- Úvod
- Pokec
Můj lov
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
Scanix - Profil | Út 10.8.2010 1:08:23
Vcerejsi naladeni me dnes opet tahlo k vode. Kratce po prichodu se povedl bolen 66, ktery potesil. Bylo tezke ignorovat vsudypritomne lovce, prevazne kaprare, kteri ze vsech stran limitovali moznost lovu. Nastesti s nastavajici tmou to vetsina zabalila, presto jsme se 3 vlackari snazili o nejaky zaber. Dlouho vsak marn, az pak to prislo rana do prutu, par kopancu a mohutny uprk po proudu, po cca 50m se mi podarilo rybu v silnem proudu pribrzdit, nemohl jsem ji nasledovat, nebot mi branilo huste krovi v presunu po brehu, byla to patova situace, snazil jsem se rybu nepustit dal, ale ona nechtela zpet, za kazdy ziskany decimetr si vzala tak metr zpatky, cele to trvalo par minut, kdyz v tom se vypla. Skoda, mohla to byt jiste pekna fotka, tak snad priste. Spolulovici rybari skoncili bez zaberu.
Martin M. - Profil | Po 9.8.2010 23:33:50
Nic moc, 2 mali amurci z hladiny a asi 6 kapriku ze dna, tak jsem aspon koukal po ploticich na koleckovych bruslich, tech tam ted je opravdu dost.
teplota vody: 19
teplota vzduchu: 23
návazec: 0.19
velikost háčku: 2
Durda - Profil | Po 9.8.2010 23:29:16
Není to žádnej zázrak, ale povedl se. Letos při mě stojí daleko víc svatých, než jen sám náš Petr.
kluzi - Profil | Po 9.8.2010 22:57:40
Úlovky z poslední výpravy na mé oblíbené pískovně. Nejdříve brali menší, postupně to gradovalo :-)
Angle face - Profil | Po 9.8.2010 21:34:06
Dneska s Marasem na potoku moc to nebralo já vytáhl jen 14 ryb do 48 cm max ... Nej 48 Cejn jinak parmy,karasi,okouni,hrouzci,karasi a tloušti pohodový lov :)
soulfly - Profil | Po 9.8.2010 21:21:41
V pátek jsme vyrazili na naší oblíbenou pískovnu, záměrně jsme jeli na místo s hlubší vodou plnou vázek. Ihned po příjezdu začalo pršet a v sobotu pršelo zase celej den. Déšť se kaprům fakt líbil a brali jak o závod, bohužel jsme vytáhli jen 3 kapry kolem 60 cm. 8 záběrů od velkých ryb zkončilo ve vázkách, prostě jsme v tom dešti byli pomalí. Jakmile zabral pořádnej kapr, tak mastil rovnou do křoví. Sobota byla k pláči. V neděli ráno přestalo pršet a Statek prolomil prokletí a vytáhl kapra 10 kg. Zvítězila teamová spolupráce. Pak už se nám podařilo vytáhnout až na jednoho všechny kapry. Jakmile se to někomu rozjelo, tak druhej utíkal hlava nehlava kolem křoví na pomoc a ve dvou jsme byli nad kaprem včas. Statkovi se povedli ještě kapři 8kg, 11,4kg a jeden kolem 60cm. Mě tmavej šupík 10 kg a znovu se nechala na lososa zlákat Naděje. Po vytření ji splasklo břicho a navážil jsem jí o půl kilča míň 11,5 kg. Dnes na závěr výpravy se povedli ještě dva kapříci kolem 65cm.
hloubka: 2,5-5m
množství návnady: 5kg boilies 5 kg pelet
Caprmachine - Profil | Po 9.8.2010 21:15:53
Dneska na jednom lesáckém revíru kde je hromada původních velkych ryb,nahodil jsem si feeder a kapřák na který jsem dal dvě plovouci kulicky 15cm nade dno a obalil jsem je v powder dipu ananas.Na feeder jsem chytal klasiku srot+cervi asi po hodine lovu jsem mel na brehu 5 línu nej 37,a pak na feeder prisel zaber a nastal 15 minut boj se 14 navazcem celkem sranda,nakonec se z toho vyklubal amurek 73.Po chvíli prisel zaber i na boili ale rybu jsem nebyl absolutne schopen zastavit bylo to jak seknout kamion :-D
Dejv - Profil | Po 9.8.2010 21:03:58
S tatoušem na jedné "svazové" pískovně s "nesvazovýma" rybama - povedlo se pár kapříků a jeseterů (ty už mě začínali trochu lézt na nervy :-). Chvílema jsme mokli a chvílema se smažili. Ale zase papání z nedaleké hospůdku bylo eňoňuňo !!
Tempus - Profil | Po 9.8.2010 19:28:10
dnes na řece Moravě zvedla voda a plno bordelu.Chytal jsem asi 4-8m od břehu, 2 ryby jsem utrhl,2 vyříznul a vytáhl jsem 3 cejny kolem 40 cm a mého prvního sumce 38 cm
hadman1 - Profil | Po 9.8.2010 19:22:04
bez pár centimetrů rovnej půlmetr - přesně 49 a 47cm(moji největší cejni)!! Pustil jsem je po vyfocení do rodného živlu!! Fotku dam jen jednoho
splavek - Profil | Po 9.8.2010 18:58:21
Včerejší feedrovačka,na řece rozhodně byla ztěch povedených.Ostroretky,plotice,proudníci a jedna parma přes 50cm,to byly ryby,které jsem tam očekával.Trochu mě překvapili cejni 45+.Byli v bezvadné kondici,krásně zlatobronzoví a podoustve tak kolem 20-25cm.Ty jsem na tomto úseku řeky taky ještě neulovil.Takže naprostá spokojenost.Řeka umí mile překvapit,jen fotky mám té první podoustve a pak mi umřel fotoaparát na nedostatek energie.
xmimak - Profil | Po 9.8.2010 17:58:48
Včerejší rybačka známkovaná na 1*, byl to spíš cejnodrom, o kapříka nebo plotici jsme ani nezavadili ale co hlavně že braly. Rohlík a plavaná byla pekelná kombinace a skoro co nához to pěkná lopata, na vrchol byl když na mě z vody vykouknul slepejš a pak zase tak na 30 minut zalez, docela sem čuměl, bydlel někde pod kamenem !!!!
teplota vody: tak akorát
teplota vzduchu: cca 25°C
návazec: 0,14
délka návazce: cca 30cm
hloubka: 120cm
nej. nástraha: lisovanej rohlík
don Ferrari - Profil | Po 9.8.2010 17:49:53
KubasMan - Profil | Po 9.8.2010 16:13:04
Tak týdenní výprava za rybama celkem fajn. Chytáno pouze na feeder a střední přívlač.Všechny ryby za celou dobu chytání plavou dál. Přídám pár fotek. :o)
Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.
Kde to žije - všechna témata
0:14NLov pod jezem v letních vedrech? 10
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 3
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtNRybáři vs ochránci přirody 86
ČtNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 4
ČtNDiskuse k článku: Invazivní druhy ryb v našich vodách 2 - Sumeček americký 21
ČtNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
ČtNPoradna: Sumcařina 2574
ČtNStaré Česke rybářské vybavení 399
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StNPoradna: Redakce MRK.cz 1766
Co je nového - všeobecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
Rybářské centrum Olomouc
Rybářské potřeby pro Vaše životní úlovky. Na prodejní ploše 160 m2 a na eshopu naleznete vše pro sladkovodní i mořský...





































































