- Úvod
- Pokec
Můj lov
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
NPepan | Út 1.4.2003 19:57:34
Tak jsem si nemohl nechat ujít začátek dubna. Po měsíci jsem měl čas a chytl jsem jednu parmu na splávanou na masáky. Kolem pár rybářů bez většího úspěchu .Při řeči jsem se dozvěděl, že asi tak před dvěma měsíci v těch místech (centrum Ostravy) bylo parem tolik, že bylo možné jich nachytat i 40za den (z několika zdrojů) a včera prý v Ostravském deníku vyšla fotka rybáře, jak má kolem sebe přes 20 parem (pochybuju že byly živé). Prý šlo často vidět , jak tzv. rybáři chodí s nákupními taškami od vody, plnými parem a snad to i prodávali. Tohle je opravdu hyenismus.
Npajp | Út 1.4.2003 13:25:34
Dnes ráno cca 9 hod záběr na hrčák. Kapr 92 cm . Super boj . Málem sem šel za ním do vody . Chycen poctivě za hubu. Nečekaný záběr.Než sem ho dostal z vody uběhlo postivých 45 minut . Nástraha rohlík . Bez krmítka . Pesimisté nevěšte hlavu je přece apríl !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Njk | Út 1.4.2003 13:00:25
asi 3 hodiny feeder, asi 20 pazravych býčkov (NEogobius kessleri) inac nic....den predtym par pleskacov a plotic cca 20 cm Este nic moc
NKlusi - Profil | Út 1.4.2003 10:53:47
6,00-10,00 Feeder,plavačka+položená,nástraha hnoják.po ránu průtrž mračen,ale kaprům chutnalo /změna času-nové myšlení/.Začal to pionýr 25,poté 2x kolem 40,na závěr 55 cm vše šupináči.Plotičkám také chutnalo.Prostě krása a pohoda, přeji Všem příjemné chvíle u vody a pánové zůstaňme rybáři!Chycení šupináči stále rostou ve vodním živlu!
Nivčo | Út 1.4.2003 10:41:05
Feeder, parený rohlíček, salám, voda rýchla ako drak, skoro ako pstruhový potok, mierne klesala voda (to je zlé)od cca 15-19,00 (bralo to od 15-17,00 potom len pár záberov), spolu cca 15 pleskáčov (cejnci okolo 25 cm), 1 nosák 36 cm(podoustev), celkovo nič moc ale vzhľadom na tú šialenú vodu to nebolo až také hrozné, počasíčko krásne, plavačkári s boloňkami okolo ani šupina v tej rýchlej vode sa nedivím.
Nzubáč | Út 1.4.2003 7:10:59
Od 14.30 do 17.00, plavačka, nástraha hnoják, kosťák. Vítr jak hovado občas se nedalo ani nahodit, ale rybám to moc nevadilo, braly vcelku spolehlivě, ve dvou Nékolik plotic, pár podouství, halda okounku, pár podměrečných kapříku a první jarní ježdík ( hrebenačka )... Vymrzli jsme víc než v zimě, protože když jsme odcházeli z domu nefučelo ...
NPrca | Út 1.4.2003 6:43:31
Muškaření.Stal se ze mě specialista na oukleje.Chytl jsem čtyři+hromada ťukanců.Vše na mutanta mezi pakomárem a brčkem.
NVéna | Po 31.3.2003 20:08:50
Asi 3 hodky Feeder +plavaná =na plavanou 10 cejnů do 30 cm na pařené rohlik. Pekná chytačka ale ryby opatrny a dost Se jich vyplo. Na feeder ani drb.
NPeters - Profil | Po 31.3.2003 19:54:09
Tak jsem si na to vzal dovolenou a nelituju ani trošku.
čtvrtek a pátek jsem testoval děličku ale ještě to nebylo ono.Chytal jsem hlavně menší cejny ale cejnci brali jen sporadicky.
V sobotu jsem se přesunul na druhou stranu ale nebyl jsem spokojenej. Ryba ke břehu nenajela.
V neděli jsem trošku testoval a stálo to za to. Krmení P.Lorenc cejn řeka jako počáteční krmení+hlína později Sensas Bremes+pos.Brasemix+další ingredience. Chytal jsem poprvé letos na boloňézku a bylo to znát. Ale i tak jsem byl za 3 hodiny slušně nadřenej. Super lov většinou cejnků malých i slušných rozměrů. Jen pár cejnů velkých do 35 cm.
nástraha č.1 rohlík a pak už snad nic. Mastňáci nefungovali ani náhodou a hnojáci taky mrtvola.
Ostatní rybáři jen koukali a viděl jsem vytáhnout zhruba 10-12 ryb.
NVildaH | Po 31.3.2003 16:25:47
Na Moravě u Grygova 5 menších plotic na feeder na rohlík s masným červem.
NMartin Seb. | Po 31.3.2003 16:10:30
I přes to, že jsem neočekával příliš záběrů, jsem vyrazil si odpočinout na Dyji 5 (kousek od Šakvic, nedaleko Zaječí a vesnice Nových Mlýnů). Počasí krásné, ráno 2 záběry od cejna, prostě pohodička. Ta trvala cca do 8.00h. Pak se vedle "mého" fleku usadila skupinka "takyrybářů", dovezli si člun a začali připravovat místo k lovu. Začali tím, že křovinořezem vyčistili místo (to jim trvalo asi hodinu, šutry létali až na moje auto). Pak jsem to vzdal a přejel na protější břeh. Ryby nebraly (za celý den už jen 1 záběr). Pozoroval jsem dalekohledem ty ...píp... na protějším břehu. Poté co si vyčistili místo začali u maringotky budovat přístřešek. Trocha lešenářských trubek, dřevěný latě k tomu palice a motorová pila. Do cca 12.00h se z protějšího břehu ozýval hrozný rámus.
Pánové, pokud se takto budou chovat rybáři, tak se nemůžeme divit, že mnoho lidí (včetně majitelů pozemků a vod) nás moc rádo nevidí.
Po cestě domů jsem se trochu podíval okolo vody. Všude binec, binec, binec. Po kom? Po nás, po rybářích. Chceme (já taky) chytat na 3 pruty, nonstop, zavážet,... Ale pokud jsou rybáři hovada, prasata,..., tak se toho asi nedočkáme.
Výsledný dojem z letos prvních ryb? Totální znechucení.
NPan Slamáček | Po 31.3.2003 15:07:20
bylo slunecne pocasi, trochu foukal vitr. s pike jsme chytli do kazde nohy slivovicu. na dno sme hodili nekolik zbytecnych musek. kazdy z nas mel na prute jednu rybu a pak uz nic. tedy az na xaxapa, ktery mel jeste dalsich asi dvacet zaberu. no bylo hezke odpoledne.
NUrbo - Profil | Po 31.3.2003 14:21:59
Odpoledne , no už to bylo lepší . Na návětrné straně v hloubce 0,5 m Na kukuřicu první mírovej kapřík 41 cm , puštěnej a ještě jednoho 37 cm .Bylo to na kukuřicu .Kamarád od rána v bordelu z listí 8 amůrů a kapříky . Aspon něco.
NUrbo - Profil | Po 31.3.2003 14:16:07
Ráno, totálně sem vyhořel.A ni šupinka .Pravidelně snad tahali jen chlapíci s plavačkou a hafem dobrýho krmení.Já s 0,1 mm vlascem jsem něco nevychytal .
NFugas | Po 31.3.2003 13:53:09
Po delší době u vody a konečně jsem nevyhořel! Dva nádherný šupináče 46 a 60cm jsem jako letos první ryby fakt nečekal. Oba plavou ve Vltavě dál. Nástraha-žížala. Způsob lovu-položená.
NMates | Po 31.3.2003 12:33:34
Od rána plavačka+položená(feeder bohužel v reklamačním řízení)1xkapr,1xcejn,10xokoun,6x švec a 2xplotice.
Docela jsem si zachytal.
NReel | Po 31.3.2003 11:34:03
13.00 - 17.00
Položená - amur 35, malý, ale první ryba. Položená, zabral na maďarskou barvenou kukuřici. Doufám, že v klidu doroste. Dále dva nechytatelné záběry. Ryby docela aktvní, naproti kolega na bič - cejni v pětiminutových odstupech.
Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.
Kde to žije - všechna témata
23:09NLov pod jezem v letních vedrech? 8
21:07NElektro tříkolka na ryby 40
19:49NPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 3
16:25NDivoký potočák nebo granulák? 63
15:07NRybáři vs ochránci přirody 86
13:52NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 4
13:24NDiskuse k článku: Invazivní druhy ryb v našich vodách 2 - Sumeček americký 21
8:59NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
8:21NPoradna: Sumcařina 2574
6:48NStaré Česke rybářské vybavení 399
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StNPoradna: Redakce MRK.cz 1766
Co je nového - všeobecné
20:15NBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic



























