- Úvod
- Pokec
Můj lov
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
Double-D - Profil | Čt 16.4.2009 21:08:26
Dnešní zahájení na pstruhovce se neslo ve znamení jednoho okouna a několika utržených třpytek a smáčků :))) a tak po tristním výsledku jsem se přesunul na oblíbený rybníček a doufal v pokřtění nového proutku a ejhle zadařilo se a svatý Petr se nade mnou smiloval. Kapříček měl krásných 45cm a roztočil to jako na kolotoči :) absolutní spokojenost (pro kamarády rejpaly - rybka plave dál :)))
kmenový vlasec: 0,28
délka návazce: 30cm
návnada: plovoucí boilie tropic + pasta 007+Robin Red
Scanix - Profil | Čt 16.4.2009 21:05:04
Dnesni zahajena pro me nezacala klasicky 6h u vody, ale i tak ji povazuji za uspesnou. Projel jsem 5 reviru a az na jeden si vsude chytil rybu. Dopoledne stojaky, kde brali spis mensi ryby, kde prevahoval siven, potocak a poskromnu duhak, zadna ryba vsak nepresahla 40. Po jednom neuspesnem miste na rece jsme s kolegou zabodovali na par prvnich hodu, on duhaka 45 a ja si zvedl osobak na 54.
Zydar - Profil | Čt 16.4.2009 21:00:40
Tož tak asi takhle...ryby byly aktivní od 6 od rána do cca 10 dopoledne,pak jako by utnulo.Chyceno celkem 15 ryb pár se jich vyplo.Složení potočáci cca do 28 cm.Pak duháči do 35 cm.Štika žádná... odnesli to dva duháči 34 a 35 cm.Bohužel jsem trubka,zapoměl jsem foták doma.Tak aspoň foto z domova.
Worm - Profil | Čt 16.4.2009 21:00:11
Dnešní relax s plavačkou a pokus ulovit parmu, tu jsem nakonec dost dlouho vodil, leč se zajetím do masivního proudu se mé šance rapidně zmenšily a za krátko mi to uflákla o nějaký šutr na dně :o) Jinak plotice, cejni, podoustve, hrouzci a taky jeden tloušť.
Master - Profil | Čt 16.4.2009 20:42:22
Dnešní zahájená vyšla celkem lépe než minulý rok, celkem nachytáni duháci a potočáci (PD do 40cm a PO do 25cm), počet ryb byl +- 10kusů. Vylepšil jsem si i rekord, kdy jsem byl kontrolován RS, bylo to dvakrát. Vložím jen fota ,, TOP'' míst, protože dnes předpokládám, že pstruhů bude nafoceno mnoho. Všechny rybky byly puštěny, ale jestli tam ještě plavou, to vám bohužel nezaručím...
Boob - Profil | Čt 16.4.2009 20:29:16
Podvečerní vláčka na pstruhové Svitavě. Během hodiny 2 malý potočáci a tento krasavec 35cm.
jepice - Profil | Čt 16.4.2009 20:24:42
Tak jsme po práci a po škole společně s kolegou Pájou zahájili pstruhovou sezónu na nedaleké řece. Byla to celkem bída, šlo znatelně poznat, že tu řádil kormorán. Prý se za celý den chytlo jen pár ryb, ale za to jich většina byla kolem 40cm. Chytali jsme asi přes 2 hodiny a za celou dobu jen Pája vytáhl duháka s rovnými 40cm, už to byl pěknej domorodec. Jinak naprostá bída. Troufnu si říct, že s takovou nemělo cenu si kupovat pstruhovou povolenku.
Petr Z. Vedro - Profil | Čt 16.4.2009 20:18:10
Dnes na cca 3 hodky na oblíbeném rybníku, kde jsem přes rok nebyl. Celkem 9 ks carpa o velikosti 35 cm. Větší bohužel nepřišel, samá kapří školka. Krásné odpoledne u vody.
Tomajo - Profil | Čt 16.4.2009 20:07:52
Dnes na skok u vody. Zobnul si na VASR - Nomád. Parádní požitek na 10ft proutek.
Ředitel - Profil | Čt 16.4.2009 20:06:55
dnesni zahajeni na pstruhovce prineslo pul tuctu potocaku ale bohuzel vsechny jeden jak druhy dlanove velikosti.nepromenenych zaberu bylo hodne asi od malych ryb.az na velikost ryb zpokojenost.
AIRBRUSH-M - Profil | Čt 16.4.2009 19:40:31
teplota vody: 7,2
teplota vzduchu: 20
kmenový vlasec: 0,18mm
délka návazce: 25cm
velikost háčku: 6
hloubka: 2,5m
návnada: Feeder zmes Lastia,červy,kukurica
množství návnady: 0,5kg
TOMASLAK | Čt 16.4.2009 19:23:15
Zdar lidi ,dneska jsme byli na Jihlavě a byla to špica, ale když jsme to balili ležel před našim autem v trávě starší mušák(zapomenutej asi) Je to NORIS Shakespeare SUPERFLY No.1622 length.2,40m line No. 6.Kdo se mi ozve na e-mail a zdělí další poznávací znamení rad ho předám(barva šnůry,naviják ,nástrahy atd. byl komplet.)Stála před náma combi Octávka asi? tomaslak@volny.cz Brno
caprmachine - Profil | Čt 16.4.2009 19:20:39
tak dnes na mistnim potoku a nastrefil sem na vyhrivajici se kapry primopod splavem v proudu tak jsem se k nim pomalu priblizil s 5tkou bicem a 1.5 g splavkem zabery jsem mel celkem 2 ten prvni byl asi cca 60 cm lysec a ten mi nekompromisne upalil celou montaz i se splavkem druhy zaber prisel asi po pul hodine a po 15 minutovem souboji v proudu jsem vytahl krasneho 51cm dlouheho supinace pootom presun kousek niz po prudu kde jsem ulovil maleho jelce a hrouzka....chytano na barevne cervi a 12 hacek.......samozrejme vse vraceno vode :-D
Puškin - Profil | Čt 16.4.2009 19:13:59
Včera jsem byl na rybych na naší přehradě a byl to propadák,chycen pouze 1 cejn,ani žádný sekaví záběry,ale bylo tam nádherně.
Kublaj - Profil | Čt 16.4.2009 19:09:19
Dnešní zahajování bylo v duchu testování nového vláčáku. Prut obstál na jedničku, ale ryba se na břeh nepodívala ani jedna, i když oár záběrů bylo.
iL3gAl - Profil | Čt 16.4.2009 18:52:12
Zase jsem zkusil na rybníčku chytit nějakou rybku, bohužel línci se nekonali ale za to jsem chytil okouny, perlína a ježdíky.
Reznik76 - Profil | Čt 16.4.2009 18:50:50
Dnes opět na Vltavě v Praze. Rybky spolupracovaly O5 skvěle, pochytáno spousta rybek, bohužel po 5 kouscích zapomínám počítat:-) ale byli to kapříci, cejni, karasi, plotice, padoustve a jeden švec prťavec
kmenový vlasec: 0,18
návazec: 0,14
velikost háčku: 8
hloubka: 3m
návnada: Traper feder special + kapr special
množství návnady: 5l
Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.
Kde to žije - všechna témata
0:14NLov pod jezem v letních vedrech? 10
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 3
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtNRybáři vs ochránci přirody 86
ČtNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 4
ČtNDiskuse k článku: Invazivní druhy ryb v našich vodách 2 - Sumeček americký 21
ČtNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
ČtNPoradna: Sumcařina 2574
ČtNStaré Česke rybářské vybavení 399
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StNPoradna: Redakce MRK.cz 1766
Co je nového - všeobecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme prodejnu
RS Fish rybářské potřeby s.r.o
Havířov - Město, Hlavní Třída 438/73




























































