- Úvod
- Pokec
Můj lov
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
andy01 - Profil | So 3.10.2009 21:05:21
Dnení vycházka s vláčákem byla ve znamení tik.Na břeh se podívaly dva kousky.Ta druhá twistra nedohonila a vzorově si počkala pod břehem na jeho opětovné proplavání a s efektním obratem ho dobrala.
pajagogo - Profil | So 3.10.2009 21:04:59
hlásím návrat z rybačky, konečně mám zářez v podobě tý divný prehistorický ryby a to hned 2x a oba na fídr(18 kmen) 91 a 100 rovných cm.
vOjda13 - Profil | So 3.10.2009 21:03:37
Dneska odpoledne se povedl jeden kapřík 45cm a k večeru pak na vláčce se povedla 1 kudlička a 2 okounci (foceno mobilem)... Počasí přálo, ňáka rybka se spletla, jsem spokojen...:-))) vše plave dál...
Daddy - Profil | So 3.10.2009 20:55:13
Tak jsem po delší době dorazil k vodě.Tentokrát volil místo kolega a měl jsem z toho obavy, jelikož na tom místě jsem byl všeho všudy jednou během 5ti let (navíc zde je mnoho vázek, o kterých jsem se přesvědčil na vlastní kůži), ale jak se ukázalo, potvrdilo se rčení: "změna místa - ryba jistá".Naše skore bylo: 5 utržených ryb, asi 3x kapři kolem 53cm, 3x kapři přes 60 cm, 1x kapr nádherný 70cm (na fotce) a jeden amurek 75 čísel (na fotce). Fajn den, pěkné jízdy i boj.Dokonce se na mě přijel podívat i synek, kterého již učím si zvykat na prostředí rybníka.
Tak ještě Vám dlužím ty 2 fotky
Salmo1 - Profil | So 3.10.2009 20:44:16
Dnes jsem si odstartoval lipaní sezónu.Dopoledne to bralo pouze na nymfu,ale odpoledne už šla klasika a chytání na smetí.Pohoda den.
Scanix - Profil | So 3.10.2009 20:42:55
Odpoledni vychazka na spraveni chute po nezdaru na P se tentokrat na MP povedla. Na druhy hod tloust rovnych 50cm na me oblibene SSR9 a i pak to docela kousalo. Lapeno bezpocet mensich okounku, 7 sticek (z toho jedna dvakrat po sobe, po pusteni jsem nahodil a okamzite ji lapl znou) a 3 candatci. Rybu dne jsem ovsem podelal, zubata letmo pres 80cm mi vzala kopytko na okouny bez lanka, po opatrne pretahovane jsem si ji navedl ke brehu a kdyz jsem ji chtel vzit, tak to prasklo, asi jsem bral moc za vlasec, no zustala chvili stat, ale kdyz jsem se ji dotkl vyrazila i s gumou v koutku tlamy pryc...
Scanix - Profil | So 3.10.2009 20:36:32
Dnes rano jsem vyrazil s kolegou na P, mel jsem radeji zustat v pelechu, i kdyz tam bylo krasne, ja lapil jedinou rybu viz foto a kolega nic...
Barynka - Profil | So 3.10.2009 20:31:56
Takže dneska velmi vydařená vláčka:) napřed okounek a potom můj 1.amur na meppsku. měla jseem velkou radost ale bohužel jsem s amurem udělala jen jednu fotku, protože sebou mrskal, tak jsem ho radši hned pustila.
mik UTD - Profil | So 3.10.2009 20:29:13
Dnes opět super rybačka na Fanaticu.....nej 8kg a k tomu tři kusy 60+
Hamon - Profil | So 3.10.2009 20:01:09
Rybacka od rana na Kechneci sa niesla v malo trapeni, nakoniec som zdolal jedneho bolenika, jedna zubajda mi to nastastie vypluvla aj s nastrahou, a dva ostrieziky.
Matos - Profil | So 3.10.2009 19:12:47
kmenový vlasec: 0,18
návazec: 0,16
velikost háčku: 10
hloubka: 1,25
eXecutor - Profil | So 3.10.2009 18:31:18
Dnes vlacka na rieke potom na priehrade celkom pekne no .. na ondave som pochytal na smacky nejake mensie stucky a ostrieze do 25cm domasa bola natom o trocha lepsie stucky na slidera brali jak dive najvacsia 55cm a dokonca sa mi vyhacakala krsna stuka na 9cm spittin rovera od salma a zobrala ho zo sebou totiz sa i otvorila blba karabinka ktoru uz viac nekupim :-) ale lov to bol pohode no ..
Blažík - Profil | So 3.10.2009 18:21:04
tak dneska nového vláčáku od awy dopadla celkem dobře, pár rybek se spletlo, jeden okoun lehce přes 25 cm a dvě štičky jedna cca 40 a druhá již podruhé chycená lehce přes 50 cm.
Mojo - Profil | So 3.10.2009 16:03:40
Takže dneska od rána další pokus o parmu. Zázrak se nekonal, přesto jsem si zachytal hezky. Nejčastější ryba cejnek a plotice, několik cejnů a jedna ostroretka. A taky dvě nádherný podoustve, jedna atakovala čtyřicítku, druhá, která je na fotce dokonce 43 cm, což je můj novej rekord. Ta barva byla dokonalá. Ty parmy jsou tady na jihu asi zakletý, nedaji mi spát. Je jich málo...ouvej.
baki | So 3.10.2009 15:44:28
teplota vzduchu: 15°C
nej. nástraha: kukuřice
Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.
Kde to žije - všechna témata
0:14NLov pod jezem v letních vedrech? 10
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 3
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtNRybáři vs ochránci přirody 86
ČtNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 4
ČtNDiskuse k článku: Invazivní druhy ryb v našich vodách 2 - Sumeček americký 21
ČtNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
ČtNPoradna: Sumcařina 2574
ČtNStaré Česke rybářské vybavení 399
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StNPoradna: Redakce MRK.cz 1766
Co je nového - všeobecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic









































































