- Úvod
- Pokec
Můj lov
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
0x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
AIRBRUSH-M - Profil | Út 18.1.2011 17:51:05
Dnešná feedrovačka. Za 2 hodinky 5 podustvy. Aktivita na túto dobu výborná, zábery dosť razantné.
teplota vody: ?
teplota vzduchu: 1 C
kmenový vlasec: 18 mm
délka návazce: 40 cm
velikost háčku: 12
hloubka: 2-2,5 m
návnada: Mosella feeder
množství návnady: cca 50 dkg
abul-luba - Profil | Út 18.1.2011 15:46:57
Letos poprvé u vody a první ryba mikro ježdík a pak už to bylo lepší nějaký cejn a spletl se i kapřík.
gimicek - Profil | Út 18.1.2011 15:01:39
dnesni lov uplne supr! kapri byli pri chuti o 3 jsem prisel bo zneuzivali silneho proudu, ale na konec jsem dostal na breh jednu 60tku.
HP - Profil | Po 17.1.2011 21:59:00
V sobotu dopoledne jsem dostal od otce telefon, že led na rybníčku je pryč, a at si přijedu zachytat. Po obídku jsem tedy vyrazil zkusit vyvláčet nějakou štičku. To si mi nepovedlo, ale otec zmákl jednu 65ku na břeh dostat. Ja jsem to už nevydržel, navázal spláveček, nasadil červíky a šel dráždit kapříky. Dva fešáci se mi povedli a tak super spokojenost s prvním lovem.
Zdendahat - Profil | Po 17.1.2011 21:18:24
Ho ho hó. Tak mám letos svého prvního kapříka, byl to jenom 40cm drobek ale potěšil jako kdyby to byla velryba :-))
lovec3 - Profil | Po 17.1.2011 20:03:52
Voda spustená skoro na polovicu bežnej hladiny, blato, ryby veľmi nebrali. 2x kaprík 40-46cm + jeden vyrezaný. Po dlhej dobe, kedy som si nemohol poriadne švihnúť prútom, to bol super zážitok. Dokonca sa pekne ukázali prednosti a kvality gore-texu, ale mohol by byt samočistiaci :D Po rybačke nasledovalo na hrádzi 20minútové čistenie, kanady a nohavice boli pekne impregnované jemným blatkom...
kukkYn_ - Profil | Po 17.1.2011 16:39:06
Tak dnes celkem dost zaberu z toho 3 spadeny dejme tomu pekny rybky :) a furt kolem me jezdil kapricek okolo 50cm ale nemel zajem,jinak sem chytl par ploticek :)
wenda - Profil | Po 17.1.2011 16:34:58
protože bylo krásně a nechtělo se mi sedět doma, tak jsem vyrazil, na feeder nic nešlo, nepřišel ani potah, ale protože jsem nebyl na revíru, tak jsem si vzal i vláčák, podařila se jedna kudlička kolem 55, nechala se vyfotit a běžela hned z5
Gučo - Profil | Po 17.1.2011 16:11:24
Jelikož dosud nevlastním letošní povolenku a skoro jaro dneska vybízelo k opalování u vody, byl jsem nucen vyhledat vodu, která nespadá do seznamu revírů. V okolí je naštěstí takových louží dostatek, avšak podmínka byla, aby nebyla zamrzlá. Zvolil jsem zatopený lesík a hned na první záběr jsem lapl zachovalou rotačku:-) Rybky však byly velice apatické a až nakonec jsem uhnojil jednoho mourka. Ale počásko za to stálo.
usak - Profil | Po 17.1.2011 11:12:50
Urban fishing na B2 - letosni premiera za temer jarniho pocasi nedopadla vubec zle. Po nejake dobe konecne zase normalni chytacka bez ledu a mrazu:-) Ac to dle papiroveho petinasobneho prutoku vypadalo na propadak, u vody to az takove drama nebylo, valilo to sice celkem slusne a svizne, ale nejaky ten vracak se najit dal...Rybky byly taktez celkem aktivni, dokonce se co chvili mrskaly na hladine. Na jatra se podarili 4 tlousti, na mistni pomery celkem slusni a na rohlik posleze 2 ostroretky. Nekolik ryb popadalo, neco zaberu nepromeneno, neco hacku potrhano ve vazkach...pekne to u vody bylo:-)
Chytano na plavanou, 5g, 0,16mm + 0,12mm, c. 10, nastraha brazilske kureci jatro a olomoucky rohlik.
foto by Zajda :-)
Henkel - Profil | Ne 16.1.2011 23:18:37
Zase na Botiči. jen na hoďku. 2 plotičky na rohlík potěšily. :-)
Aspiuss - Profil | Ne 16.1.2011 20:13:44
Dnes v tomto roku premiera, urbanfishing, dva tlouste chytene a niekolko nepremenenych zaberov na banjo. Na januar bolo celkom teplo takze prijemne stravena 1,5hod. pri vode
Martin M. - Profil | Ne 16.1.2011 20:04:42
Letos poprve s cilem sahnout si na rybu - povedlo se, 7 plotic a par dalsich zaberu, ale lehke to nebylo, dlouho jsem je musel hledat a nakonec "vysedet" par slabouckych zaberu na jemne prokrmenem miste.
teplota vody: ?
teplota vzduchu: 5st.
kmenový vlasec: 0.16
délka návazce: 20cm
velikost háčku: 12
hloubka: 60cm
návnada: traper plotice
množství návnady: 0.3 litry
charvuš! - Profil | Ne 16.1.2011 18:36:16
Tak první letošní vláčka, byť na polorozmrlem duhákodromu dopadla na výbornou. Za 2 hodiny asi 20 ryb z toho nej 49cm ale byl jsem jedinej kdo tahal :/
tix - Profil | Ne 16.1.2011 18:35:33
Špičku mi ohýbala jenom tráva a klacky. Tak snad příště. Chtělo by to červiky, ale nevím kde je teď přes zimu na přerovsku sehnat.
16 Juraj 16 - Profil | Ne 16.1.2011 18:02:33
Zimní plavačka s kamarády yzzakem a 22cruiser22.Každý z nás si vytáhnul i pustil jedny z prvních letošních ryb a počasí vyšlo na jedničku takže co víc si přát.
Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.
Kde to žije - všechna témata
18:09Lov pod jezem v letních vedrech? 2
17:46Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 2
16:25Divoký potočák nebo granulák? 63
15:07Rybáři vs ochránci přirody 86
13:52Zkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 4
13:24Diskuse k článku: Invazivní druhy ryb v našich vodách 2 - Sumeček americký 21
8:59Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
8:21Poradna: Sumcařina 2574
6:48Staré Česke rybářské vybavení 399
StMedkovy rybníky Kroměříž 188
StBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StPoradna: Redakce MRK.cz 1766
StHlídač slev eshopů 751
Co je nového - všeobecné
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . Bleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
PÁRYSŮV RYBÁŘSKÝ RÁJ
Rybářské potřeby pro všechny, kteří propadli kouzlu rybařiny. Díky unikátnímu věrnostnímu systému nakupujete neustále se...


























































