- Úvod
- Pokec
Můj lov
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
N16 Juraj 16 - Profil | So 12.11.2011 18:34:55
Nastalo správné dravcové počasí , ale asi o tom víme jen my a né dravci a tak aspoň podzimní foto cajku a yzzakuv okoun.
NArsenal - Profil | So 12.11.2011 18:22:39
Jedna z deseti čudel...snaha byla dnes spíš dostat slušného okouna a nic. :-( ani jeden pruhovaný bandita se nechtěl nechat vyfotit.
Nmegalodon - Profil | So 12.11.2011 18:06:47
Tak dnes asi po třetí na vláčce a zatim nic moc... Sice jsem nějaký menší štiky lapnul, ale ty větší se mi nějak vyhýbají. Jedna (odhadem 70cm) skočila za woblerem pomalu až na břeh, div že neuvízla jako velryba,ale netrefila se a už se mě ju nepodařilo znova přemluvit. Další mě pokukovala po plandavce když jsem ju při stahování kousek od břehu zvedal přes potopenej kmen...viděl jsem jen hlavu, ale ta byla...myslim že štika pod 80cm neměla. Bohužel, pak už se taky neukázala a při návratu kolem toho místa už jsem znova příležitost neměl-bylo obsazeno. Tak snad jindy...
Ngrufa - Profil | So 12.11.2011 18:02:45
Dneska opět jestřabice nezklamaly.Lapeno cca 10ks pstruha a hodně promeškaných záběrů .nej nástraha rotačka a nynfa
Ndobrman - Profil | So 12.11.2011 17:48:36
dneska jsem si na přívlač celkem zachytal. K úplné spokojenosti chyběla jen větší štika. Počasí ale bylo supr, i když ráno už byla cítit zima. Pokud jde o ryby, zadařilo se chytit 6 štik v rozmezí 30 - 55 cm. K tomu ještě 3 ataky na nástrahu. Jinak nic. Po skončení lovu jsem ještě podnikl opět krátkou vycházku kolem vody a pořídil foto.
NStewik - Profil | So 12.11.2011 17:28:15
Dnes sa stalo dačo neskutočné... stále to viem pochopiť.... NIČ SOM NELAPIL! :D Jeden pekný záber som premeškal keď som si lial teplý čajík z termosky a potom už len dajaké nepatrné drbance, ktoré som nevedel zaseknúť.... čo už, aspoň bolo krásne :)
N-Vojda- - Profil | So 12.11.2011 17:25:34
Tak jsem si byl dnes po delší době zarybařit :) Vzal jsem do ruky prut na přívlač, do batohu naházel pár maličkostí, sednul na starou dobrou babetu a jel si na 4 hodiny zaházet k vodě. Nejdřív jsem se zastavil na domácí vodě, tam krom dvou utržených gum ani ťuk... Tak jsem se zbalil a popojel o pár kilometrů dál, hned po prvních náhozech se mi na prut pověsila štička v závěsu za ní hned 3 pěkní bandyti.. Popošel jsem dál a "práskla" mi do toho další štikulička... Za dalších asi 50m jsem dostal jemný záběr z čehož se ukázala po chvilince zdolávání u břehu na místní poměry slušnější štička, po zdokumentování a puštění ryby jsem pokračoval dál až do šera. Celkové skore se zastavilo na 5 štikách, 5 okounech a 3 spadlých ryb... Po hodně dlouhé době super chytačka na přívlač, brzo půjdu zas :)
NK.R.Mítko - Profil | So 12.11.2011 17:16:30
Perfect Days jak od Alice Nellis zvláštní poděkování za příjemnou společnost při dnešní UL, poloprofesionální fotodokumentaci a nezbytnou kolegiální výpomoc patří Petrovi (JohnMcE)
Povedlo se něco za triko, desítka až dvě pruhatců a nejvíce potěšil místní ,,zelenáč" požírač gumových nástrah kterého si už povodil před pár týdny nejen JohnMcE ale loni i Niel vše tam máte z5.......
a abych nezapomněl zdravím do Francie
NPaulus - Profil | So 12.11.2011 17:06:39
Dnes fakt nádhera - najeto bambilón kilometrů a viděl jsem spoustu úseků, na který jsem se nikdy nedostal ...
Martin dvje kudly a dvje mu spadly.
MIPS dvje kudly.
A já ?
Přece klasika - mrmláka za dres a jinak jsem byl o5 marnej, urval jsem popa v rákosí a nakonec i oblíbenou plandu fčetně zbytku návinu pletenky
--------------
Kouknu se příště na cikorce ve kvelbu po lešení a začnu zase šoulet bobky.
Se na to můžu taky vyserat .........
Npavloš - Profil | So 12.11.2011 16:57:20
Dnešní vláčka nic moc, jedna kudla a mnoho utržených gum ale to je život!
NJohnMcE - Profil | So 12.11.2011 16:31:46
Včera jen hoďku před setměním s několika pruhatci a fajn setkání s Mrkmeny z Prague...
Dnes konečně " okouní ráno " , -3 st.C, všude bílo a slušná aktivita rybek. Převažovali většinou polabské dlaňovky, ukázala se i jedna kudlička. Společnost mi dělal K.R.Mítko a i jemu se dařilo. Událostí fajn rána byl jeho krásný lín na Nymphu...
Společně zdravíme Lubíka do Francie...
NkukkYn_ - Profil | So 12.11.2011 16:10:24
Vcerejsi feeder jen na hodinku pred setmenim prinesl pouze jednoho spunta,ale zabery pak jeste nejake byly.
Nvydra1 - Profil | So 12.11.2011 15:49:45
S bráchou dneska na Dalasu se povedlo 15 okounků přibližně stejné velikosti - cca 15 - 18 cm. Vše na superbenja
Nmpmaik - Profil | So 12.11.2011 15:35:59
Tak dnes už ani násaďáci nekousali, od zera mě zachránil jeden perlínek :-)))
teplota vody: už studená
teplota vzduchu: -2
návazec: 0,16mm
délka návazce: 35cm
hloubka: 1,5m
nej. nástraha: červ,medovka
NMontallbert forever - Profil | So 12.11.2011 15:11:19
NMarťas :) - Profil | So 12.11.2011 13:20:45
Dnes s kolegou Honzinem na 3 hoďky u rybníčka. Lapeno 6 štikmenů 30-60 a jeden radegast 45cm 2,5 Kg... Všecky ryby plavou dál a čekají, až zas pudem zavláčet
NScheiße mit Zwiebeln - Profil | So 12.11.2011 13:04:41
Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.
Kde to žije - všechna témata
13:42N🔥 Grill a grilování 🔥 588
13:39NLov pod jezem v letních vedrech? 15
13:36NPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 13
13:07NRybáři vs ochránci přirody 90
12:33NATTs hlásiče a ATTx příposlech 548
9:55NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
9:43NHlídač slev eshopů 752
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtNDiskuse k článku: Invazivní druhy ryb v našich vodách 2 - Sumeček americký 21
ČtNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
ČtNPoradna: Sumcařina 2574
ČtNStaré Česke rybářské vybavení 399
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
Co je nového - všeobecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
Camping MEVA🏕️ Buďte připraveni na každé dobrodružství! S vybavením Meva si užijete pohodlí při kempování, rybaření i cestování. Vařiče, kartuše i další spolehlivé vybavení, na které se můžete vždy spolehnout.
-25% akce na FOX a FOX RAGEZa 48 Kč
FOX Weekend od čtvrtku 25.6. do pondělí 29.6.2026 (do půlnoci), akční ceny na celý sortiment vč. novinek. Stačí se zaregistrovat a zadat kód: G_FOX25. Více na www.chytil.cz
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic




































































