- Úvod
- Pokec
Můj lov
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
Nesoxx - Profil | Ne 9.8.2009 22:43:05
Po včerejší oslavě tátových 65 - in a navíc 40 let od svatby rodičů ( Rubínová :-)) jsem si šel okysličit hlavu k vodě, ale zbytkáč a to vedro způsobilo svoje .......
NSemall - Profil | Ne 9.8.2009 22:34:32
teplota vody: Tak na koupání
teplota vzduchu: 25°C
návazec: 0,12 mm
velikost háčku: 16
Nkexpal - Profil | Ne 9.8.2009 21:58:23
s muchou na krasnom potoku. prvy krat v zivote, necakane som chytil lipna (35) :) okrem toho asi 6 potocmanov z toho naj 30cm a jeden duhak nieco nad mieru. super vychadzka
teplota vody: nic moc
teplota vzduchu: 20-25°C
délka návazce: 1,5m
velikost háčku: 10-14
nej. nástraha: red tag a suchy chrostik
Nhevlín - Profil | Ne 9.8.2009 21:51:56
Už při příchodu jsem si všiml pod splavem zalovení od bolena. Byl to taky dnešní jediný záběr. Víc jsem toho za 25 minut nestihl. Nástraha popper Berkley.
Njagelka - Profil | Ne 9.8.2009 21:27:05
byli jsme přes noc na labi a začlo to cejnama,před půlnocí se spletl candátek 42cm na mrtvou rybičku(mé drahé polovičce),a mě se spletl sumík na oběšeného cejna na rousnice,kterého jsem tam k mé škodě nechala viset.Čtvrt hodinku před půlnocí se mi rozbzučela cívka,zásek,prut se ohnul a tím to pro mě skončilo.Po vytažení cejna z vody(kterej mi vlastně zabral jako první na rousnice a oběsil se tam),tak měl slušně vykartáčovaný šupiny .No a ráno jeden klasickej labskej kapřík 53cm(opět mé drahé polovičce,já zůstávám u cejnů nebo bez záběru......) a pak až do odpoledne už nic slušnýho nezabralo,jenom se nám proháněli paraglajdici nad hlavama a ve vodě se skutrama.
Npajagogo - Profil | Ne 9.8.2009 21:16:56
Ráno sem nemoh spát tak sem vyrazil poškádlit feeder, bohužel opět jen mraky skaláků, pak zkouška vydráždit nějakýho bolena, kterejch je tam mrtě dopad jen koupelí manželky (přece neutrhnu woba)
Nkotrč - Profil | Ne 9.8.2009 20:48:42
Na 2 noci na svazovce vyzkoušet jak dobře jsem nakoulel z boilies směsi od vasra. První noc přišly 3 záběry poslední ve 23:50 po 15 minutách boje se v záložním podběráku objevil krásný šupináč který po změření měl 81cm. Druhý den 30 minut po ranním naházení udic přišel velice nenápadný záběr, ale souboj už byl o hodně razantnější, bohužel ryba mě zajela pod nohama do stromu a jen mi zamávala ocasem, odhadem měl 75-80. Ten den se podívalo na břeh ještě 5 kapříků nejmenší 54cm a největší 76cm. Večer nebyl zas tak veselým 2 záběry a obě ryby spadly (jsem si nevšiml chybějící špičky háčku stane se no). Poslední ráno jen 3 záběry z toho dva se podívali na břeh 68cm a 75cm. Nejhorší na celé této výpravě bylo že jsem si nevzal foťák a mobil se mě vybil druhý den ráno a riskovat že focením ho vymlátím úplně jsem radči nefotil. Vše plave dál
kmenový vlasec: 0,28
návazec: 0,12pletenka
velikost háčku: 1/4 bez protihrotu
hloubka: 3,5-4,5
návnada: kuku, krmný pelety cls
množství návnady: 4kg
NHonza J. - Profil | Ne 9.8.2009 20:23:48
O5 jsme po obede jeli s Honzikem do Malkovic. Spousta kapriku a nekolik cejnu... Honzik me s prehledem prechytal.
NvOjda13 - Profil | Ne 9.8.2009 18:39:40
Tak zkouška kaprů po povodních... Obsádka kaprů se vyměnila:-)) Místo kaprů 60-90cm, ktere vzala voda sebou, se do potoka dostali nasaďáčci kolem 40cm... Jinak berou opravdu na hod a dost opatrne za 2hodky lapeno 5 kapříků, několik popadaných a dost neseklých... Kamosovi kunymu to slo od ruky, měl jich cca 15...
NWidlefix - Profil | Ne 9.8.2009 18:20:06
Poslím důkaz, že dalas není mrtvá voda. Záběrů hodně, bohužel ryby padaly, ale i přes to se povedlo pár slušných kousků.
Chyť a pust
NObiš - Profil | Ne 9.8.2009 17:36:34
Kapři šli jen menší,ale konečně jsme s přítelkyní přišli jak na ty prohnané líny... Dvě výpravy cca 15 línů. Nejmenší 33... najvětší 47,ale většinou se pohybovali kolem 40cm.
Několik ryb přes 50cm nám zdrhlo... Snad příště...:)
Hezoučkej...
Nsnake | Ne 9.8.2009 16:59:37
Tak dnes jsme si jeli s partnerkou zpravit náladu po včerejším debaklu na Jižní Moravě. Celkově to šlo,na břeh se podíval nějaký ten Candátek,Okyš a přítelkyni se u břehu bohužel vyřízl parádní Bolen.Podtrženo sečteno dobže strávené 3 hoďky u vody.
Nmpmaik - Profil | Ne 9.8.2009 16:58:44
Po týdnu opět na Berounce a konečně jsem našel místo kde jsou krásní cejni. Nej 58cm ....
Naldda - Profil | Ne 9.8.2009 16:46:30
Dnes se synovcem u vody. Chyceni dva kapři 44 a 46 cm a spousta cejnů. Parádní dopoledne.
Ncarpson - Profil | Ne 9.8.2009 16:28:20
Bylo krásně, pohoda, klid, krásná příroda, občas i nějaký kapřík (snad to tak bude co nejdéle) :)))
Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.
Kde to žije - všechna témata
20:15NBleskovky: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody 1
19:49NPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 3
18:09NLov pod jezem v letních vedrech? 2
16:25NDivoký potočák nebo granulák? 63
15:07NRybáři vs ochránci přirody 86
13:52NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 4
13:24NDiskuse k článku: Invazivní druhy ryb v našich vodách 2 - Sumeček americký 21
8:59NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
8:21NPoradna: Sumcařina 2574
6:48NStaré Česke rybářské vybavení 399
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StNPoradna: Redakce MRK.cz 1766
Co je nového - všeobecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
Saccon Carp
Rybářský e-shop se zaměřením na moderní kaprařinu. Máme dlouholeté zkušenosti, na trhu úspěšně působíme přes 10 let....
























































































