- Úvod
- Pokec
Můj lov
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
Shimano | Ne 13.4.2003 18:29:17
Cely den feeder 1tloust zhruba 30cm a pak dva nadherny tlousti 37 a 42 cm a nespocitatelno jesenu na parenej rohlik
paradni chytacka.
U Honza - Profil | Ne 13.4.2003 18:18:56
Od rána plno lidí. Žáci, dorostenci a hlavně mužstva. Záběry začali kupodivu již dříve než minulý teplý víkend a tak se chytalo na všechno možné. Od rousňáků přes lisov.rohlík, foukanou kukuřici a všelijaká těsta(home made). Také všestranost se chytila. Perlíni cejni malé i velké a hlavně kapříci malí a pak už i ti větší od 45cm. Myslím,že byli rybáři spokojeni, co se záběrů týče, co mi ale moc vadí, že už teď na brzkém jaře se projevuje "co chytnu to beru domů". Nelíbí se mi to. Vždy, když vidím jak toho 43-44cm kapříka natahuje a bere do auta, tak si myslím, že za několik let nechytne nikdo na NM velkou rybu. Jevilo se mi to jako plenění jezera. Také jsem chytil rybu, ale pustil. Proč teď před třením tak ochuzovat možnost nového přírodního rozmnožování. Můj subjektivní názor. Času ještě dost na dobré úlovky. Tak jsem se moc rozpovídal. Přeji příště hodně záběrů!!
Josef | Ne 13.4.2003 15:54:48
Včera(12.4.03) v 11 hod. při zájezdu skupiny rybářů MO ČRS Praha 1 se mi ca 300m pod tělesem ú.n. Kořensko podařilo ulovit jesetera malého, délky 60 cm, za přítomnosti hospodáře MO pana Karla Sládka. Způsob lovu položená, nástraha tři bílí červi. Ryba bezprostředně po ulovení vrácena zpět do vody.
Ivik | Ne 13.4.2003 8:06:34
Nový muškařský revír pěkné prostředí a krásné ryby.Ve 3 lidech asi 70 ks PD vetšinou 40+ , lidí tak akorát prostě pohoda.info. www.almara.cz/demoklub
Sikula - Profil | So 12.4.2003 19:47:23
Od 11 do 16. Ve 3 lidech. Celou dobu to ani neťuklo, vnadili jsme 3 směsmi(šrot, strouhanka, chleba, řepka, kukuřice, pšenice, vločky), chytali jsme na extrudy, rohlík, chleba, kukuřici, pšenici. Rybáři vedle měli záběry do 10. hodiny. Hladina byla +-3m (asi, nesledoval jsem to) pod normálem, zezačátku klesala, pak zůstala. =>úlovky: 8 twistrů, 3 rippery (z toho 1x červenožlutý asi 7cm banjo, které tam 100% neleželo od minulé sezony a jelikož na něm nebyl ani nános bahna, tak jsem usoudil, že tam někdo pytlačil, trochu) + 3 pěkné hlavičky, 2 lanka, 3krmelce(2 drátěný, 1 kupovaný odlévaný), 5 průběžných olůvek (3kupované, 2 domácí), 2pěkné háčky, 2 obratlíky + 2 karabinky. Něco jsme utrhli, ale jinak napakováno na zahájení :o) PS: Komu něco schází tak mi může, no, má smůlu.
doskok | So 12.4.2003 19:04:02
8.00-12.00, feeder, hnojáci+červi,zima jak v ruském válečném filmu, dokud nevyšlo v 10 hodin psí sluníčko. Pouze 2 záběry, z toho jeden proměněný - duhák 30 cm. Před polednem přestaly ryby brát úplně - nejem mně, ale i okolním rybářům.
Many - Profil | So 12.4.2003 18:53:38
Od 8.00 do 12.00 feeder a odhoz.S kámošem,pouze jeden nepromněněný záběr.Hustá mlha a ledová voda po včerejším sněžení.
Lukáš J - Profil | So 12.4.2003 18:25:12
Takže závody na Gleitovně:
Sraz: v 6:00
Startovné:100kč
Zatátek: v 7:00
Pauza: 10:30-11:00
Konec: 13:00
Ráno byla zima jak v ruském filmu,sednul jsem si vzadu u přítoku. Na ploše 10x20m tam byl ledový škraloup, který se rozpustil asi ve 12 hodin. Zamrzaly mi očka na prutu a ryby nebraly. První ryba závodu se chytila v 7:20, pak zase dlouho nic. Já měl první rybu až těsně před pauzou - kapr 42cm na kosťáky - šel zpátky. Po pauze jsem vylopul ještě duháka 31cm - smrt duhákům a asi 15cm nebodovanou plotici - a to ještě můžu být spokojený. Nakonec se udělalo i hezky a svítilo slunce. Závodů se zůčastnilo 81 rybářů, chytilo se 17 kaprů a 26 pstruhů. Vyhrál Radim Sikora se 2 kapry. Během závodu jsem si taky krátil dlouhou chvíli u tomboly a kola štěstí - na asi 12 lístků jsem vyhrál kulový. Kuriozitky byly taky: Jeden člověk sjel po břehu po kolena do vody. Pak si někdo hodil pod prut nedopalek a bylo z toho vypalování trávy :-)))))
Maty - Profil | So 12.4.2003 16:50:13
Dnes jsme si vyrazili s Red footem potrénovat na závody do Vracova :-)). Od 6.00 do 12.30 celkem slušná chytačka. Já chytal na feeder - 2 x kapřík (45 -47 cm) a 6x cejnek (okolo 30 cm) vše na rohlíček v kombinaci s červem. Red foot lapal na plavačku a nakonec i na feeder a nakonec také chytil dva kapříky obdobné velkosti a nějakého to cejnka.
Stroft - Profil | Pá 11.4.2003 20:32:25
Od 16 do 19hod.Lov na odhoz,54 plotic a 1 okoun.Kaprům se pořád nechce!
Hrouzek - Profil | Pá 11.4.2003 9:57:49
Včera byl asi "můj den">muškaření(docela teplo a jemný výtr+slunce)na nymfu 6 potočáků většinou kolem 20-25cm,ale vytáhl jsem i 32cm,který mně dost potrápil (vlasec 0,14) ve velkém proudu si vyskakoval jak losos:) potom okoun cca 15cm,proudník asi 20cm,2 tloušti 29 a 33cm.A na závěr jsem utrh nymfu na,kterou jsem chytl skoro všechno a nemám na ni matroš abych ji navázal:(Když jsem se brodil tak jsem našel na dně řeky ležet hlavu štiky>to jsem nepochopil spíše to vypadalo,že ji někdo chytl>tělo si vzal a hlavu hodil do vody>já ho vidět tak mu střelim ložisko prakem mezi voči!! Pak jsem chytal na suchou mouchu a to byla paráda 11 tlouštů ="tlouští řeka" většinou kolem 27cm a 2 největší 32 a 36cm.Všechny ryby puštěny.A chytal jsem jenom s vlascem 0,14.
Ivo Kocich | Pá 11.4.2003 6:40:06
Tak si tak v pohodě sedím u prutů, když tu najednou přijde kamarád a ptá se, kde že mám SPZ na autě, že je neviděl. Když jsem se poté vydal k autu, zjistil jsem, že mi je mezitím někdo ukradl. Takže se pohodová rybačka změnila v nervy a vyřizování protokolu na policii.
zelený přízrak | Čt 10.4.2003 21:17:39
Dnes chytačka od15do17-30 na feeder braly spíše ribyčky než ryby,co chvíli to záběr na masňáka,na extrudu jahoda jenom sem tam potah jinak nic moc.Až náhle ze zálohy zabér jak v létě, kapřik 40cm po pěti minutách vychutnávky byl na dřehu,docela paráda.Petru zdar.
Hrouzek - Profil | St 9.4.2003 18:56:30
Dnes na chvilku>1 tlouštík(tatka) hnojka,já muška a nic.Nebyl žádný vítr>klidná hladina a jak jsem brodil tak se to všechno živé rozplašilo.(asi ty vlny od brodění...)
Eli - Profil | Út 8.4.2003 12:52:26
V sobotu sem s mín kamarádem chytali na našem oblíbeném místě v Kralupech. Chytali sme na plavačku u břehu, na hnojáky. Chytil sem kapry 47,47,48cm a tlouště 47cm. Kamarád chytil tlouště 55cm.
Eli - Profil | Út 8.4.2003 12:51:09
V sobotu sem s mín kamarádem chytali na našem oblíbeném místě v Kralupech. Chytali sme na plavačku u břehu, na hnojáky. Chytil sem kapry 47,47,48cm a tlouště 47cm. Kamarád chytil tlouště 55cm.
Stoupa | Út 8.4.2003 6:00:54
Včera jsme si užili extémního muškaření na Poličce. Mráz, sníh, vítr a litry grogu. Na lury nesmyslných barev jsme si povodili na Pk2 několik duháků +-40. Kluci na Pk1 na přívlač na tom byli o neco lépe - nej duhák 45, celkem asi 20 ryb.
Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.
Kde to žije - všechna témata
0:14NLov pod jezem v letních vedrech? 10
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 3
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtNRybáři vs ochránci přirody 86
ČtNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 4
ČtNDiskuse k článku: Invazivní druhy ryb v našich vodách 2 - Sumeček americký 21
ČtNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
ČtNPoradna: Sumcařina 2574
ČtNStaré Česke rybářské vybavení 399
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StNPoradna: Redakce MRK.cz 1766
Co je nového - všeobecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
CHYTIL.cz poslední kusy -55%Za 23 Kč
Nyní se slevou až -69%: AVID, FOX, KORUM, PRESTON a SONUBAITS. Oblečení, pruty, krmení, křesla, háčky a další. Platí do vyprodání zásob na www.chytil.cz
NOVINKA na CHYTIL.cz - plovoucí kouřové boiliesZa 179 Kč
Plovoucí boilies SMOKE POP-UP o pr. 15 mm, které po dopadu do vody okamžitě vytváří silný kouřový, mrakující efekt. Ten funguje jako vizuální magnet a dokáže pracovat až 24 hodin. 3 barvy - 6 příchutí. Více na www.chytil.cz
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
Saccon Carp
Rybářský e-shop se zaměřením na moderní kaprařinu. Máme dlouholeté zkušenosti, na trhu úspěšně působíme přes 10 let....






























