- Úvod
- Pokec
Můj lov
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
eXecutor - Profil | Čt 1.10.2009 14:40:35
Tak dnes som bolkus povlacit a taky nudny den na rybach sa mi zdal velmi ... ako neco sa chytilo troska potesilo ile iba na par minut potom to bolo uz obycajne ... chytila sa jedna mrena ktora mi zabrala na smacka meriala 55cm ... bola pustena spät do vody boj to bol neskutocne krasny ... a sem tam sa priplietla nejkaka mala stuka na shad rapu a najhorise bolo to ze som urval aj ten Smacek na ktory som tu mrenu chytil urvalo sa aj lanko aj smak a to boli za ten den take dva aj z lankom skoda no ... :-l
Cipisfishing - Profil | Čt 1.10.2009 13:55:39
salfi - Profil | Čt 1.10.2009 13:53:47
dnes dopoledne s kolegou Reznikem76 na berounce...nekolik tloustu, kolega par sticek a bolena
Freaky Styley - Profil | Čt 1.10.2009 13:45:21
Dnes ráno jsem vyrazil na ryby s tátou - táta šel na kapry a já na štiky…poměrně dlouho mi trvalo, než se mi podařilo ulovit nějaký plotičky...spíš jsem tahal větší cejny a i jeden línek se ukázal…plotice jsem nakonec nějaký nachytal, ale štika se neukázala…táta navíc přišel o většího kapra, takže..nic moc…příště to snad bude lepší…..
Knapík - Profil | Čt 1.10.2009 7:35:43
Vyrazil jsem včera po práci na třičtvrtě hodinky zavláčet a bylo to milé. Během téhle chvíle jsem odlovil okouna, candátka, menšího bolena a jeho staršího kolegu, který atakoval hranici 70cm a cca 3,5kg. Přidám-li k tomu další dvě spadlé ryby a nějaký ten nezrealizovaný kontakt, bylo toho ažaž. Bolen nebyl žádný máslíčko a pěkně jsem si potahal...
milannm - Profil | Čt 1.10.2009 0:58:17
V piatok sa nám zadarilo. Sumček 208 cm , ďalej si pláva vo vodách.
Ešte nejaké fotky toho 208 cm.
vicx - Profil | St 30.9.2009 23:28:31
Dnesne poobedie s Adom bolo opat v znameni duhakov, ziadna stuka. Uvidime zajtra.
xmac - Profil | St 30.9.2009 23:16:13
Príma chytačka s Kaamenem. Jeden mikrokapr několik cejnů a dva záběry na rybičku pros...eknuté.
Ečko - Profil | St 30.9.2009 23:14:49
Dnes sa oficiálne skončila pstruhová sezóna na Írskych jazerách, a my sme ju boli zavrieť chvíľkovou rybačkou. Dnes to bolo o "trofejných rybách" hlavne ostrieže a jeden "obrovský" pstruh... Voda sa stále nechce ochladiť a tak šťuky majú dostatok potravy, ale za chvíľku to príde...
vOjda13 - Profil | St 30.9.2009 21:09:24
Dneska jsem se po skolnich povinnostech vydal na revir, povedl se mi premluvit Linek 30cm a v zaveru pak jeden cejn, rybky si plavou dál ve svém živlu... www.kvp-fishteam.estranky.cz
HP - Profil | St 30.9.2009 21:05:31
Poslední 3 dny jsem využil klesající vodu a pokoušel jsem se ulovit nějaký rybky na místním revíru. Za tři dny bídy se na břeh podívali jen 3 kapřící a několik kusů bílé ryby. Vůbec letošní sezóna se zde z pohledů kaprů moc nevyvedla. :-( Už se těším na výlov 10. uvidím jestli jsme po rybníce nehonili pár zubořených kapříku nedosahujících nebo přesahujících míru.
Scanix - Profil | St 30.9.2009 21:05:23
Dnes s kolegou moucharem na P vode, videno asi 7 mucholovcu, co jsem zahledl, tak nikdo nic, ve vode bylo uz celkem zima...kolega lapil 1 tlouste a 2 duhaky panvickove velikosti, ja se dlouho trapil, spadly mi 4 ryby, asi ty zamackle protihroty jsou znat ;) Jeden spadly duhak mel odhadem tak 45cm, pote jsem lapil 2 kousky 30+ a pekneho okouna. Na samotny zaver lovu se povedla krasna parma 65cm, perfektni boj v silnem proudu, ja tyhle ryby proste miluju...
Stanley 87 - Profil | St 30.9.2009 21:00:55
Opět na bolenech, ale tentokrát s tátou. Nějaký dravý oukleje jsme nachytali, ale vše kolem 55-60 cm. Nic většího se nepodařilo, ale i tak naprostá spokojenost
Niel - Profil | St 30.9.2009 20:57:43
Dnes po práci jsem vyrazil s Jirkou56 k vodě. Doma zbylo pár červíků, tak se zvolila plavaná. Voda byla větší a chvíli to vypadalo, že bude nouze o ryby, ale nakonec se je povedlo najít a šla jedna za druhou - od plotic přes perlíny až po nádherné cejny.
teplota vzduchu: 18
velikost háčku: 10
návnada: Krmítková směs, strouhanka, kukly a peletky
andy01 - Profil | St 30.9.2009 20:38:48
Dnení 1,5 hodinová procházka s vláčákem dopadla opět na výbornou.Nejprve mi dvakrát tika nedobrala twistra.Následoval okoun na popra a jeden záběr z hladiny do prázna.Po přezbrojení na rypera během 10ti minut dva candáti.Spokojenost :))
Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.
Kde to žije - všechna témata
21:07NElektro tříkolka na ryby 40
21:00NLov pod jezem v letních vedrech? 6
20:15NBleskovky: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody 1
19:49NPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 3
16:25NDivoký potočák nebo granulák? 63
15:07NRybáři vs ochránci přirody 86
13:52NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 4
13:24NDiskuse k článku: Invazivní druhy ryb v našich vodách 2 - Sumeček americký 21
8:59NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
8:21NPoradna: Sumcařina 2574
6:48NStaré Česke rybářské vybavení 399
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
Co je nového - všeobecné
20:15NBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
Saccon Carp
Rybářský e-shop se zaměřením na moderní kaprařinu. Máme dlouholeté zkušenosti, na trhu úspěšně působíme přes 10 let....







































































