- Úvod
- Pokec
Můj lov
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
0x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
Worm - Profil | So 8.8.2009 9:15:07
Vláčka kombinovaná s plavačkou.Ryby nic moc,za zmínku stojí jedna pěkná "ostrá"+bolda ze tmy,jinak mizérie-malé ryby.
jirka28 - Profil | So 8.8.2009 8:23:22
dal mi zadrat 35 minut jsem ho tahal z vod ale dostal jsem ho nakonec meřil 1.10cm a 4.30 kg
anthrax - Profil | So 8.8.2009 8:20:58
Bola by to dobra rybacka nebyt skupinky rybarov loviacich hned vedla,ktori si rybnik pomylili s krcmov a ceresnickov na torte bolo kupanie o stvrtej rano...Asi si pockam na chladnejsie obdobie.
salfi - Profil | So 8.8.2009 7:18:02
dneska po nocni vlacka cca pul hodky...3 boleni kolem 35cm + muj osobacek 62cm...
paia - Profil | So 8.8.2009 1:14:22
Konečně první letošní pořádná tloušťovačka! Vyrazil jsem s UL náčiním na Bystřičku, kde jsem čekal mraky tloušťů, tentokrát se ovšem nepodařil žádnej pstroužek, chlapi s agregátama je vybrali poctivě. Podařilo se několik větších kousků přes 30 cm a pro ty, kdo neví, co se mu pod nohama pořád hemží za drobotinu, mám odpověď - jedná se o hrouzky a malé tlouště, na marmyšku jsem jich pár poškádlil a k mému překvapení mi na marnou mouchu přišel i jeden třicátník, to byla pecka do prutu!
xmac - Profil | So 8.8.2009 0:58:06
Další dravec na feeder. Dneska tedy menší.. Neměřen a puštěn, jen doufám, že to přežije. Měl to píchlý nahoře v patře a tekla z něj krev... Větší candát se vyhákl při podebírání .. Opět pěkná chytačka
Steve006 - Profil | So 8.8.2009 0:12:22
pár dni v okolí Bratislavy na slepých ramenách a štrkovisku, pár šťučiek, ostieže a kapor žiadny, aspon slnečnička pre potešenie...
Hony - Profil | Pá 7.8.2009 22:38:45
Po úmorném a dlouhém házení podařil se sumík 130 cm. Snad se mi to vrací za dřívější roky, kdy jsem byl většinou bezrybka a dopracoval jsem se maximálně do 70 cm.
Rybman - Profil | Pá 7.8.2009 22:21:00
Vyjel jsem do Bulhar na chytačku ale byla bída s hladinou řeky se furt "hejbalo" a navíc byla prudká. Pár ryb se podařilo dostat na břeh. Víc než ryb tak bylo komárů :o)
matty18 - Profil | Pá 7.8.2009 21:40:51
Dnes jen opravdu naskok, něco kolem půl hoďky u vody, víceméně vyskoušet nový woby, hlavně popa, ale na ně nic, pak jsem jen u hráze zkusil prohodit párkrát twistera ale taky nic tak aby se něřeklo sem tam dal rotačku 2ku a ejhle po pár náhozech štička 46cm.
Naprostá spokojenost!
Zdenall - Profil | Pá 7.8.2009 21:26:58
Po delší době jsem se vypravil na soukromý rybník.Za dva dny lovu chyceno cca 25 kaprů velikostí kolem šedesáti,z toho měli jen tři přes 70cm,nej 73cm.Nahradili to počtem kusů a svojí bojovností.
Kalužmistr - Profil | Pá 7.8.2009 19:39:25
Dnešní raní vláčka byla krásná 20ks. PO. Vše plave ve svém živlu dál. Nevím proč mám ty fotky pořád rozmazané. Tak se omlouvám jsem asi na focení kopyto.
Kumitsech - Profil | Pá 7.8.2009 18:28:54
Dneska jsem byl okouknout svojí oblíbenou říčku Smutnou, byl jsem se podívat, v jakém stavu je po povodních a jestli tam ještě zůstaly nějaký ryby ... A zůstaly :o) Ten na fotce má 34 cm :o)
marphoo - Profil | Pá 7.8.2009 17:26:28
Dnes na sklace na predem zakrmenem miste.Lov uspesny chyceno 6 kapru:38,40,40,41,43,45.S lovem ad miru spojoken. :)
draveček - Profil | Pá 7.8.2009 17:05:12
Včerejší lov na feeder na řece dopadl velmi dobře.Konečně jsem si letos zachytal lopaťáky a nakonec se spletl i krásný šupináček.
Soused - Profil | Pá 7.8.2009 15:34:13
V nedělí dopoledne na Jihlavce jsem chytal na Feder a ulovil jsem malou plotici to mě napadlo nastražit ji na štiku.Dlouho se nic nedělo ,ale když jsem již chtěl jít domů přišel záběr a tam tato nádherná štika. jako naschvál jsem neměl u sebe fotoaparát tak proto ta fotka až doma. Měřila 90cm a vážila 6,5 kg.
PLCH - Profil | Pá 7.8.2009 15:33:45
Od rána až do odpoledne vláčka. Ryb se chytlo docela dost, převážně tloušti (do 35cm), tři okouni ( do 24cm), malá štika, menší candoš (velká vzácnost), podoustviča za ploutev.Bohužel 3štiky mě ukously microtwistery, potvory...s lankem už nic nechtěly :-/ Pár slušných ryb vypnutých...
Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.
Stav vody v okolí
| Praha - Nusle (Botič) | 20.7 °C | 46 cm | 0.12 m³/s |
| Praha - Výtoň (Vltava) | 83 cm | ||
| Praha - Chuchle (Vltava) | 17.4 °C | 45 cm | 50.9 m³/s |
Kde to žije - všechna témata
0:14Lov pod jezem v letních vedrech? 10
ČtElektro tříkolka na ryby 40
ČtPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 3
ČtDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtRybáři vs ochránci přirody 86
ČtZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 4
ČtDiskuse k článku: Invazivní druhy ryb v našich vodách 2 - Sumeček americký 21
ČtCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
ČtPoradna: Sumcařina 2574
ČtStaré Česke rybářské vybavení 399
StMedkovy rybníky Kroměříž 188
StBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StPoradna: Redakce MRK.cz 1766
Co je nového - všeobecné
ČtBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
Saccon Carp
Rybářský e-shop se zaměřením na moderní kaprařinu. Máme dlouholeté zkušenosti, na trhu úspěšně působíme přes 10 let....


























































