn.křeč end rybíz :-) Celkově supr akce
Ndoskok | So 26.3.2005 13:49:43
Ze zoufalství nad rozvodněnou Sázavou a Berounkou Vranská přehrada, za dvě hodiny kapr 50, 41 a 55.
Feeder 2 x, bílí červi.
NPetrus | Pá 25.3.2005 20:02:15
Z hráze po zakrmení za slunečna mnoho záběrů od násadových kapříků 25 - 42 cm na feeder .Splávek za větru jen 2 x perlín a cejnek .Potom důchodci začali nahazovat obří olova do námi krmeného místa takže z obavy o vlasce jsme se dali na ústup .Už tam hned tak nejdu !
NPísařík | Pá 25.3.2005 19:57:56
Já s ychtylem chytali jsem na matchku s anglanem každej asi 2 perlinky a ychtyl 1 mini okyše a ja ještě na bič kde braly na hod,ale mali.
Dnes na Kokovicich taky na angliky rybačka lepši na hod karasek nebo perlinek,ale rybky jen do 20cm.Jo a ychtyl 1 kapřika.
Nwenda - Profil | Pá 25.3.2005 19:39:12
dnes docela dlouhá procházka kolem vody, než jsem narazil na ryby, je to všechno vybrané polákama, protože je to pohraniční voda a oni brou vše co chytnou :o(( na ryby jsem narazil až odpoledne kolem 15 hodiny a to až nad hranicí s polskem. Chyceno kolem 20 podouství, 15 plotiček, 3 oukleje a jeden proudník, takže nakoce docela dobré, ale musím si koupit nové háčky a splávky, bylo tam mnoho vázek ♪♫♪♫♪♫♪
NTomash | Pá 25.3.2005 17:06:30
Pokusný lov na vylitém Labi. Lov na hnojáky, pařenku, bílé červy - plavaná, položená, houpačka. Výsledkem je pan Bezrybka, ale také pěkně strávené dopoledne s kámošem Ricem.
PS : Přikládám hooodně zdařilou fotografii, kterou vytvořil Rico.
NRadek | Pá 25.3.2005 14:26:01
Revír Okluk,od 12 do 14 hodin, 2 plotice a 10 cejnků. Pěkné počasí i voda. Ještě je to studené, brali velmi opatrně.
Neless | Pá 25.3.2005 9:56:41
vcerejsi chytani s DJem (plavana+polozena).
Prvni rybka sezony a hned tak pekne vybarvenej Linek. Nadherny pocasi a rybka rozhodne potesila.
Nmatrix | Pá 25.3.2005 8:38:14
Vcera jsem byl asi na 3 hodky na rybäcce(feeder),pocasi nadherny(svitilo slunko,nefoukal vitr, bylo teplo)a presto se rybam nechtelo,mel sem asi 4 potahy,ale to bylo jen takove tuk a pak nic:-(Ono v tom rybniku taky toho moc neni loni se o to pretahovali 2 organizace a panovalo tam bezvladi a vetsina ryb je fuc:-( takovy lidi bych strilel!!!!!!!!(kazdou vychazku si musej vzit rybu:-(((((((
Tim padem jsem Pan Bezrybka,ale to se o vikendu urcite zmeni:-)))))))))
NVláďa - Profil | Pá 25.3.2005 8:23:51
Včera poprvé s novým fídrem od Mikada. Za tři hodinky asi deset ploťek pět cejnů nej 40 a okounek. Záběry opatrné i razantní. Vše na hnojáky rohlíček nefungoval.Voda je stále vysoko a není patrné opadávání.
Ndoskok | Pá 25.3.2005 8:04:21
Stále velká voda, ale minimálně o 1 m méně než v sobotu. Feeder, bílí červi a hnojáčci. Kapr 41 cm, cejn 45 cm, 6 ouklejí, to vše za 2 hodiny. Bohužel poblíž mého oblíbeného místa připravují na víkend a pondělí pouť... Na chytání pod lochneskami a labutěmi prostě nemám, a ostatní vhodné úplavy jsou zatím nedostupné pod vodou. Stejně asi bude pršet.
NSiro | Pá 25.3.2005 7:54:10
Krom přítoku vše ještě pod ledem.
Byl jsem jen na hodku a půl a vyloupl jednu žiletku.
Nalby - Profil | Pá 25.3.2005 7:30:04
První jarní lov , bohužel bez CH.J. , soutok úpně obsazenej rybáři ,snad i při závodech jsou větší mezery , šel jsem až k mostu , překvapený ze změn na břehu po regulaci toku ,bohužel nepříjemně .
Chvilku plavaná ,ale moc mi to v proudu nešlo ,tak jsem přešel na feedr a spokojenost , pár okounků , perlín a 1 pěkný tloušť ( hnojáček , sýr+patentka )
NMacros | Pá 25.3.2005 5:23:06
Včera na jednom menším rybníku v okolí Plzně 3 kapříci vše do 40cm rohlíček a kuku .Jeden to natáhl ,že jsem myslel na velrybu ,bohužel jen 38 . Moc pěkná chytačka
NFit - Profil | Čt 24.3.2005 23:18:26
Dnes docela dobrá chytačka. Na splávek 4 perlíni a jedna ostroretka. Brácha 44cm kapra. Na druhou vycházku k vodě docela dobrý. Počasí překrásné. Už se těším na zítra :o)
NPavel Král+Milan Švec - Profil | Čt 24.3.2005 21:50:16
Včera jsme byli na pískovně o vydloubli jsme tam čtyry kapříky okolo 40cm.Žádnej větší sice nepřišel,ale měli jsme radost z prvních chycenejch kaprů v novým roce.Zítra razíme znovu.Už se těšim!!!
NLukas - Profil | Čt 24.3.2005 20:53:42
Ještě je hodně zamrznuto. Přesto na feeder několik záběrů na přítoku. Zítra jim ale ukážu!:)
Ntonysuk - Profil | Čt 24.3.2005 20:24:28
Voda ve Vltavě pomalu opadává.Zkoušel jsem to na hnojáčka,červy a rohlík,ale bez záběru.Venku bylo moc hezky.
Nwenda - Profil | Čt 24.3.2005 19:15:34
Odpoledne po příjezdu z Pilarčíku, jsem si zajel na petrůvku, lov na žížaly v proudnější vodě, celkem dost ouklejí pár plotiček a jeden okoun, krásná chytačka, nemuselo se ani krmit, ale málo času na chytání, zítra to bude lepší ☼ ♥ ♫♪
Nwenda - Profil | Čt 24.3.2005 14:42:51
dnes ráno polovina rybníku zamrzlá, uklízelo se kolem vody..., při odjezdu již jen kousek ledu v návěttrné straně rybníka, takřka mizel před očima a ryba se taky pomalu zvedala k hladině. Zítra je zde zahájení sezony.
Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.
Kde to žije - všechna témata
0:14NLov pod jezem v letních vedrech? 10
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 3
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtNRybáři vs ochránci přirody 86
ČtNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 4
ČtNDiskuse k článku: Invazivní druhy ryb v našich vodách 2 - Sumeček americký 21
ČtNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
ČtNPoradna: Sumcařina 2574
ČtNStaré Česke rybářské vybavení 399
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StNPoradna: Redakce MRK.cz 1766
Co je nového - všeobecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
PÁRYSŮV RYBÁŘSKÝ RÁJ
Rybářské potřeby pro všechny, kteří propadli kouzlu rybařiny. Díky unikátnímu věrnostnímu systému nakupujete neustále se...




























