- Úvod
- Pokec
Můj lov
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
-Vojda- - Profil | Čt 12.8.2010 17:06:36
Dnes jsem se vrrátil z 5 denní dovolené poblíž jedné řeky v jížních čechách. Měl jsem dostatek času k rybaření a toho jsem využil. Brali kapři,hojně cejni,candáti,okouni, povedla se i štička a spletl se i nádherný lín 44cm (celkem asi 40 ryb). Počasí přálo, takže super dovolená v nádherné přírodě plné ryb...
Matez - Profil | Čt 12.8.2010 16:56:50
Ve dvou lidech chyceno asi 40 kaprů a jeden karas za 32 hodin lovu. Největší kapři měli 62 66 69 70 70 70 72 a 73. Chytáno na boilies TB banán/koření a halibut pelety.
kmenový vlasec: 0,25
velikost háčku: 4-8
návnada: Boilies TB + booster + halibut pelety
SuMeČeK96 | Čt 12.8.2010 15:30:18
Dnešní procházka kolem vody s vláčákem v ruce dopadla velice slušně.Ráno v 6 hodin jsem dorazil k vodě.Chytal sem jen na woblery RAPALA ,na které jsem zdolal 2 štičky menších velikostí kolem 35-40cm,plno menších okounů do 30cm.Takže veliká spokojenost.
duhak5 - Profil | Čt 12.8.2010 15:10:50
Muj osobáček na feeder,potěší,76cm [fotka smazána, nevhodné zacházení s rybou. Admin]
Michal Stehlík - Profil | Čt 12.8.2010 14:37:41
Za 12h lovu 16 záběrů, zdoláno 81-10, 8 x 75, 3 x 65 vše na magickou oliheň od Mika a na bójku sumec cca 75 cm.
adamik123 - Profil | Čt 12.8.2010 14:27:30
Na Piláku to dnes moc nešlo. Foukal šílený vítr. Nakonec jsem přijel, sedl, za 2 hodinky s jedním malým kapříkem. Změnil jsem místo až na přítok, kam šli vlny a během hodinky dva kapři 51 cm a jeden menší a k tomu dva lopaťáci kolem 45 cm.
Fenwicker - Profil | Čt 12.8.2010 11:22:42
Po mnoha letech se mi podařilo přelstít karase obecného. A ne jednoho, ale rovnou čtyři. Velikosti 29-30 cm. Snad mi udělají radost častěji.
bambus - Profil | Čt 12.8.2010 10:08:48
zelenina - Profil | Čt 12.8.2010 9:21:45
Na přívlač chytám už 6 let ale poslední 3 roky to bylo trápení.Jediný co sem na přivlač chytal byly tloušti a okouni na jizeře.Jinak na rybičku chytam štiky pravidelně.A dneska po tolika neuspěších a ztracených nástrah se mi povedla tahle krasavice 45 cm.A taky mě velmi překvapi tenhle okounek i když velký jak dlaň.Myslel jsem že už tam dávno žadný není ale pár kousíčků tam přece jen zůstalo.
Blažík - Profil | Čt 12.8.2010 9:02:36
po 2 rána pokusy s rybičkou o nějakého candátka. Včera se mi jeden lehounce přes míru povedl, potom ještě 2 pustili rybičku. Dneska to bylo o okounech, vytaženo 8 kusů, z niž 2 se přiblížili k 30 cm.
Scanix - Profil | Čt 12.8.2010 0:48:10
Opet jsem neodolal volani a vyrazil k vode. S kolegou M.. jsme meli sraz u reky, ten jiz stacil vytahnout 2 boleny, kdyz jsem dorazil. Oba jsme meli diametralne odlisne sestavy, on proutek se 0,14mm mono a gumkami a ja tezky prut s pletenkou na 50lb a woby, i pres to tezkotonazni vybaveni jsem dostal dva zabery od bolenu a jednoho vytahl. Kolega skoncil s 5ti kousky a povinnosti jej odvelely vyrazit k domovu. Ja zustal na noc a opet se trapil, dostal jsem krasne 3 zabery a vsechny ryby kratce po zaseku a nebo pri nem samotnem spadly. Znamy co lovil opodal tez ztratil jednoho sumika, ktery se mu po kratkem boji vypnul. Sance byla, ale zustalo jen u ni, snad tedy uz priste opet potezkam pekneho sumika ;)
Fenwicker - Profil | St 11.8.2010 23:16:46
Jeden z "usmáčkovaných" potočáků. Kromě nich nebyla nouze o siveny, tloušťě a okuny. Vše C&R.
Martin M. - Profil | St 11.8.2010 22:08:22
Dalsi z pokusu o parmy - trosku jina strategie, ale podobny vysledek jako obvykle. Mnoho malych parmicek a k tomu 4 slusne do cca 63cm (nemeril jsem zadnou).
teplota vody: 18st.
teplota vzduchu: 28st.
kmenový vlasec: 0.24
délka návazce: 100cm
velikost háčku: 10
hloubka: 1m
množství návnady: zadna
RadekM - Profil | St 11.8.2010 21:12:30
dnes na mlečnou kukuřici 4 zaběry 3 neproměnil jeden kapr utrženej
wet - Profil | St 11.8.2010 19:34:22
Vzal som kamosa na ryby, par ''gigantov'' si chytil, potom chcel vidiet stuku tak som povedal no problem a zazrakom jedna cca 55cm sa podarila chytit. Dobrala vobler az natreti krat, ale vyzeral som v jeho ociach ako guru ;)))
mistr_kapr - Profil | St 11.8.2010 18:48:39
Tak dneska jsem byl otestovat new feeder na řece a asi po pul hoďce skoro letěl do vody..protože mi to vzalo nějaký pádlo ktery mi uplne narovnalo háček..bohužel jsem už nezjistil co to bylo zač..ale zejtra to jdu zkusit znovu.
Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.
Kde to žije - všechna témata
23:09NLov pod jezem v letních vedrech? 8
21:07NElektro tříkolka na ryby 40
19:49NPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 3
16:25NDivoký potočák nebo granulák? 63
15:07NRybáři vs ochránci přirody 86
13:52NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 4
13:24NDiskuse k článku: Invazivní druhy ryb v našich vodách 2 - Sumeček americký 21
8:59NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
8:21NPoradna: Sumcařina 2574
6:48NStaré Česke rybářské vybavení 399
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StNPoradna: Redakce MRK.cz 1766
Co je nového - všeobecné
20:15NBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
GScarp.cz
Rádi Vás kdykoli uvítáme na našem internetovém obchodě rybářské potřeby a nově i v naší kamenné prodejně. V našem...


































































