- Úvod
- Pokec
Můj lov
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
Mjaška - Profil | So 5.11.2011 17:38:55
Začátek byl slibný a pak už bez záběru, okupace břehů lovci násaďáků, tak jsem zachraňoval škeble.
Davercz - Profil | So 5.11.2011 17:35:20
Dneska na Svitavě nic... ani ryba ani fotka... Třeba příště :)
splavek - Profil | So 5.11.2011 17:29:49
Dneska,asi po deseti letech,jsem oprášil vláčku.Koupil jsem si nový proutek a naviják,nějaké dvoupalcové tvistery a jigovky.Takto vyzbrojen,jsem od božího rána pokoušel okouny na štěrkovně.Dlouho to vypadalo na debakl,ale nakonec se svatý Petr smiloval a poslal hejno okounů.Velikost tak kolem 15-20cm.Z nového proutku,mám celkem dobrý pocit a myslím,že jeho koupí jsem rozhodně neprohloupil,je to Mivardi Imperium jigSpinn,naviják o téže firmy-Quanta 2000.Musím se přiznat,že jsem samou nedočkavostí nemohl dospat,už se těším na další přívlačový lov.
cogito - Profil | So 5.11.2011 17:23:08
Dnes krásný lov. Ryby brali. Za dvě hoďky se povedlo 7 tloušťů a dokonce jsem chytil i pstruha, byl to můj první v této řece, takže radost převeliká :-)
: vydrák - Profil | So 5.11.2011 17:13:12
Dneska to prostě nešlo.Foukal vítr a to nemaj štiky rády.Takže dneska nic ale bylo tam nádherně!
Furt se vopakuju,já vim:-))) Petrův zdar
Oreh - Profil | So 5.11.2011 16:56:54
Tri krasne ryby mi usli, a tato sa nechcela dat fotit. Nabuduce to bude lepsie :).
jirina 77 - Profil | So 5.11.2011 16:49:49
Tak jsem se dneska přemluvil a zašel k vodě :) a udělal jsem dobře,záběr jeden a moc potěšil byl z toho duhák kolem 35 čísel...A jako druhou rybu v tomto roce jsem jí pozval k nám :-)
Zdenal77 - Profil | So 5.11.2011 16:43:25
včerejší lov v ufoukaném dnu dopadnul celkem ke spokojenosti,4 kapříci se povedli,sice žádní obři ale nad 50 měli všichni,na listopad velká spokojenost,vše na boilísek 12mm,brusinka
TOMMY CATFISH - Profil | So 5.11.2011 13:34:51
pekne bolo zatiaľ naj jalec chytený na moj handmade wob a jedna mrena cca 42 cn na nymfu
JohnMcE - Profil | So 5.11.2011 12:33:11
Po včerejší chvilce s mikrosmáčky dnes ráno v podobném duchu - tedy mikrosmáčkování s pruhatci. Včera bylo překvapení v podobě " američana " , dnes vysmáčkováno ještě větší - nádherný lín...
P.S.
Pozdrav Cukrárně:-)))
dobrman - Profil | So 5.11.2011 8:49:24
Včera jsem šel pozlobit dravce na vláčku. Nakonec bych ale mohl spekulovat kdo koho víc zlobil:-)Chytl jsem tři menší štiky. Další nepatrně větší mě párkrát startovala za nástrahou ale ani jednou nedobrala jak měla. Nakonec u břehu mě pod hladinou 2x zaútočila na nástrahu ryba, u které si nejsem jist co to bylo.Podle složení rybí obsádky bych řekl štika, ale mě se to podobalo spíš na hodně pěknýho okouna.Poté procházka kolem řeky a nějaké foto.Na závěr přejezd na jedno z jezer pod Pálavou už byla jen marnost a vyplnění času.
Ečko - Profil | So 5.11.2011 0:25:01
Dnešná výprava bola v znamení novej vody ktorá podľa očakávaní ukázala svoje poklady... slnko ráno rozpustilo jesennú hmlu a my sme vyrazili do zatial neprebádaných vôd... kryštálovo čistá voda okamžite prezradila zelené skrýše zubatých predátorov... po krátkej chvíli sa mi vyrútila na mrkvovo červenú nástrahu pani-mama... po parádnom boji a rýchlom fotení sme jej namerali 113cm... začiatok na novej vode teda parádny... krásny slnečný začiatok prerušili mraky a dážď s poza hôr... dobrú chvílku sa nič nedialo keď parťákovi na lodi atakovala jerka šťuka okolo metra.. pekný boj potvrdil rybku o dlžke tesne nad meter... dostala slobodu a my sme bičovali vodu ďalej... do konca dňa sa nám podarilo dokopy uloviť 5 šťúk 113,101,96,93, 87... pár tvrdých záberov sa nám nepodarilo premeniť, ale taká je rybačka....
Raf - Profil | Pá 4.11.2011 23:10:14
Snažim se teď trávit hodně času ve žlutém světě. Dneska jsme se vypravili na zajímavou štikovou vodu. Kudel hodně. Největší z nich vytáhnul Václav. Chybělo jí ale k naprosté spokojenosti 18 centimetrů.
JohnMcE - Profil | Pá 4.11.2011 21:37:16
Po úspěšných, okouních víkendech na Orlasu, jsem dopoledne zkusil po nějaké době domovskou vodu a nějaký pruhatec se povedl. Bonusem bylo vysmáčkování američana. Hezké dvě hoďky u vody...
plavan - Profil | Pá 4.11.2011 20:58:12
Dnes se zadařily krásné ostroretky. V délkách od 47cm-55cm. Některé byly i nádherně vybarvené.
http://www.youtube.com/watch?v=gIBWLfxadTM
teplota vody: 10°C
teplota vzduchu: 10°C
kmenový vlasec: 0,18mm
délka návazce: 50cm
velikost háčku: 14
hloubka: 1,2m
návnada: MVDE Gold Pro Brasem + červi mix
množství návnady: 0,5 litru
Zweizug - Profil | Pá 4.11.2011 20:40:23
Dnes jsem se zaměřil na štiky s woblery Rapala Original Floating 11 cm v různých barvách potahovanými vééélmi pomalu po mělčinách. Štiky celkem reagovaly, ale velikost lehce pokulhávala. No jo, nejsme holt ve Švédsku...
Scanix - Profil | Pá 4.11.2011 20:04:08
Po skoro tydnu jsem konecne alespon zabehl k vode a to doslova, na lov samotny mi zbylo tak 40min a uz jsem pelasil zase vyzvednout malou z mimoskolni akce. Skoro abstak me nenechal v poklidu sedet doma a tak tech par hodu v tom listi bylo opravdu mazec. No a navic me nekdo tam nahore chtel asi potesit a prihral mi tri candose, vse podobne velke, na tuhle vodu nezvykly jev, ten na fotce potesi jeste jednou, az mi jej zena pripravi zitra k veceri ;)
Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.
Kde to žije - všechna témata
18:09NLov pod jezem v letních vedrech? 2
17:46NPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 2
16:25NDivoký potočák nebo granulák? 63
15:07NRybáři vs ochránci přirody 86
13:52NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 4
13:24NDiskuse k článku: Invazivní druhy ryb v našich vodách 2 - Sumeček americký 21
8:59NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
8:21NPoradna: Sumcařina 2574
6:48NStaré Česke rybářské vybavení 399
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StNPoradna: Redakce MRK.cz 1766
StNHlídač slev eshopů 751
Co je nového - všeobecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
GScarp.cz
Rádi Vás kdykoli uvítáme na našem internetovém obchodě rybářské potřeby a nově i v naší kamenné prodejně. V našem...














































































