- Úvod
- Pokec
Můj lov
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
NPísařík | Út 15.3.2005 18:16:21
Dneska misto kam jsem chtěl jit bylo obsazeny asi 5ti rybáaři tak jsem si vlez podně kde to tolik nebere ale přece jsem chytil 2 okouny (30cm,20cm) děda chyt taky dva z toho jeden měl 39cm.Takze celkem spokojenost.
NMatony - Profil | Po 14.3.2005 21:40:42
Příjemné sobotní odpoledne s feederem. Konečně se trochu oteplilo, spousta špatně sekatelných záběrů na kombinaci žížala-červ. Odměnou za vynaložené úsilí mi byly dvě parmy 60 a 61cm (větší viz foto). Správná motivace pro příští lov ...
NPredy - Profil | Po 14.3.2005 20:39:35
Plavaná, feeder, od 14:30 do 17:30, lechce krmeno (celkem asi 2 pomeranče), asi po 4 hodině začal ustávat vítr, většina záběrů na rohlík, z kraje převážně tloušť, později kapříci, celkem chyceno 8 x tloušť od +-30 ( nej 2x 39) 10 x kapr od 30 (nej 41 a 42), 1 karas a 1 cejnek.
NMonte16 - Profil | Po 14.3.2005 20:32:20
Dnes poprvé u vody s novým feederem. Ale ryby si nedali řéct ani dopoledne,ani po obědě.Ikdyž sem zkůšal všelico možné.TAkže bezrybka:(
NFishFace | Po 14.3.2005 17:11:15
Poprvé s feederem u vody. Kanál je dost úzký, a tak jsem se ze začátku choval asi trochu nemotorně s feederem 360 cm. Záběry byly jemné, a 1 oz. špička se zohýbala většinou max. o 1 cm. Chytil jsem 2 kapříky (do 25 cm) a 2 cejny .... Taťka chytal na plavajdu a chytl 4 kapříky ...
Na první letošní rybačku to šlo ....
NKacula the Great - Profil | Po 14.3.2005 11:22:41
od 14 do 16 plavacka feeder houska,
taky nebrali, taky sem se natah, jenom ten prut se me zaboril do bahna a nespadl na kamen tak snad vydrzi
NFugas | Po 14.3.2005 10:25:46
Asi hodinu a půl jsem zkoušel plavačkovat+feeder a ani ťuk. Zima mě vyhnala. Kaskáda mele jak o život, takže voda poměrně vysoko, silnej proud, k tomu sněžení a vítr. Všechno jsem završil ve sněhu pádem a ránou feederem a kamenej násep... Teď budu jen čekat kdy rupne. No co, už jsem to nemoh vydržet. Zima je fakt dlouhá...
NVarianta Z - Profil | Po 14.3.2005 9:23:05
Leoš+2, bob+1,Maty+1, hraji, drda. Jako obyčejně nejvíc záběrů a ulovených ryb hned po ránu. Počet ulovených ryb a jejich velikost nevybočila z průměru. Nebýt počtu zůčastněných osob nebyla by tato expedice ničím mimořádná. Snad ještě jen tím (pokud mohu mluvit za ostatní), že byla letos poslední. Jako lék na abstinenční příznaky to celkem fungovalo. Umřel YKRID 2005, ať žije YKRID 2006 :-)
NRobert(původní) - Profil | Po 14.3.2005 9:12:12
Všude led, dalo se lapat jenom pod jezem. Po letním bagrování všude hloubka tak 30 cm, bez vázek, ale taky bez ryb. Snad bude jarní voda dost velká na to, aby to koryto zase uvedla do pořádku.
NKato | Ne 13.3.2005 21:47:58
Tak sobota i neděle strávena na tomhle kanále. V sobotu to bralo nádherně, chytali jsme cejny, cejnky, kapříky, oukleje, bolínky, ježdíky a karasa. Snad všechny ryby seknuty legulérně za hubu. Neděle byla horší, nemohl jsem seknout žádnou rybu, tak 30 žáběrů, kdy jsem rybu cítil tak 3 vteřiny na háčku a pak upadla. Zkoušel jsem vše možné, i nemožné, ale nic moc. Celkově pěkná lokalitka, rybářů ještě víc, než na závodech a počasí taky přalo. Jinak chytáno na feeder a plavku, ale plavka je asi lepší...
PS: foceno mobilem
NPísařík | Ne 13.3.2005 17:12:05
Vody malo takze ryba na rybě kolikrat to skrz ně ani nepropadlo,takze chytal jsem na plavacku hafo skalaků i +35cm,3 potice +30,nejaky cejny okolo 40cm, par ježdiků,a 1 jesena cca 40cm.Celkem pěkny ,ale dost ryb NEÚMYSLNĚ za pupek.Chtělo by to víc vody.
NLenochod - Profil | Ne 13.3.2005 16:19:49
Včera na Gruntech na dírkách. Ve 3 lidech celkem jen 12 ryb. 1 jeseter cca 80cm, nej duhák 63, 47 cm. Záběrů minimum, přesto pěkně strávenej den.
NLukas - Profil | Ne 13.3.2005 15:47:04
:-(Zamrznutý. Snad to v tejdnu při těch teplotách povolí.
Npace - Profil | Ne 13.3.2005 14:07:07
Plavana s matchkou na Hornade. Asi zo 10 plotic, 1 potocak a 1 podustva.Vsetko na hnojaky okrem podustvy ta zabrala na rohlik.Pocasie - zo vsetkeho trosku - rano pekne slnecno,potom hnusny vietor z kazdej strany + dazd + sneh a nakoniec krupy.Proste pohodova rybacka kiez by takych bolo viac :o)
NMrKos - Profil | Ne 13.3.2005 13:27:40
Dopoledne feeder. Dost špatný počasí, střídalo se sněžení se silným větrem. Na rohlík nic, masňáky požírali malí tlouštíci a hrouzkové. Celkem 4 tloušti a 5 hrouzků. Na tu bídu ještě dobrý...
NKORI | Ne 13.3.2005 0:16:43
Dneska po dlohý době u vody a ješťe docela slušný počasí.Začal sem trochu nesměle ale rybky měli evidentně hlad ,od 13,00 do 16,00 krásná chytačka.
Vše chyceno na plavanou "houska-hnoják".Takže
chyceno 21 kaříků od 42 do30cm.Vše vráceno vodě.Vedle mě si sedl mladej a nevěřil ,když sem mu dal hnojáky taky zalapal(dnes velká spokojenost ale zítra si tam nesednu ,ještě že je Kapr40)Takže zítra uvidíme počasí přeje spíš rybám.
Nrett.rett - Profil | So 12.3.2005 20:50:25
krasny den jak vystřižený!počasí super slunečno nadhera,až na ten vítr ten je opravdu vlezlý,zhruba 15 lidí,za celý den jedno kousnutí do ráčka na marmyšce pulka v trapu,jinak ani tuk.chytli se dvě ryby duhaci okolo 35,po zoufalostech kdyz nekdo z mistnichnasadil kus pečené klobásy prisli tyto ryby,den hodnotim jako povedeny groček vodečka a klobasy na zahratí!tu sondu jsem mel v ruce vypada to zajimave myslim si na dírky fajn věc!rett.rett
Nzubr | So 12.3.2005 20:33:41
Bečva 1a v Přerově pod jezem - plavačka ,nástraha rohlík červ za tři hodiny 8 ostroretek a 5 cejnů -myslím že velká spokojenost
Nspinningman - Profil | So 12.3.2005 19:47:38
podruhé co jsem šel s kamošem na ryby.nejdřív jsme byli na moravě ale tam jsme neměli ani tˇuka tak jsme přešli na teplý "járek"na první nahození tlouštík cca 25cm a pak jsme jen tahali cejny cca 4ks okolo 30cm,boleny 2ks okolo 50cm,hrouzky,oukleje a jednu ostroretku.chytali jsme na plavačku chvíli jsem to zkušel na feeder ale byly moc rychlé záběry které se nedali seknout tak jsem se vrátil k plavačce.jako nástrahu jsme používaly hnojáky a bílé červi.na závěr jsem ještě vypnul kapra +50cm=škoda.zítra jdeme zase.
Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.
Kde to žije - všechna témata
10:09NRybáři vs ochránci přirody 88
9:59NPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 5
9:55NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
9:43NHlídač slev eshopů 752
0:14NLov pod jezem v letních vedrech? 10
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtNDiskuse k článku: Invazivní druhy ryb v našich vodách 2 - Sumeček americký 21
ČtNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
ČtNPoradna: Sumcařina 2574
ČtNStaré Česke rybářské vybavení 399
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
Co je nového - všeobecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
CHYTIL.cz Tyčová bojka 5mZa 990 Kč
Tyčová bojka šroubovací 5 m - pevné nerezové závity. Spodní část bójky je zakončena odolnou nerezovou karabinou. Lze zakoupit i náhradní díl 1 m. NOVINKA! Více info na chytil.cz
JRC Lehátko Cocoon II Flatbed Wide | SLEVA 33%Za 5.249 Kč
Velmi pohodlná silná polstrovaná matrace. Vnitřní matrace je vyjímatelná, což usnadňuje její čištění. Super pevný ocelový rám na 8 nohách. Nohy odolné proti blátu s otvory pro kolíky. Úložný vak se zipem. Včetně popruhu se sponou pro snadnou přepravu. Rozměry: 220x100x40-55 cm
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
GScarp.cz
Rádi Vás kdykoli uvítáme na našem internetovém obchodě rybářské potřeby a nově i v naší kamenné prodejně. V našem...

































